אילנה, דיינו

צפיתי בהקראה של אילנה דיין את כת באישום של נתניהו וכתבתי לה:

הציבור אכן איבד אמון בתקשורת, ובצדק. כדאי שתקחו את זה כביקורת .

אתם אשמים בכך שבגדתם בתפקיד של כלבי השמירה , הפכתם לכלבי תקיפה מוכי כלבת – ובכך פגעתם בדמוקרטיה יותר מכל גורם אחר.

אינכם מבינים, שגם מי שלא תומך כלל בנתניהו לא יכול להאמין ברצינות – שאין ולו דבר אחד טוב לומר עליו, אין, ולו דבר אחד טוב שעשתה הממשלה?

אתם סבורים שהציבור מטומטם?

שאם רק תשלבו מוסיקה מסרטי אימה – ותרעישו ברעשן לשמע שמו – העם ייבהל מזה? אני אומרת, בשיא הרצינות – בגדתם לחלוטין בשליחותה החשובה של התקשורת להביא את האמת ככל הניתן וללא מניפולציות תפורות רע. ללא מניפולציות בכלל. א

תם הבאתם לכך, שאם ראש ממשלה זה או אחר אכן יפעל מתוך שחיתות מוחלטת איש לא יאמין לכם. אתם האשמים בכך. ובניגוד לדעתכם השלילית על העם, כל נהג מונית מהין טוב יותר את הנעשה בארץ ובעולם, מכם. חידלו מהניסיונות להנדס תודעה.

האמת והצדק אינם מונופול שלכם,אין ביניכם אף אפלטון – שיכול להביא את האמת היותר עמוקה על ידי שקר. גם אפלטון לא היה מסוגל, למעשה. הדרך לשקם את האמון בתקשורת היא, שהתקשורת תתחיל לתת אמון בעם.

העם נבון יותר מכם, חושיו בריאים והוא לא נתון, כמוכם, בלחץ חברתי בולשביקי ליישר קו עם המפלגה. כי זה מה שקורה שם וזו עובדה מוצקה הנאמרת מתוך היכרות רבת שנים עם הברנז'ה . אתם אינכם חופשיים, חופש הדיבור שלכם מוגבל רק לקו הנוקשה האחד. כפי שאכן דיין למדה על בשרה.

תנו לעצמכם חופש ביטוי, ובעיקר – הניחו לאמת לבצבץ מדי פעם מתחת לאינדוקטרינציה.

למזלנו הרב, הייתם כל כך בוטים במניפולציות שלכם, שלא הטעתם איש למעט את עצמכם.

רק עוד כמה מילים מחר יתחילו הבחירות בארה"ב. בין אם קלינטון תבחר או לא, כבר עתה ברור דבר אחד. האישה הזו היא מושחתת באופן טוטאלי, מעורבת עד צוואר בכמה פרשיות שכל אחת מהן היתה אמורה לפסול אותה כמעומדת. היו מעורבים בכך אינספור אנשים. א

י אפשר להסתיר קנונויות כאלו ותכף , כך אני צופה, נתחיל לשמוע מעיתונאים שהם ידעו, ידעו ותשתקו. מפחד, מסיבות של העדפה פוליטית – לא משנה.

מה שמשנה זה, אם לא היו מאתרגים את האישה הנפשעת הזו – היה לארה"ב היום מועמד דמוקרטי טוב וראוי, ואולי גם לא היתה ריאקציה כזו בדמותו של המתחרה שלה. האשם על המצב הנוכחי – מונח לפתחה של תקשורת האמריקאית, של קומץ יהירים שסברו שהם יודעים טוב יותר מה טוב לכל האמריקאים ושתפקידם להנדס את המציאות. וזו התוצאה המפלצתית כשכלבי השמירה חוטפים כלבת. ראו את זה כאות אזהרה- עם צ'קלקה מעל לראשכם.

אל תתנו ליהירות שלכם לחשוב שתפקידכם להנדס תודעות. פשוט, עשו את עבודתכם, חיקרו, תווכו את המציאות – ובלי פרצופי יונית שיסבירו לצופים מה עליהם להרגיש. הם לא צריכים שתאמרו להם, רק שתדעו לשאול את השאלות הנכונות, לחקור כמו שעושים במקומכם החברים שלי פה, בפייסבוק – בחינם ובזמנם הפנוי וכך מאפשרים לנו לדעת את מה שלא טרחתם אתם, להביא לידיעתנו. את המציאות שלא מסגרתם לצופים. ואם אינכם מסוגלים לכך, יש עוד אלפי אנשי תקשורת צעירים , רעבים, לא מושחתים שישמחו לעשות את העבודה עובדה.

‏יום שני 7 נובמבר

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

בלוג בוורדפרס.קום. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: