הפגנת ההסתה כנגד "הסתה"

528410pic_C
במפלגת דעם, שילוב של קומוניזם סטליניסטי ולאומנות בסגנון חאג' אמין אל-חוסייני  – מוחים כנגד הסתה

כולם מאד אוהבים לשנוא את ביבי כי הוא מסית לשנאת ערבים, וגם את האספסוף המוסת הנבער, הברברי והפרימיטיבי של הבבונים שתומכים בו.

אמש בהפגנת המבולבלים למען זכותם הטבעית שלא להניח למציאות להתערבב להם בשקרים שסיפרו לעצמם, אחד מהרעיונותת הראשיים שם היה, שאין שלום כי ביבי מסית.

למען האמת אני לא שמעתי את ביבי מסית. אבל לא שמעתי את ביבי בכלל. טוענים שהוא עושה זאת דרך העיתון שלו. אבל אני לא קוראת עיתונים למעט את "הארץ" שהוא, ללא ספק, מופת ממש של אי הסתה, אי שנאה, אי פנייה אל רגש, ואי סילופי אמת או שקרים בוטים במיוחד.
ניחא
בכל מקרה, אני תוהה רק – איך אפשר בכלל להסית כנגד ערבים  כשהם תומכים, מעודדים, מאדירים עושים כבר את כל מה שהיה אמור לעורר סלידה עזה בכל בעל איזו תפיסה תרבותית של איזו הגינות אנושית.

למעט פרשנות מגמתית על הערה בזמן יריבות של בחירות כנגד מפלגה מתחרה מישהו בכלל שמע את ביבי מסית? ביבי הוא מסיתן זו תווית שהשמאל בתקשורת הדביק לו בלי כל צרך להביא ראיות מהדבר הגדול הזה שם בחוץ, שפעם קראו לו 'מציאות' עד שבאו אנשים שהמציאות נראיתה להם פשוטה מדי ולא מספיק מאתגרת את כישוריהם האינטלקטואליים.

ראיתי ושמעתי קולות מההפגנה אתמול, והתביישתי. התביישתי מפני הערבים על כך שבני עמי בחרו להפוך ישראלים לבדיחה עצובה על למניגים מטומטמים. אבו מאזן שלח להם מסר שלום. אבו מאזן מפעיל מערכת חינוך שמשתמשת בשיטות אילוף להפוך את ילדי הרשות למחבלים מתאבדים. אבל זו – לא הסתה בעיניהם של אנשי הציפיות הנמוכות. כמה מטומטמים צריכים להיות בני אדם – כדי לחשוב שמשפט אחד שנאמר בזמן בחירות הוא הסתה, וחינוך מתודולוגי של ילדים קטנים לאנטישמיות רצחנית על ידי שקרים – זה בסדר. אבל לומר שזה מה שהם עושים – זו שוב הסתה.

בואו נחשוב לרגע ('לחשוב' זו פעולה מנטלית שבעבר נחשבה לאחת מהפעולות שעושה אדם). האם באמת ניתן להסית כנגד מוסלמים במילים, כשאפשר לראות איך מוסלמים חושבים ומתנהגים? מה כבר היה אפשר לומר, שיהיה גרוע יותר מקנאות הדתית המופגנת שלהם?

ארגוני הקרן החדשה הממומנים על ידי מדינות זרות ועויינות ארגנו את הפגנת ה"שמאל" במפגן הלמנינגים כנגד נתניהו "סרבן השלום" וקראו שם  לפתרון שתי המדינות, שנתניהו עצמו מקדם בכל זירה אפשרית כולל מעל במת האו"ם, מקבל סירוב נוסף של הצ'ילבה הנעלבת עבאס עם תופסת עלילת דם. אבו מאזן, לכל מי שלא רוצה להתעלם מהאחר, אומר בעקביות שלא יסתפק בפחות ממדינה אחת. ופועל כך בעקביות. ה"תקוה האחת" היא של הערבים, לכבוש את כל ישראל. התקוה של המפגינים, לעומת זאת, היא להפטר ממתנחלים.

 

בהיפוך תפקידים מושלם, המפגינים יצאו כנגד מי שקורה לשלום, עודדו את מי שמסית לשטנה ורצח ולזה הם קראו "תקווה".

אבל נחזור לשאלה המרכזית.  איך ניתן בכלל להסית כנגד מוסלמים? מה אפשר לומר, שיהיה נורא יותר מאשר שאלו בני דת ברברית, רצחנית, אנטישמית לא פחות מהנאציזם, החולקת איתם ערכים דומים. דת שחוקי השריעה שלה מצווים על מאמיניה להשתלט על העולם במלחמת קודש שבה ישחטו כל הכופרים ופועלת כך בעקביות בכל העולם?

למישהו נחוצה הסתה כדי לראות אוייב באלו שרואים בנו אויבים, משחיתים את נפש ילדיהם הרכים במסרים של שיטנה וגזענות, מאלפים אותם להיות רוצחים, להעדיף את המוות, מאלפים את נשותיהם ובנותיהם במכות, מחבלים באברי המין שלהן ( איך זה בכלל יכול להיות נתפס ?! ) מאלצים אותן ללבוש אוהל עם חריץ לעיניים כמו ב"האיים האבודים" של שבט הקיו, רוצחים אותן על "כבוד " האב?

הערבים והמוסלמים, שרואים בנו אוייב מעצם היותנו לא פרימיטיבים ברבריים כמוהם – כבר מאה שנה בעיקביות – נלחמים בנו בכל דרך שהם יכולים. בשקרים, בהמצאת נארטיביים, בחיקוי וניכוס האתוס של תרבויות ( לא אומר "אחרות"- כי "תרבות האיסלם היא לא אחת התרבויות – היא מוטציה של ברבריות, וברבריות צומחת לבד, כשאין תרבות) בפוליטיקה שקרית, בחרמות בינלאומים , באו"ם, עם נשותיהם הסכינאיות המפוחדות ומוכות האינדוקטרינציה הדתית המחרידה, ילדיהם המתפוצצים ברחובות – בדרישתם העיקבית והבלתי מתפשרת – לסלק מכל המרחב את כל היהודים .

ממתי נחוצה הסתה כדי לשנוא את הרוע?

זה לא ה"כיבוש" הכיבוש הסתיים באוסלו, על פי הצהרתו של פרס עצמו. 97% מהפלסטינים חיים תחת שלטון עצמי שהוא זוועה כמובן, והם סובלים ללא ספק. אבל לא באשמתנו אלא כי הם מוסלמים. זה באמת לא שמחה גדולה. במיוחד אם אתה ילד מוסלמי, אישה או ילדה מוסלמית, הומו מוסלמי או סתם מוסלמי שאינו החזק ביותר בג'ונגל המוסלמי.

בתקשורת טרחו ובודדו, מיסגרו והבליטו "מוטיבציות" של לחימה נגד כיבוש. אין ספק שהם נלחמים גם נגד כיבוש. הכיבוש של מי? של הוטנטוטים? הכיבוש רע כי הוא כיבוש של יהודים. הכיבוש הירדני הקודם, התורכי שלפיו- לא נחשב כיבוש- גם אם אז היו להם עוד הרבה פחות זכויות אדם ואזרח. הם לא מסכנים משום שהם תחת כיבוש. הם תחת כיבוש כי הם מסוכנים לכל הסובב אותם. וכך היה תמיד בכל מפגש בין איסלם, ללא למי שאינו מוסלמי. או למי שאנו מוסלמי "נכון" בתוך רוב מוסלמי אחר, המספיק חזק  כדי להכחיד את השכן שלו, ה"כופר" .

זו מלחמת תרבות ודת, כשצד אחד רואה בצד השני קופים וחזירים טמאים. כשאנחנו רואים מה הם עושים אלו לאלו בסוריה – לא הרצח – זה כבר קטן . הרצח על ידי התעללות, אונס, הרעבה, הרעלת ילדים. רצח העם והטיהור האתני בכל מקום שכף רגלם המטונפת של איסלמיסטים דורכת בו.

רדיפות ממוסדות של הומואים- כחטא שדינו מוות אכזרי, סקילת נשים, מהומות על העלבת הנביא שהניבו אלף הרוגים. אפס מהומות למען שלום , בשום מקום בעולם מצד מוסלמים.
סקילת נשים על פגיעה בקוראן, מהומות "מקופחים" דור שלישי בפריז, החרבת אפגניסטן שהיתה לפני כמה דורות פריז של האזור, בוקו חראם עם חטיפת ילדות שרק רצו ללמוד, והפיכתן לשפחות מין. שפחות מין, כקונספט איסלמי בכלל, אונס, כאמצעי לחימה באוייבים? . מה יש פה לאהוב, גם בלי להניח הסתה?

איך- היה מישהו יכול להסית נגדם יותר ממה שהם עצמם מגעילים את עצמם על האנושות?

השאלה היותר מעניינת היא איך הצליחו לשכנע מיליוני חילונים מתקדמים בעולם לחשוב שבעוד את הדת שלהם הם מדכאים מפאת פרימיטיביות – עדיין יש משהו שצריך לכבד בדת הפרימיטיבית והברברית מכל, שהיא גם האגרסיבית ביותר, שרואה בהם את האוייב שדינו מוות ושפועלת ללא לאות לכפות אותה בכוח החרב על העולם?

משהו היה צריך להיות אחראי על ההבנייה המטורפת הזאת. שם צריך להתחיל לחפש את ההסתה לכניעה לברבריות האיסלמית. גם אם כל מדינת ישראל לא היתה קיימת, ולא היה קיים אפילו יהודי אחד בעולם , עדיין התיעוב לאיסלם ה"מודרני" ותופעותיו היה הרגש הנכון של בן תרבות הגון.

אבל לכם נדמה כל הזמן, שאם לא ה"הסתה" של ביבי, כולו היו רואים את הערבים במלוא כל היופי החי שלהם?!

כל מי שהערכים שלום, אחווה, זכויות אדם, פלורליזם, חופש ביטוי , פעולה ודת, שיויון, אי-אלימות – יקרים בעיניו- אמור לדחות את "ערכי" האיסלם

ערבים בחברה המערבית שתומכים בחוקי שריעה נשפטים בעיני , כל אחד מהם, בדרגת חומרה גדולה יותר מאשר הדתיים שלנו – שלימדו אותנו פה באופן ממומסד לתעב, מפחד שמצמח להיות חברה דתית פרימיטיבית. וכן, זו הכללה. כל מי שדוגל ב"ערכי" האיסלם הוא מי שדוגל בערכים המנוגדים באופן מוחלט – לערכים שאותם אני תופסת כראויים. בערכים, שהטוענים כנגד ההסתה של ביבי תופסים אותם כראויים.

בלי להכנס פה לויכוחים – איזו דת גרועה יותר. די בכך שמוכרחים להניח, שיהודים שיוצאים כנגד הדת שלהם, אמורים לתעב לפחות באותה המידה את הדת של האוייב. ראו רק את השטנה של ה"פוסט נאורים" לכל ביטוי דתי יהודי – אלו בדיוק אותם אנשים שטוענים שאיסלמניסטים הם אנשים "בדיוק כמוני וכמוהם". להם אני אומרת, נכון. הם גזענים ופאשיסטים בדיוק כמוני, ומטומטמים בדיוק כמוכם. אימבצילים!

האוייב, אם הוא לא רוצה להיות מוכלל בהכללה "גזענית" תחת ההגדרה "מוסלמי" – שהיא סינונימית לברבריות קיצונית – שקודם יתנער מהאיסלם ורק אחר כך נראה אם הוא גם אוייב במובן הנדל"ני של המילה, או "לוחם חופש" – למען חופש.

כי אם הוא לוחם חופש למען האיסלם, הוא למעשה לוחם למען שיעבוד ודכאנות שהוא רוצה להחיל על העולם, ולא נגד שעבוד ודכאנות בכלל. איך מישהו היה יכול לפרש זאת אחרת?
כמה עוד מיליוני תופעות בכל העולם נחוצות, כדי להבין את המובן מאליו?

השאלה היא לא- למה אנחנו לא אוהבים מוסלמים.
השאלה צריכה להיות, מה הערבים צריכים לעשות כדי שאפשר יהיה לסבול אותם בתרבות .
הכדור הזה במגרש שלהם

תגובה אחת בנושא “הפגנת ההסתה כנגד "הסתה"

הוסיפו את שלכם

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

בלוג בוורדפרס.קום. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: