כת הפרוגרסיביות

מה שקורה זה שכת דתית אחת השתלטה על הערכים הומאניים של כולנו וניכסה אותה רק לעצמה, כך שהדירה את כל האחרים ולמעשה חמסה מהשאר את הליגיטמציה והוציאה אותם מחוץ למוסר.

מכיוון שהם "לא מוסריים" – אז כל מה שהאחרים אומרים זו "הסתה".

בינתיים הכת המטורללת הזו התחילה להמציא חוקים וכללים מדומיינים, כמו "הטרדה מינית" – תופעה שקיימת בעיקר בדימיון שלהם וששחלים באופן סלקטיבי על הכופרים בלבד.

הכת סימנה גם חטא קדמון אחד שבגינו הרעים כל כך רעים, שמותר לעשות להם הכל, ואסור להם לעולם להגן על עצמם, כי זו תהיה הסתה: הכיבוש כמובן.

הכיבוש הוא חטא דתי קדוש. לא צריך להיות שום קשר לשום נסיבות – גם לא לך שהכבושים ברובם כבר אינם כבושים, הרעים לא מנצלים ולא שולטים על משאביהם, ולמעשה הנכבשים המסכנים מצהירים באופן קולקטיבי שהם ישמידו את הרעים כי הדת שלהם מצווה עליהם ככה.

ואז חברי הכת הפרוגרסיבית נתקנאו במאמינים האדוקים של הנכבשים והמציאו לעצמם יישות כל יכולה מדומיינת שמתקפת את החוקים והכללים הלא עקביים ולא הגיוניים שלהם – וקראו לה "חוק בינלאומי" – יישות נטולת גוף, נטולת מוסדות או כל יכולת לאכוף את מצוותיה, שמעולם לא נהגו. הכל בדימיון משם מתוך אמונה עיוורת בצדקתם המוחלטת הם פועלים במרץ להדיר את הכופרים-בדמוקרטיה, אלו ה"פאשיסטים המסיתים והאלימים" – תוך כך שהם מתנהגים בפאשיזם אלים ולא חדלים להסית בבוטות ובשפת ביבים – כי הכופרים מבינים רק כוח.

המסר שלי לכת הפרוגרסיבית המטורללת, נטולת קריטריון השיפוט, נטולת ההגיון והתבונה :

כל הכינויים שלכם, והשנאה שלכם והכללים המטורללים שלכם – אנחנו הכופרים לא מחוייבים לה.

הדעה האחת שלכם, היא רק דעה אחת, מפגרת למדי, בתוך זירת מאבק של דעות הגיוניות יותר, מוסריות יותר וכאלו שאינן מביסות את עצמן כמו אלו שלכם.

אתם רק כת. שמתקפת רק את עצמה ונרקבת בתוך המדמנה המעופשת של רעיונות שנולדו מתוך נישואי קרובים.

עצם קיומכם הוא סכנה לדמוקרטיה (האמיתית, לא זו שהמצאתם).  ההשתוללות האמוציונלית שלכם מתוך שטנה נטולת כל היגיון מסוכנת גם לעולם. המוסר שלכם לא רק שאינו המוסר היחיד – אלא בהעדר קריטרין שיפוט ממשי – הוא בכלל לא מוסר.

ההומאניזם, לא רק שאינו נחלתכם היחידה הוא אינו נחלתכם כלל. הומאניזם הוא הפך מרלטיביזם רב-תרבותי, ההפך מהגנה על כך ברברי פרימיטי שמחוייב לדת נחשלת ואלימה – בשם התנגדות לגזענות.

הומאניזם הוא התפיסה שאדם אחראי למעשיו, ויודע להבחין בין טוב לרע גם אם הוא מוסלמי שחור כבוש – ושאם הוא רוצח – הוא ייחשב לרוצח- למרות שהוא מגיע מגזע "נחות" -לתפיסתה של הכת.

הגיע הזמן שמישהו כבר יגיד לכם שאתם חבורה של מופרעים שאיבדה כל רסן , איבדה את ההגיון ואת כל התבונה – והעובדה שאתם נתלים באילנות גבוהים מהאקדמיה, מהתקשורת ומבכירי מערכת הביטחון – לא מאשש ולא מתקף את הדעות הטורללות שלכם – זה רק מפחית מאד מערכם של אותם אילנות, שגם הם נפלו קורבן לשידוד המערכות הכללי.

אתם מטורללים לא כי אני חושבת אחרת מכם, אלא כי אני חושבת.

רעיון שאין בו היגיון, שזה מרבית הרעיונות שלכם – אינו "דעה" אחרת. הוא אינו דעה כלל. הוא ג'יבריש, או נונסנס. אבל אם אתם בכל זאת רוצים איזושהי אינדיקציה מהעולם אז האמריקאים אמרו לכם את זה בשבוע שעבר, הבריטים אמרו בברקסיט, הצרפתים בדרך לומר לכם שגם הם הבינו, ופה בארץ – הבחירות האחרונות אמרו לכם את זה. ובכל פעם גם הופתעתם – כי ככה זה כשמתנקים מהמציאות – היא לא מפסיקה להפתיע.

רק מטורפים במחלת טירוף המונית יכולים להמשיך להחזיק ברעיון שאם כל התנועה נוסעת מולם הפוך – הבעיה היא בתנועה, ולא בהם.

אתם לא מיעוט אליטיסטי, אתם לא אליטיסטים – אתם אינכם אלא נפגעי כת הפוסטמודרניזם – פילוסופיה שביקשה להשמיד את התבונה – כדי שלא תתגבש יותר לעולם אידיאולוגיה גדולה – ואכן, השמידה את התבונה אבל כן נוצרה אידיאולוגיה – אידיאולוגיה של זומבים שרוב ייאוש מהעבודה הסזיפית של ההכרעיות המוסריות ושל התמודדות עם מציאות מורכבת – המציאה לעצמה כת גנוסטית שבה הרעים – רעים מלידה והטובים – נותרים ללא רבב ללא קשר למעשי הנבלה שהם עושים, ויש לכם אלוהות מדומיינת משלכם – וכך אתם עונים על כל המאפיינים של דת. דת אי-התבונה.

כלכו לכם מעל פנינו, נשבר כבר מהייבבות שלכם. היה לכם הזדמנות רגע קט בהסטוריה – שבהם הייתם כמעט רלוונטיים , הצלחתם לייצר בזמן הזה כאוס עולמי, סבל , הרג, מלחמות, פילוגים ושנאות אחים, התפרצותיות של גזענות שהחזירה את העולם עשורים לאחור – וזהו – העולם מתעורר לאיטו, מתנדנד קצת כמו לאחר שינה ממושכת – ומתחיל להתאושש מההיפנוזה המניפולטיבית שחודרה לתודעות כוזבות דרך אמצעי תקשורת המונים על ידי עיתונאים יהירים באופן בלתי יאמן וחסרי אחריות באופן מוחטל. זמנכם עבר, וככל שתמהרו להבין זאת, כן ייטב לעולם

‏שישי 11 נובמבר 2016‏ ב

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: