רעיון מהפכני: כל צד ידאג לעצמו

יש לי הצעה קצת מהפכנית.
לא נמאס לכם מכל התסבוכת הזאת,שמצד אחד יש סיכסוך בינינו לבין הפלסטינים אבל שבאופן מבלבל נורא אנחנו דואגים לכך שהעולם ישמור על הזכויות של הפלסטינים מפנינו?

וגם הפלסטינים – במקום לדאוג לאינטרסים שלהם להפוך לשאהידים מאושרים בגן-עדן יוצאים ממש מגדרם להעניק לאזרחים שלנו את הזכות להגיע לשמים?

אני מציעה שיהיה סדר. לא יכולה להחליט על פלסטינים אבל בואו נסכים בינינו, שלפחות אנחנו נפסיק לבלבל את העולם עם הקטע הזה – שמצד אחד אנחנו מיישרים את עזה, ומצד שני מרפאים בכירי חמאס בבתי החולים. מצד אחד מנשלים אותם מאדמתם ומצד שני נלחמים להחזיר להם את הר הבית שלנו. מצד אחד נלחמים בהם ומצד שני מתחננים שיתנו לנו להקים להם מדינה. מצד אחד רוצחים את הילדים שלהם ומצד שני מעמידים לדין חיילים שהרגו מחבל מת. מצד אחד מבצעים בהם רצח עם, טיהור אתני ואפרטהייד ומצד שני הולכים לאו"ם להתלונן על עצמנו.

מהיום – שכל אחד ידאג רק לאינטרסים שלו. אנחנו כבר לא צריכים לדאוג להם, בצלם העבירו את הטיפול לאו"ם , וממילא יש להם את אונר"א, ואת כל מדינות ערב שנורא אכפת להן מגורלם, והרבה מדינות אירופאיות ומיליארד וחצי עמותות. ואת סורוס. אז הם כבר בידיים טובות ויש להם מספיק מי שיגן עליהם מאיתנו.

ואנחנו נתאחד- ימין ושמאל – ונדאג רק לישראל. כשהם יתלוננו עלינו, כולנו נגיד שהם משקרים, הם יגידו עלינו שאנחנו משקרים- כמו כל סכסוך נורמלי.

בסוגיות משפטיות- אנחנו נתאמץ לפרש את החוק לטובתנו- והם ינסו לשקר לטובתם. אנחנו נהרוג את המחבלים שלהם, ושהם יקימו לעצמם בצלם משלהם. אנחנו נראה שהבצלם שלהם משקרים, הם יגידו שלא נכון. אנחנו נגיד שכן נכון. ככה אפשר לריב כמו בני אדם.

ואז, אם אנחנו נמשיך להלשין על עלינו בחו"ל- אנחנו נדע שקוראים לזה "בגידה" ולא נתבלבל בעצמנו.

הם יוכלו, אז, לדרוש שנימסור להם כל שטח שבא להם, גם את כל ישראל, גם את מנהטן אם יתחשק להם, ואנחנו – נסרב לוותר אפילו על מטר מרובע בפתח תקוה.
בסוף איכשהו אולי נתפשר באמצע, אבל למה להתפשר בהתחלה ולהתחנן שיקחו? ככה אי אפשר לריב. זה מבלבל מאד את כולם. וכשהעולם מתבלבל הרבה אנשים מוצאים את עצמם מתים לא בכוונה. .

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: