הקומוניזם הוא סיוט יפה שלמרבה הצער ניתן להגשימו

סטלין
יוזף סטאלין, נכשל בתחרות להיות הרוצח הגדול בהסטוריה כי רצח והרעיב בשם הקומוניזם רק עשרות מיליונים מבני עמו. מאו, לעומת זאת הצליח לחסל לפחות מאה מיליון סינים. 

 

כשפרוגרסיבי אומר לי אל תראי אותי ככה, אני לא מהפאנטים האלה ש… אני קוטעת אותו: אל תדאג, אתה תהיה.

מה, לעזאזל, הם חושבים שהמילה "פרוגרסביות" אומרת?

לכל מי שנמצא בספקטרום של ה"מתקדמים" יש תמיד כמה כאלו שהתקדמו יותר ממנו ונראים לו פאנטים מדי וכמה כאלו שהוא "התקדם" יותר מהם והם נראים לו עכשיו ימנים.

מזמן לא השתמשתי בתחבורה ציבורית. נהגי אטובוס עדיין מבקשים "נא להתקדם לאחור"?
———-
אני שומעת מה קורה במערב ורואה בקלות את העתיד שלנו.
בכל מדינה,המרצים המרקסיסטים (בארה"ב, חמישית מכל המרצים במדעי הרוח, החברה ומשפטים הם מרקסיסטים מוצהרים) מאמינים ומלמדים שצריך להשמיד את הציויליזציה המערבית, ולהקים על חורבותיה חברה "שיוויונית" .

כשאתם נתקלים ב"פרוגרסיבי" – מדובר תמיד בפגוע נפש של האקדמיה או של תקשורת שנפגעה באקדמיה- עמתו אותו עם הרעיון הבא:

האוייב הגדול של המהפכה הוא ה"קצת יותר טוב". חברה קצת יותר שיוויונית היא תחליף הסם שרק מרחיק את חבלי המשיח-הרגע שבו לאדם "אין יותר מה לאבד למעט את כבליו."

המרקסיסטים מאמינים בכל ליבם שאמור להגיע הרגע הזה שיביא למהפכה. כך שכל "פעיל חברתי" הוא או יודע שהוא פועל למען מהפכה מרקסיסטית עולמית או שהוא חושב שהוא מקדם את הטוב.

אבל כשהוא "מקדם את הטוב" הוא פועל על פי מטרות שנידונו בכוונה לכשלון שהוכתבו לו מלמעלה שמטרתן הרס, ואם חלילה יצליח ל"שפר" את החברה, הוא אוייב של המטרה.

אם מבינים את זה, מבינים למה כל אחד מהשמאל נמצא עם ספקטרום שבו הפחות שמאלנים ממנו נחשבים בעיניו לאנשים פחות טובים ואילו היותר שמאלנים -לפאנטים
כולם חיילים בשירות מהמהפכה, וכל אחד מקבל אינדוטרינציה על פי צרכיו ותורם לה על פי רמת השקר העצמי שהצליחו להחדיר בו בככל מומנט נתון של התקדמותו האישית על הסקאלה.

המרקסיזם דיאלקטי, דיאלקטיקה היא מצב של שינוי רדיקלי – מהשורש ממש – ולא שיפור הקיים. "עוולם ישן, עדי יסוד נחריבה", זוכרים?00570002

זוכרים את הנאום הראשון של אובמה כנשיא,"אני אביא לשינוי ראדיקלי"?

כך שמבחינת האידאולוגיה שהם משרתים – הם אולי מאמינים שהם פועלים למען קצת יותר שיוויון ו"צדק חברתי" וכנגד הפאשיזם והגזענות. אבל הדבר האחרון שהאידיאולוגיה שלהם רוצה היא – שהם יצליחו .
אלא האידיאולוגיה אינה מודאגת – היא יודעת ששלחה אותם מתוך ההבנה שהכשלון שלהם "להציל" את החברה – ירסק אותה .

אין "סמולנים" ו"שמאלני", אריה. כל אחד חבר בסינדקט ולכל אחד יש מניה.זה קרה ככה בכל מקום שבו הסוציאליזם ניצח, והדבר הראשון בכל מקום היה – להרוג את נשאי המהפכה – השמאלנים עצמם. כי לאחר עליית השלטון הרודני – הדבר האחרון שנחוץ לרודן הוא מהפכנים
או אנשים שרוצים לשפר משהו

ולאחר שזה נאמר, שלא תאמרי שלא ידעתם
עכשיו אתם יודעים

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: