תסמונת שטוקהולם. זהירות. זה מדבק!

טבח שבדי

תקשיבו עכשיו טוב.
זה אולי נשמע כמו תקלה משעשעת. או אנטישמיות, או שבאמת השגרירות מפיצה פשעי שנאה. ובשיא הרצינות אני אומרת לכם שהאפשרות השלישית היא הנכונה מכל שלושת האפשרויות – שגם הן נכונות במידת מה.
רוח חדשה נושבת בעולם ה"מתקדם" והיא לא בהכרח קשורה אלינו (אם כי באופן פרוורטי מסויים עם משקעים רליגיוזיים עתיקים- זה דווקא כן )
הרוח החדשה הזו לא מותירה מקום ל"בעלי פריבלגיה" משום סוג.
להיות אדם לבן,זו פריבלגיה,
להיות גבר מערבי לבן זה כבר מחוץ לחוק.
בלי צחוק. אמרתי את זה שנים בצחוק וגם אז ידעתי שזה לא יישאר בדיחה.
היום בהרבה מאד מקומות במערב ישנם חוקים שכבר אינם רק העדפה מתקנת אלא עונש ממשי בפועל- ל"פריבלגיים".
מהניסיון לייצר שיוויון סתם, עברו זה מכבר לראות את בעל הפריבליגיות, כלומר, את מי שנולד במקרה בצבע מסויים להורים מסויימים – כבעל פגם מוסרי מולד.
(וזו לא רוח חדשה אלא סטאליניזם ישן ורע. רע מאד. מאד)
גבר מערבי לבן הוא פריבלגי ולכן לא לגיטימי. כל מי שמצליח/ה בהיררכיות חברתיות – לא לגיטמי (זה הרעיון של מארקס – אם אתה עשיר אתה בהכרח גנב ונצלן).
מדינות מצליחות אינן לגיטמיות כי על פי אותו הגיון – אם הן עשירות משמע הן קולוניאליסטיות. גם בלי שיהיו להן קולוניות.
לכן המערב מתאבד מרוב רגשי אשמה. שבמקרה של המערב – מוצדקים מאין כמוהם וההתאבדות היא צדק שמגיע באיחור של 70 שנה
אבל מי שעוד מצליח – זו ישראל
ולכן ישראל לא לגיטימית ברוח החדשה של התקופה.
היא לא לגיטמית כי היא קיימת.
זה יותר מורכב מזה אבל בבסיס – זה לא כל כך מסובך.
הערבים והמוסלמים בעולם נתפסים כהכי נחותים ומשום כך – הכי מנוצלים.
ואם הערבים לא רוצים בקיומה של ישראל – סילוק ישראל זה המעט שהעולם יכול לעשות עבורם כדי לפצות אותם על אשמת המערב על כך שהם נחותים
לישראל אין זכות קיום ב"סדר העולמי החדש" הזה – ואין כל צורך להניח קונספירציה. די בכך שמבינים – שהעולם עבר לשינוי ראדיקלי בתפיסת המוסר:
לא המעשה קובע את הטוב והרע, אלא- זהות העושה את הפעולה
לאדם אין אחריות אישית – החברה היא שנשפטת על מעשי הפרט בה
כך שלא משנה איזה ישראלי אתה – אתה עדיין תוצר של חברה, שאינה לגיטמית.
לפרט אין שום חשיבות ברוח החדשה – רק לזהויות. וזהויות בלתי נתנות לשינוי ( אלא אם הן באמת לא ניתנות לשינוי כמו מין ואז חובה להסכים שהן כן ניתנות לשינוי אחרת זה פשע שנאה)
כך, לשבדיה אין זכות להשאר שבדית – על פי השבדים עצמם. אבל להיות ישראלי- זו כבר תועבה בעיניהם. ממש. אבל ממש. ישראל מייצגת כל מה שהם אולפו לחוש גועל פיסי אליו שעל פיו , להתעקש ממש לשרוד , להתגונן מפני תוקף "נחות" , לרצות לשמר את התרבות שלך זה פשע שנאה , ממש. לא מטאפורה
זה מכבר, שטוקלהם מעניקה משמעות חדשה לתסמונת על שמה
שבדיה ניצבת היום מול איום ממשי ולא ירד שם האסימון, אז גם כבר לא ירד.
בשבדיה היום, נשים נאנסות פוחדות לדווח – כי כשהתוקף הוא "מהגר" – עצם הדיווח עליו תוך תיאורו הוא טעם לפגם של גזענות. פמניסטיות (פמניסטיות, כן?!) יצאו בקמפיין וטענו שהם מעדיפות להמשיך להאנס יותר מאשר ששגבר שבדי גזען יציל אותן. גם בתור אמירה סרקסטית זה מטורף. משום שמונח כאן, שעצם ההצלה הוא האקט שהופך את הגבר לגזען.
Untitled111-5.png
בבריטניה קצין משטרה בכיר הועמד לדין שכשחשף את האמת על אחוזי הפשע של מהגרים מכלל האוכלוסיה .וזה כבר לא מגיע מ"למעלה" – זה כבר סוג של קונסנזוס חדש
ישראל , ישראלים וגם יהודים בעולם – כל עוד הם לא מוכנים להתכחש לישראל בוקר וערב(ותמיד ישארו "חשודים") אין להם זכות קיום
שבדיה לא טעתה שמחקה את עמוד הטוויטר אלא בכך שאין לה ברירה אלא לאמץ צביעות, לבלוע רוק ולהחזיק שגרירות ישראלית – למרות שזה מגעיל אותה.
איראן וחזבללה, לעומת זאת – לא . הם נתפסים כנחותים ולכן העולם אחראי לחינוך שלהם ואין להם אחריות על עצמם. להפך, צריך לפצות אותם על העוול
עכשיו, אפשר לנסות להיות הישראלי יוצא הדופן, זה- שנמצא ב"צד הנכון של ההסטוריה" אבל זה לא יחזיק לאורך זמן, כי ההסטוריה הלוא מתקדמת כל הזמן קדימה -כפי שחושבים הפרוגרסיבים האלו בעקבות מרקס. כך שבכל פעם אותו ישראלי ידרש להוכיח יותר אי-נאמנות למולדתו.
מי שהבין את חוקי הפירמידה האלו ראשונים היו כל עמותות "הקרן להוכחת שנאה לישראל. " וכך הם זכו לרגע קצר שבו העולם קיבל אותם, אם כי בתחושת גועל כפולה- גם מכך שהם ישראלים, וגם – מהיותם בוגדים.
אף אחד לא אוהב בוגדים .
בסופו של דבר אלו ייתלו בככר. לא על ידי הנבגדים חלילה, אלא על ידי סוכני העולם החדש שלעולם לא ממש יפתחו בהם אמון. ככה זה היה תמיד
ושימו לב טוב. אם אתם ישראלים ובמיוחד גברים ומיוחד אשכנזים, ובמיוחד אם שירתתם בצבא – גם אם הייתם פקידים. גם את הלשנתם למען מחילה במסגרת ש"ש – אתם עדיין נתפסים כפגומים מוסרית מלידה .
לא יעזור לכם כלום
(לא פלא, שאנשי "הקשת המזרחית" מיהרו להבין וללמלט עצמם מההגדרה "ישראלים" , ל "ערבי-יהודי" – בתקוה שהנחיתות הזו תציל אותם מהסכין שמקצצת ראשים של גבוהים מדי )
אז – אתם יכולים לעשות אחד משני הדברים : ללכת להזדחל כמו השמן ההוא משוברים שתיקה ולהתחנן למחילה נוסח "הם -(צה"ל) הרעים! אותם תהרגו קודם…!"
או-
להלחם בכל התופעה הזו. במחיר האישי הזה שעלולים לומר עליכם שאתם גזענים, פאשיסטים ומיזוגניים. קניבלים אוכלי בשר ,ביצים  וזוללי דבש- פרי עמלן של הדבורים.
עבור בקר כל יום הוא טרבלינקה. קרניבורים? אתם נאצים! ואין מחילה. יבוא יום וההסטוריה תבוא אתכם חשבון גם אם הפכתם לטבעונים כבר מזמן
היתרון הוא, שאתם נתפסים כך ממילא מלידה, כך שיש יתרון להלחם בזה.
אל תפחדו שיחשבו עליכם שאתם ימנים "מסריחים". ממילא אתם כאלה. מלידה. וכל מי שנראה לכם ימני בזוי הוא בדיוק כמוכם, אלא שהוא הבין לפניכם והקו האדום שלו נחצה במקריות, לפני ששלכם הגיע.
ראו רק מה קרה לאנשי משרד החוץ בשבדיה – כולם אנשי אלון ליאל הפוסטציונים (שערורייה ממשלתית במדברגה ראשונה) – גם הם נחשבים היום למפיצי שנאה! אין גבולות לדת הזו. דרישה להתאבד לעוצרת רק בהתאבדות עצמה ולא יעזור לאף אחד כלום. אתה גבר? תמות! ישראלי? תמות ראשון !
ככה הם באמת מאמינים ולכן ככה זה יקרה אם הם ינצחו
שיהיה ברור, ישראל לא לגיטמית ברוח החדשה בלי קשר למה שעשתה, או מה שתעשה בעתיד. קיומה של שראל לא לגיטמי בגלל שהם קיימת – ושזה למורת רוחם של מוסלמים.
ברור? ולא ניתן לעשות כלום בעניין לרצות את העולם .
נותר רק להאבק ברעיונות האלו אחרת הם יהרגו אותנו. לא הערבים- האירופים – שוב.
ואגב. "כל מי שפריבילגי אינו לגטימי" זה הרעיון זהה ל"בואו נפיל את כל אלו מי שהגיע לעמדת כוח וניקח ממנו את הכוח לעצמנו" . ואם מישהו חושב שאי פעם קרה שהיררכיה החברתית הופלה במהפכה ואז הכוח עבר לעם, אז כן, אם ל"עם" קוראים סטלין, או מאו ,או פול פוט, או התפלצת ההיא מצפון קוראה. לא. מהפכות זה תמיד : הרגו את המלך ותנו לי את הכוח שלו להיות המלך החדש"
תמיד!

3 תגובות בנושא “תסמונת שטוקהולם. זהירות. זה מדבק!

הוסיפו את שלכם

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: