קוברים את הציונות

file_0crop.png
ההפגנה שלא חדלים להאשים בה את נתניהו. הכיתוב: רבין רוצח את הציונות. 

פוסט של גב"ח מה-13 בינואר 2017

לקחתי את הסיכון להישמע כחסידה שוטה ומצאתי לנכון לכתוב לראש הממשלה:
אדוני ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו

הידיעה על הירצחו של יצחק רבין זעזעה אותי באופן אישי ממש.
בין היתר חשתי אשמה על כך שלמרות שתמכתי בדרך שלו, לא עשיתי דבר וחצי דבר להגן עליו מפני המתנגדים לו.
לא, שיכולתי לעשות הרבה.

הבנתי באותו רגע שלא יצאתי מחוסר הבגרות והנחתי למבוגרים האחראיים של המדינה לנהל אותה עבורי, כך ששיחררתי מעצמי את האחריות אפילו לגלות הכרת תודה.

מאז שיניתי את דעותי, אבל לא שכחתי את הלקח.
הוא עלה לי בתחושות אשם, ובייסורי חרטה רבים.

על כן אני פונה אליך כאן, תבדל לחיים ארוכים, ומבקשת לומר לך תודה.
תודה על כל מאמציך, שאני מאמינה שהם כנים ומונעים מתוך נאמנות לתפקידך בהובלת המדינה. אני גם מאמינה שחלקים רבים מאד בעם יודעים זאת, מערכים ואסירי תודה, למרות כל מאמצי התקשורת להכפיש ולהלעיז.
זה לא יצלח.

הפרשיה האחרונה, של החשד לכאורה לשוחד והספין התקשורתי הבזוי, על המניפולציות התפורות רע, הבהירה לי יותר מכל דבר אחר, שניקיון כפיך אינו אמור להיות מוטל עוד בספק.

בכל פעם מחדש אנו למדים עד כמה האתגר האישי והלאומי שלך, אדוני, עצום ומורכב.

היה עליך לנווט את דרכך, דרכנו, בתוך אוקיינוס של אי-יציבות אזורית, בין ממשל אמריקאי שעוינותו מתגלה במלוא מערומיה עתה, מול מוסדות בינלאומיים אנטישימיים ואינטרסנטיים ללא כל בושה ועתה הוכח גם כל מה שלרבים מאיתנו היה כבר ידוע מזמן: תקשורת עוינת, ששוטמת אותך לא בשל שחיתויות אלא דווקא משום שלא לקחת בה חלק.

עתה, התקשורת והמשפטפטנים מנסים לייצר דעת קהל כאילו שאדם שהקריב את עצמו ולא נכנע לאיום של שודד המכוון אקדח למולו "הכסף או החיים" – דווקא הוא – האשם בשוחד השודד. אנחנו לא קונים את זה.

כל בר דעת יכול לראות, שלא מומשה כל טובת הנאה שהיתה אמורה לכאורה להיות ממומשת בעיסקה כזו, אלא דווקא האיום מומש. 100% כתבות עויינות, שעיצבו את דעתו של ציבור נוטה לסוגסטיה מהסוג הזה.

אנחנו גם סוברים שבקרוב מישהו, על תקן מעשה "מח"ט כפיר" יציע לך עסקה שלא ניתן לסרב לה: לוותר על השלטון בשקט כדי להימנע ממתקפה משפטית. אנא, סרב לה. אנחנו כולנו נגבה אותך באופן פעיל. אנחנו מאמינים לך, יותר מאשר למערכת המשפט.

אדוני ראש הממשלה.
כשאתה עלית לשלטון לאחר רצח רבין, אני הייתי כל כך מיואשת, עד שחדלתי לחלוטין מלעקוב אחרי העיתונים והתקשורת.
במבט לאחור, כך ניצלתי כנראה משטיפת המוח של אותם גורמים אינטרנסטיים, ציניקנים, ניהליסטים.
ליסטים.

רבים מאיתנו נפלו קורבן לכל כך הרבה ספינים לא הגיוניים ונטולי חוש מידה, עד שכדי להאמין להם, הם וויתרו על השיפוט העצמאי שלהם, על ההגיון ועל השכל הישר.

כך נוצרה פה שכבה של אנשים, רובם אינלקטואלים, שכבר מסוגלים להאמין גם בדברים שהם עצמם לא מאמינים בהם.

אני יודעת. אני שומעת אותם באקדמיה. ולא מאמינה למשמע אוזני.

 

מאחלת לך עוד שנים רבות בהובלת המדינה, תומכיך רבים ממתנגדיך. ואני חושבת שאני מדברת בשם רובם: אל תוותר, ואל תחשוש ליישם את הנחוץ לעשות.

דווקא משום שהתקשורת עויינת אותך בלי כל קשר למה שתבחר לעשות, ולא תחדל לעולם להאשים אותך אפילו ברצח רבין כשהם יודעים היטב את העובדות – יש לך חופש פעולה מלא לעשות את הנחוץ. ממילא לא ניתן לרצות אותם, אז לשם מה לנסות?

עתה, עם כניסתו של ממשל אוהד לבית הלבן, כולנו מצפים ממך לפעול על פי האידאולוגיה שבגינה בחרנו בך, אדוני:

– יש להציב אלטרנטיבה מוסרית ציונית ל"שיח זכויות האדם". המשמעות החתרנית שמסתתרת מאחורי המושג התמים היא קידום עולם פוסט-לאומי על ידי ביטול מושג "זכויות האזרח" והקניית "זכויות" ללא הבחנה בין מסתנן, מחבל או אזרח. הבלבול הזה הוא כלל עולמי. לנו , בישראל, אין את הפריווילגיה להיות תמימים.

יש להביא לצמצום ההשפעה של ארגונים פוסט-ציונים הממומנים על ידי קרנות אנטישמיות שהיו מעדיפות לראות בחורבנה של ישראל.

יש להוציא מחוץ לחוק ארגוני ריגול מסוכנים כ"בצלם" ו"שוברים שתיקה" – ישנם חוקים כנגד חתירה נגד מדינה. מדינה אינה רשאית מבחינת המנדט שלה מהעם לממן ולקדם את החתרנות כנגדה.

יש לפעול בנחישות להעביר מכאן מסתננים מתרבויות של העולם השלישי. הסיבה שהם כאן היא לא הומניזם אלא חלק מחתרנות פוסט-ציוניות מתוך "שיח זכויות" ממומן על ידי גורמים זרים.

יש לערוך טיפול יסודי במחטף לימודי האזרחות, שם מנחילים לילדנו בין היתר את המושג "דמוקרטיה מהותית"- שכל משמעה הוא, שרק ערכי "מרצ" דמוקרטיים וכל שאר המפלגות "אינן דמוקרטיות". זהו מושג חדש, פרי המצאתם של גורמים רדיקליים, ולמרבה הצער, יש לו כבר הדים בשיח הציבורי.

הדבר דורש פעולה דחופה, כי בבחירות הבאות יצביעו עשרות אלפי בוגרים צעירים שגנבו את דעתם בזדון ובמתכוון.

הבא נחדל כבר מלטפח את הפיקציה כאילו שקיים "בית דין בינלאומי" ושיש לו חזקה על התנהלותה של מדינה. זוהי פיקציה, שמתקיימת ותמתממשת רק כאשר באמת מאמינים שקיים דבר כזה, ושיש לו כוח ממשי. הזנת הפיקציה עלולה להביא להתממשותה במציאות על ידי פעולות המנסות לרצות אותו…

רוב העם אינו מקבל את עקרונות המוסר שהשמאל הפרוגרסיבי מנסה לכפות על כולנו. לא משום שהעם בוחל במוסר בכלל, אלא משום שהערכים הללו נטולי כל היגיון ואין בהם קריטריון שיפוט. אלו הם ערכים נעדרי ערך, לא מתוקפים ולא עקביים. נחוצה מנהיגות אלטרנטיבית שתשמיע את ערכיה שלה בקול צלול, ללא התנצלות וללא מורא.

אדוני ראש הממשלה. האופן שבו מחלת על כבודך באצילות מול המתקיפים אותך מעורר הערכה וכבוד. אלא, שבכל רגע שבו אתה עושה זאת, אתה פוגע כך גם בכבודו של העם, ביכולתו להאמין בצדקת הדרך וכך- בחוסנינו.
האצילות אינה מחייבת אותך תמיד, ואותנו היא אינה מחייבת כלל.
לעם הזה, העם הסבלני כל כך, מגיעה יותר הערכה. גם בבית וגם מחוץ לו.

אדוני ראש הממשלה. בשל רעיונות פרוגרסיביים, "אוניברסלים" ו"בינלאומיים" שחדרו לכאן מבחוץ, לרוב במימון זר, ישראל נמצאת היום במצב שבו היא אינה בטוחה בזכותה להגן על צדקת קיומה.

חשוב להזכיר שלמדינה אין מנדט לחתור מתוך מוסדותיה: בית המשפט, הכנסת, הצבא והמשטרה כנגד עצם קיומה. ועם זאת, אנו צופים בעיניים כלות איך הקניבליות הזו מתרחשת.
דבר זה אינו חוקי באופן הבסיסי ביותר, ולשלטון אין זכות להניח לכך לקרות.
אנו מצפים לפעולות נחושות מצדך, הגם שקול זעקת האליטות הישנות הנגזלות יעלה עד השמיים. אנחנו איתך, נגבה ונשמיע את קולנו.

לא ייתכן, שישבו בפרלמנט הישראלי חברי כנסת המזהים עצמם עם לאום אחר, מדינה אחרת, שנמצאת במצב מלחמה. ישנם חוקים כנגד אבסורד שכזה.
אדוני ראש הממשלה.

אנו ערים להשגים הרבים שלך, לאופן שבו הובלת את המדינה לשגשוג, יציבות, ביטחון ככל הניתן, לקשרים בינלאומיים חדשים שיצרת בתנאים בלתי אפשריים ועל כך אנו מודים לך.

עם יציאתו של הממשל העויין בארה"ב, אנו מחזקים את ידיך ומעודדים אותך לקדם פעולות נחושות. אנו מתחייבים בפניך לקחת אחריות אישית ולספק לך גב רחב ותומך, בולט פעיל ומוביל בשיח, כדי שתוכל לעשות את הפעולות הנחוצות כנגד כל מתנגדיך הצעקניים.

אל נא תיפול רוחך
בברכה
העם

ואני מוסיפה היום:

פאשיזם אינו פטריוטיות, ואינו עודף לאומנות. פאשיזם הוא אוסף של שיטות פעולה פסולות: טרור, השתקות, אלימות, שקרים, עלילות, מניפולציות על הרגש, הכללה כוזבת של ציבור שלם – שאותו מוציאים מכלל האנושות וכך מתירים את דמו – זה פאשיזם. 

14908228_10208768445221396_3073427453820972464_n
משמתשים ברבין למטרות  ליבוי שנאה והסתה פאשיסטית. ההסוואה הטובה ביותר היא ההתקפה. 

זה פאשיזם גם כשנוקטים בשיטות הללו – כנגד מי שמאמינים בצדק או בטעות, שהוא הפאשיסט.

כי הפאשיזם הוא השיטה, לא הרעיון.

אם אינכם יכולים להלחם ב"פאשיזם" מבלי להפוך בעצמכם לפאשיסטים קחו רק בחשבון, שה"פאשיסטים" ילחמו בכם בחזרה.

אבל מאחר שאיננו באמת פאשיסטים נלחם בכם באמצעות כלי ההגיון, התבונה והאמת. ואנחנו ננצח כי הכלים שלכם אמנם אלימים, אבל הכלים שלנו הם אלו שאיתם התתרבות האנושית ניצחה את האבולוציה עצמה כמו גם את כל התנועות הפאשיסטיות, הן של הימין והן של השמאל.

7 תגובות בנושא “קוברים את הציונות

הוסיפו את שלכם

 1. שלום גב"ח!
  רציתי שתדעי ש[גם] אני עוקב אחרי מה שמעוללים לך. לפחות את לא בסיביר, אלא רק בכפר סבא. אם זה קצת מנחם אותך. האמת שאני לא מבין את זה. מה זה צריך להיות?! קראת לרצוח מישהו?!
  תדעי שאין לך דרך לעקוב אחרי אנשים עכשיו, אבל רבים מזדהים איתך.
  שבת שלום!
  אליחן

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: