ערוצים ועריצות: השלט יחלט את עריצות בג"צ אם יסגר ערוץ 20

beqyyA6j_400x400

יו"ר מועצת הכבלים והלווין (מי זה בכלל?) עומד לחלט את הערבויות של ערוץ 20 – והערוץ עומד בפני סגירה בשל  אי עמידה ברישיון. על פיו  מותר לו לשדר 90% תכני מורשת בלבד:

"בקבוצת RGE (למי אכפת מי אלו) ששולטת בין היתר בערוץ 10, אשר עתרה לבג"ץ משום שלדבריה המועצה הפרה את תנאי הרישיון של ערוץ 20 באופן שיטתי מיום הקמתו. בסופו של דבר, בג"ץ קבע שהמועצה חייבת להסביר מדוע ניתנה ההקלה לערוץ 20." (ככר השבת : http://www.kikar.co.il/249089.html

עכשיו הסכיתו, סכלים.  לאף אחד לא אכפת מה תנאי הרישיון, מדוע  אלו היו תנאי הרישיון ומי נתן לכם רשות לתת או לקחת רישיונות. הדבר היחיד שאקטואלי בכל העסק הזה הוא שערוץ 20 משדר תכנים, שאנחנו אוהבים.

אז אם קרה כך, שהם מנוגדים לתנאי הרישיון – אתם מתבקשים, פקידים משרתי ציבור  – לשנות את תנאי הרישיון ככה שמה שמשדרים בערוץ 20 יהיה במסגרת של הרישיון.

ברור?

כן, כן, מועצת חינוך העם של החונטה הותיקה, האשכנזית, החנוטה, זו שמתה מפחד מהעם הברברי ,מהאספסוף האלים המוסת והנבער, וחוששת פן חלילה וחס, יחשף לתקשורת שאינה מייסרת אותו בשוטים ועקרבים ,ואז, מי יודע אלו שבטים ייבצעו אלו בכל השבטים האחרים…

זו בדיוק הסיבה שאנחנו רוצים את ערוץ 20 ולא  תקשורת מוכת פארנויה מהעם, לא רוצים תקשורת שאומרת לנו השקם והערב שאנחנו אספסוף מוסת, שתפקידו של  המוסריון-העליון-בעיני-עצמו (ולמעשה, מטומטמון תחתון שטוף מוח, מבולבל ולא קוהרנטי) לחנך, לאלף, להשתיק, להדיר.

קצנו בדוגמגישות המצמצות בכל הגוף ובהעוויות פרצופן כשמדובר בראש הממשלה, שאנחנו בחרנו. נשבר לנו הדבר הזה, שבתיאטרון שלכם מנופפים בו למול קהל  – לשמוע עיתונאי-נפל  משמיע האשמות  מגוחכות תוך שהוא מזיל ריר פבלובי ממשאלת ליבו, שעוד רגע אחד  -ומשהו מכל ההאשמות יניב כתב אישום להפלת ראש ממשלה נבחר.     אנו מדירים את השלט  זה מכבר ממהדורות חדשות שממסגרים את האמת האורתודוכסית האחת, את הפתרון האחד לבעיית הסכסוך, פאנלים שמציבים מול ימני שנבחר בקפידה בשל היותו עילג וטיפש –חבורה שלמה של "מישלנויים", האחד טפש , השני שקרן, השלישי שוטם באובססביות והרביעית שחורדינית שלא נותנת לאף אחד מהם לפתוח פה ממילא.

נאמס מהמניפולציות מהשקרים השקופים, מהדמגוגיה הזולה, מהאינטונציות של המורה הנוזפת, מהמסגור האימבצלי, מהמראיינת שנשפכת מרוב הערצה בראיון של הרודן האמריקאי שונא ישראל, ומהאשמות המפגרות על כך שבערוץ 20 לא שאלו את נתניהו "שאלות קשות" כשהכוונה היא , שלא דרכו עליו, השפילו ושפכו מים על ראש תוך שפת גוף של כלב המשתכשך בתוך גווית חיה דרוסה. נמאס גם מפרשנים מלאי נפיחות הנופחים עלינו  את הטעויות העיקבות  שלהם , כשלכל טעות מוכחת משכנעת אותם עוד יותר שהם צודקים, ושהמציאות היא זו , שטעתה.

 

אנחנו רואים לכם את השקרים, הצביעות, השנאה האובססבית לראש הממשלה, לעם שבחר אותו, שהפכה להיות שנאה למדינה משום  ראש הממשלה הטביע בה את חותמו,  עד כדי כך שאתם מוכנים לכרות את כל הזרוע  רק כדי להפטר מ"החיסון האימפריאליסטי" שממשלת נתניהו הזריקה למדינה. אנו צופים בדיווחים השחורים משחור שלכם על ישראל, צוחקים, תוהים, אם מדובר באותה מדינה – משגשגת, מצליחה, מתפתחת בצעדי ענק למרות ההפרעות שלכם לנהל אותה.

אתם מטומטמים

ערוץ 20 הוא הערוץ היחיד שבו העם היושב בציון לא צריך לסבול את כל הזבל נוטף השטנה הזה, הנלעג, המגוחך, השקוף . לכן אנחנו אוהבים את ערוץ 20.

העם לא מטומטם, זה רק אתם.

ואם בכל זאת תעשו טעות, ותסגרו אותו  – אנחנו נדאג לייבש את כל הערוצים האחרים כך, נמצא קונה אוהד ישראל  שירכוש  אותם בגרושים, וסוף סוף תהיה לעם היושב בציון – תקשורת ציונית הולמת. ואז גם התקשורת תשוב לשגשג.

לכם, שופטי בג"צ: דיקטטורות נופלות ברגע אחד. בהפתעה, כשאיש לא מצפה. נפילת הדיקטטורה השיפוטית שלכם, שופטים יקרים מדי – לא תגיע בהפתעה. העם כבר הבין את המהלכים, את חטיפת הדמוקרטיה, את השלטון הפרשני-יצירתי של הרשות האחת  -החולשת על שאר הרשויות, את אובדן האמון במישרות האמון שלכם, את האופן שבו זכויות אזרח מוחלפות בזכות אדם – בתנאי שאינו אזרח. את המנויים שלכם פה-אחד בין האופציה האחת – וזמנכם כשליטים טוטליטריים נספר כבר לאחור. אנא, תנו יד לסגירת ערוץ 20. המהומה והתקוממות שלנו, תסייע להפטר מהעריצות, לא מהערוץ.. ואז, נזכה סוף סוף לתקשורת ציונית אוהדת  בכל הערוצים.

וזכרו: אנחנו, 80% מהעם, אספסוף אלים ונבער, נכון לכל מעשה נבלה, אנחנו דתיים משחיים, מזרחים חמומי מוח, ימנים קיצוניים פשיסטים וגזענים, אם נותרה בכם בינה – אל תתעסקו איתנו. שילחו נא את טלפכם לערוץ 20, ותראו איך ההזייה הפארנואית שלכם מתממשת ממש כפי שראיתם אותה בסיוטיכם המטורללים ביותר.

לחלופין, שנו את השם ל"ערוץ הציונות", את הרישיון בהתאם ואז אולי נחזור להתנמנם לנו בעצלות הימנית הטבועה באופי האספסופי שלנו. ואם כי רצוי שלא, אנחנו סומכים עליכם שתטעו, כרגיל. רק אל תאמרו  שלא הזהרנו!

 

4 תגובות בנושא “ערוצים ועריצות: השלט יחלט את עריצות בג"צ אם יסגר ערוץ 20

הוסיפו את שלכם

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: