לקסיקון לפייק-מילים

מילון מקוצר – הסברים אין כי כבר כתבתי אותם בהרבה מקומות. הפעם זו כבר רק אזהרה.
אם אתם נתקלים בביטויים האלו יש לקרוא אותם כפי שהם באמת:

"לשפר את הדמוקרטיה" – לשפר את החלטת הבחור – לצורך רעיון יותר טוב ממה שהעם המסוכן והטיפש בחר בו"

"דמוקרטיה מהותנית":  דמוקרטיה שבה כל אדם יכול להצביע על פי מצפונו ולפי בחירתו, למרצ.

"יותר דמוקרטיה" – מישהו מנסה לשכנע אתכם שעליכם להעניק חופש ביטוי כנגד עצם זכותה של המדינה להתקיים או להגן על עצמה. אין דבר כזה "יותר" בדמוקרטיה. אלא אם כן מדובר ב"דמוקרטיה מהותנית" – שהיא מראש – לא דמוקרטית

"שיח זכויות אדם"– ביטול זכויות אזרח והעמדתו על חובות בלבד: חובתו של הרוב להכנע בפני כל מיעוט, כולל אויב

"…החדש/ה" – משהו שמקדם רעיון פרוגרסיבי (="חדש", "מתקדם") אוניברסלי – שבמרכזו ביטול מדינות לאום

"הקרן לישראל החדשה" – קרן פורד האנטישמית, במימון מדינות זרות ומדינות אוייב – שמקימה כאן אלפי עמותות שנועדו "לשפר" את הדמוקרטיה בישראל כדי שתהיה בה "יותר" דמוקרטיה ועוד יותר – מהותית… משמע- ביטול מוסדות שלטון במדינה.

"האגודה לזכויות האזרח" האגודה להטלת חובות על האזרח, למען "זכויות אדם" קרי – כל מי שאינו אזרח

"….ללא גבולות" -כנ"ל. ביטול מושג המדינה

בג"צ – בית הדין הגבוה לקביעה פרשנות למושגים. כך למשל – "דמוקרטיה" יכולה להיות שלטון המיעוט ו"זכויות" יכולות להיות חובות. על פי החלטה שרירותית או על פי האנשים והסוגיות שבהן מדובר

"אין דמוקרטיה בלי תקשורת חופשית" – אין דמוקרטיה מהותנתית, שעל פי נקבע מראש שממשלה שנבחרה על ידי הרוב – לא תואמת לערכי הדמוקרטיה – ולכן התקשורת צריכה להיות חופשית מאנשים שיש להם משהו טוב לומר עליה.

"ארגון לא פוליטי" – אין כזה דבר אם זה ארגון שמאלני – כי שם אמונים על הרעיון שהכל פוליטי. ארגון שכזה הוא במקרה הטוב שייך לפוליטיקה גלובלית, ובדרך כלל גם מתערב בצורה גסה בפוליטיקה המקומית.

"עמותה ללא כוונת רווח" – לעמותה אין כוונת רווח. לסורוס, שמממן אותה -יש כוונת רווח של הון אגדי – ממצבי משבר של התרסקות חברות ומדינות שיוצרות עמותות ללא רווח במימונו.

"המכון הישראלי לדמוקרטיה" – מכון לא ישראלי  לגניבת הדמוקרטיה על ידי פרשנות יצירתית למושג "דמוקרטיה" – לכדי הפיכתו ללא- דמוקרטיה

"פרשנות" – תירוץ לגניבת מושגים – משמע – גניבת דעת של הציבור וגניבת המציאות.

"רב תרבותיות" – רטיביזם מוסרי, הלכה למעשה, ביטול מוסר. כל מוסר.

"מפלגה פלורליסטית" – פלורליזם הוא סך כל המפלגות. מפלגה שמנכסת לעצמה את הפלורליזם כערך שלה- טוענת למעשה שהיא ורק היא – המפלגה היחידה שמכילה את כל מה שצריך להיות בדמוקרטיה והיא פלורליסטית כמו המפלגה הבולשביקית – שכידוע – תמיד צודקת.

"קבלת האחר" – אחר- הוא מתוקף הגדרה – מה שלא ניתן לקבל אותו, ומסיבות מוצדקת. "אחר" הוא רק אחר-מוסרי או אחר-האוייב. הדרישה לקבלת האחר היא אבסורד התאבדותי ולא מוסרי.

"כל אדם נברא עם זכויות שלא ניתן לקחת ממנו" – האמת היא הפוכה. לרוב בני האדם אין מי שנותן להם זכויות. ( אלא אם כן אתם מאמינים בבורא, בהשגחה או בקיומו של "בית דין בינלאומי" – מושג שיותר דומה למלכות שמיים מאשר לקיום במציאות) ולכן תגידו תודה שאתם חיים במדינה ששומרת על זכויות האזרח שלכם. מי שבז לכך פשוט לא מצליח לדמיין מצב שבו אין מדינה ולכן אף אחד לא שומר לו על ה"זכויות" שהעניק לו ה"בורא" .

"מוסר כפול" – לא מוסר בכלל. ולרוב זו אנטישמיות. ישנן הרבה תפיסות מוסר, אבל גוף אחד, או אדם אחד – לא יכולים להחיל שתי מערכות ערכים שונות – שניתן לכאורה ללהטט בהן – בכפוף למי שמדובר בו.

"הטרדה מינית"– אין דבר כזה במציאות. ישנן תופעות הנקראות כך – אבל בפועל הן או דברים שאין לציבור עניין בהם – או – מעשים מגונים, סחיטה, איומים, אלימות רגילה בתכלית

"חוק בינלאומי" גוף משפטי שעוסק רק ביחסים בין מדינות ובתוך מדינות על פי מנדט מוגבל בהתאם לאמנות שמדינה חתומה עליהן. כל השאר – פיקציה שמתקיימת רק אם מאמינים שיש משהו שבאמת מתקף אותו.

"נאור" ו"הומני" – אדם כל כך מטומטם עד שהוא מתנשא על אחרים בעזרת רעיונות שמוגדרים על ידי ההוגים הממשיים שלהם כ"פוסט-נאורות" וכ"פוסט הומניזם", בהיותו נאור והומני…

"פרוגרסיביות" – התנועה לקידום העתיד. לא משנה מה יהיה. הוא הרי העתיד- הלא ידוע.

"פטריוט" – מילה, שכל כך נחשבת היום לפאשיזם, עד שלמעט אנשי ימין קיצוני, מי שמשתמש בה הוא רק מי שבטוח בעצמו שהוא בוגד ראוי (ע"ע ע"ע )

"ציונות" היא הרעיון של לאומיות ישראלית בארץ ישראל.
אם "ציונות היא.." כל דבר אחר מלבד זאת -כנראה מדובר בהמצאה דיאלקטית של קופירייטר (כמוני למשל) שמנסה להכשיר שרץ אנטי-ציוני על ידי "פרשנות" מקורית כדי "לשפר" את ה"דמוקרטיה" מתול "נאורות" והומניזם" של "שיח זכויות האדם". לדוגמה: "ציונות היא לעזור לחלשים". זה לא נכון. ציונות היא רק "בית לאומי לעם היהודי". לעזור לחלשים זה גם חשוב, אבל לטעון שזו ציונות זה לטעון שבית לאומי זה לא חשוב. זו ציניות.

"אוייבים ובוגדים"- יש דבר כזה בעולם למרות שהוציאו את המילים מתוך השפה.

"פאשיזם" כל תנועה שמעמידה מטרה אחת המקדש כל אמצעי – כולל מעל חכבוד האדם וחירותו. פאשיזם לאומני הוא רק מקרה פרטי של פאשיזם

"סממנים פאשיסטים" – לאומיות פטריוטית – במקרה שלנו – ציונות. לאומנות היא ההפרזה של לאומיות. לכן, אם ישנם רק סממנים אז מדובר בלאומיות ישנה וטובה – הערך הזה שהוליד את המדינה ומה שעשה אותנו לעם, הבטיח את זכויות היהודים – שנגזלו מאז ומתמיד כשלא היה צה"ל לשמור עליהם מפאת "מוסר כפול" של ה"חוק בינלאומי" שלא היה אכפת לו מכך שיש גם ליהודים "זכויות אדם אוניברסליות מולדות".

—————

גניבת משמעות המושגים היא גניבת דעת -ובורות הציבור היא השותף לפשע. בכל מקום, בכל פעם, כל מי שמשמיע אחד מביטויים האלו – עמתו אותו עם השקר שלו. אל תתנו לזה יד!
דרשו, שיחזירו לנו את השפה, "קיבינימט"!

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

בלוג בוורדפרס.קום. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: