ראשי כרוב ומלחמתם ב..אה…סייבר!

dwcyitytv990b3mzy9ub

הותקפנו!

אנחנו ממש  במצב מלחמה.

העולם החופשי סומך עלינו, להנהיג אותו

מרגע הקמתה. המדינה שלנו היתה מגדלור זוהר של דמוקרטיה ושימשה מקור השראה לכל העולם. ואנחנו חייבים להמשיך להיות דמוקרטיה למען חיילנו האמיצים שנלחמו ומתו להגן על האומה הנפלאה הזו והצילו את הדמוקרטיה. ואנחנו חייבים את זה לדורות הבאים, להמשיך להלחם.

————————

אל דאגה, לא השתגעתי ולא עברתי לימין הקיצוני. אני רק מצטטת פה את מורגן פרימן, השחקן שנשכר על ידי הבמאי רוב ריינר ("ראש כרוב") לשחק בסרט תעמולה כנגד המתקפות (המדומות כפי הנראה) של הרוסים, שלטענת הילרי קלינטון– היו אחד הגורמים (מני רבים) לכשלונה בבחירות.

טאקר קלסון המודאג הזמין את ריינר , דמוקרט ושמאלן טיפוסי של הוליווד, לשיחת הבהרה בסרטון שפה:

טאקר:  איך תגיב אם טראמפ יתייחס ברצינות לדבריך, וישגר מטוסי התקפה לרוסיה?

 

ראש כרוב: לא. כשאנחנו אומרים שאנחנו במלחמה אנחנו מתכוונים למלחמת סייבר.

[שימו לב לתופעה חוזרת, תמיד, שבה הפרוגרסיבי נדהם לגלות, שלמילים שלו היתה משמעות. הוא באמת הופתע. השמאל הצליח כל כך טוב להשתיק כל רמז לביקורת נגדו, עד שמרוב שהם מדברים רק עם עצמם, ומסכימים עם עצמם, ומחלקים תארים אקדמים ותארי כבוד ופרסים לעצמם – הם שכחו לגמרי שלמילים צריך להיות גם מובן . ולמעשה, רובם פיתחו תסמונת toright –  כשכמעט כל  מענה לטיעון הוא "קריאת בשמות": חחח. לכי לכי. את מירי רגב. חח  סמוטריץ. חחח שפטל, חחח כל מי שאני שונא. חחח.

חח….]

טאקר: זה לא מה שנאמר. מורגן פרימן אמר 'מלחמה'.

ראש כרוב: תבין,אם תראה את כל הסרטון…

טאקר: ראיתי את כולו. פרימן  עם הקול האמין אמר מפורשות "אנחנו במלחמה"

ראש כרוב: פוטין. אה. השתמש ב..אה.. אינטרנט ו..ב…אה… סייבר – לתקוף את הדמוקרטיה שלנו. [ברור לגמרי שאין לו מושג ירוק מה זה סייבר. אבל נורא מהר הצליח לשכנע את עצמו]: וזה מה שהוא עשה !

טאקר: אבל למה לא אמרת שזה לא מלחמה אמיתית. למה לבלבל אנשים?

ראש כרוב: [מחרטט, בחוסר ביטחון מופגן בעליל]: אנשים לא מבינים את החומרה שבמלחמת סייבר, [גם הוא לא] מעבר ל… אתה יודע, האקינג , לפרוץ… אתה יודע.. למחשב שלך, הם השתמשו באינטרנט, אתה יודע, עכשיו אנחנו שומעים, בפייסבוק, אתה יודע [הוא –לא יודע. אבל בכל זאת עשה סרט הפחדה, על מלחמה שאין לו מושג על מה מדובר בה] , דוחפים כל מיני סוגי פרופגנדה

[ו…הופה! שימו לב איך שמרגע שאמר "תעמולה"  פתאום בבת אחת חזר לו הביטחון העצמי . זה משום שהוא במאי כך שבתעמולה הוא מבין מצויין, ותעמולה – זה מה שהוא עושב ברגע זה]: תעמולה, זה לא חדש לנו, יש לנו הרבה  – תעמולה, עוד מתקופת לני ריפנשטאל[ יוצרת הסרטים של גבלס, והנה מייד הרמז גם לכך שטראמפ נאצי כי הרוסים השתמשו בתעמולה, שגרמה להפסד של הילרי , ולנצחון של טראמפ, ומי עוד משתמש בתעמולה? נכון, נאצים. מ.של.  רק, שראש הכרוב הזה צריך לדעת שהמורה של גבלס היה  יהודי ניו יורקי כמוהו, הנה כאן  ]

ראש כרוב: אבל קיימת תעמולה, אנחנו השתמשנו בה, הרוסים משתמשים בה וכולם משתמשים בה ולכן כדאי שהציבור יידע שקיימת תעמולה, במקום לזרוע בלבול וחוסר אמון במדינה דמוקרטית

[איך אמרה סאלי, בסרט המוצלח של ריינר: "אני אקח את מה שהוא לוקח". כי ,  אז מה היה עד עכשיו?  במאי הזמין סרט תעמולה, שפונה לרגש הכי פרימיטיבי ולכן הכי אפקטיבי: פחד. עובדה, אפילו הוא נבהל, גם מבלי להבין ממה בדיוק:

"הותקפנו. אנחנו במלחמה"]

אגב כך, מחקה את הטון והניסוח של התסכית המפורסם של אורסון וולס על פלישה ממאדים, שמתחיל בהפחדה שחוצניים עוקבים אחרנו במשהו מיסתורי ומאיים, ולא מובן, אולי כמו  אינטרנט..(!) סייבר(!)  וגרם לבהלה היסטרית בכל ארה"ב. כי, אין מה לומר. האיש יודע לייצר תעמולה. מה שאינו יודע – זה הנושא של ההפחדה. אין לו מושג מה עושה מתקפת סייבר. אבל משום מה בכל זאת זה גרם לו להיות כל כך מאויים עד שיצר סרט שחשוב מאד שאנשים יהיו מודעים לכך, שהם במתקפה של א… משהו מפחיד. ושל תעמולה. ללא ספק, בדיוק מה שהוא עושה כרגע. ואין ספק שיש גם היום כמות יפה של אמריקאים מטומטמים גם היום ומטרת הסרטון הוא באופן גלוי – תוצאה של מחקר (מוטעה) שעל פיו מצביעי טראמפ מונעים מפחד מפני אוייב דימיוני (כי זו התיאוריה) ולכן הבה נתחכם ונפחיד אותם מפני מלחמה עם  רוסיה, שתומכת בטראמפ (השקר הקודם שכבר זכה למעמד של אמת)ואז מהפחד, יצאו נגד טראמפ. רק שבאופן אירוני, רק הם המטומטמים המונעים מתוך פחד (אכן, די מפחיד להסתובב עם יד של סורוס תקועה לכם בתחת ומפעילה אתכם) ולבסוף גם מצליחים להכניס את עצמם להסטריה מבלי להבין אפילו על מה.

טאקר:  השותפים של לעניין הם ימין קיצוני שבאמת תומכים במלחמות. אמיתיות, שאנשים מתים בהן!

ראש כרוב: [ונזכיר רק, שאכלו לטראמפ את הראש ללא הרף בתקשורת על כך שזיהו אדם מהסוג הזה, יושב בקהל באחת העצרות שלו]:

טוב, אני מתכוון, יש לנו אנשים מכל צד, אני מתכוון יש לנו יונים וניצים. אנחנו לא משווקים את הרעיון לצאת למלחמה, כלומר  למלחמה אמיתית עם רוסיה [אז למה אמרת "מלחמה"?  אם מלחמת סייבר היא לא מלחמה אמיתית] אבל אנחנו כבר בתוך מלחמת סייבר [שאין לי מושג מה זה אומר] ולא נכון יהיה להעלים עין. אנשים צריכים לדעת [את מה שאני עצמי לא מבין] [אבל עכשיו תראו איך מתחילה לפעול התעמולה שלו, דווקא, לוחם אמיץ בתעמולה. והנה מניפולציה כל כך שכיחה ובוטה, שרק אנשי התעמולה מטומטמים מכדי לא להבין שהם לא מצליחים לרמות איש: ראו איך  הם אומרים את מה שהיו רוצים שיקרה, כאילו הוא כבר עניין סגור וחתום כולם כבר שמעו  ויודעים, זזו עובדה מוסכמת, ואולי רק נותרה רק עוד קצת עבודת ניירת אבל זה הרי כבר קרה. אם זה מזכיר לכם את  אבי "יש סיכוי גבוה מאד שאקים את הממשלה הבאה" גבאי, זה לא במקרה. כי כמו שאמר גבלס, שקר שחוזרים עליו מספיק פעמים הופך לאמת. ]:

ראש כרוב: ותאמינו  לי [אל תאמינו לו ] אין לזה שום קשר לטראמפ . כי אתה יודע, טראמפ הרי גמור, הוא ממילא עוד מעט …יקרה לו משהו. הרי יש את החקירה הזו, ואם לא, החקירה ההיא…

—————–

מוכר , הא?  ולמעשה חשף פה לא את העובדה שטראמפ עומד להיות מורשע אלא את סיבת החקירות – להפיל אותו. באפן שבו ללא הרף מעלילים עלילות, שמחייבות חקירות, שמתפרסמות בכלי התקשורת ויוצרת רושם כאילו תיבת שרצים קשורה מאחוריו, ואז מגיעים אליטיות כמו ריינר שמדברים על הרשעה כאילו החכמים כבר יודעים שזה רק עניין של זמן -וככה עובדת תעמולה.

מה חבל, עם זאת ,שכדי להפיל את הנשיא הרע, זה, שחברים רעים שלו משתמשים בתעמולה, בשקרים, בזריעת פחד, בהרס האמון שהורסים את הדמוקרטיה – צריך לפעמים, מה לעשות – להשתמש בתעמולה, בשקרים, לזרוע פחד ולהרוס את האמון – כי – אחרי הכל – הוא חייב לשמור על הדמוקרטיה למען החיילים שמסרו חייהם לשמור עליה.

לכן ראש כרוב מזדעק להגן על הדמוקרטיה האמרקאית, שהיא ממש מגדלור ואור לגויים. ואם לשפוט על פי איך שהתקשורת פה מחקה את המגדלור הזה -הוא צודק. אלו בדיוק  אותן שיטות שמופעלות פה, מצד אותם אליטות לשעבר, שמשהו רע מאד קרה לאינטלגנציה שלהם.]

ואין לי עניין בויכוח, האם רוסיה באמת נלחמת מלחמת סייבר. מה שחשוב הוא – שבמאי הפיק סרט שכולו הפחדה – על משהו שאין לו מושג מהו (והאמת, מלחמת סייבר עלולה להיות מסוכנת יותר ממלחמה גרעינית. אבל הוא לא אמר את זה וגם לא יידע להסביר למה. )

גם אין לי שום עניין להתווכח אם טראמפ טוב או רע. אני לא מדברת על ארהב אלא על כאן, ועכשיו.

עומד פה ראש כרוב, שמייצר תעמולה שמטרתה להפחיד, לפלג, לחרחר מלחמה עם מעצמה – וכל זה למה?  כדי להזהיר אנשים שלדעתו לא ערים לכך – שקיימת תעמולה?! גם אם זה נכון, עכשיו – הם יודעים וגם ראו אותה קורית.

את אותו סוג של זבל מבולבל, נטול כל מודעות עצמית, סותרני, עם מטרות שמביסות עצמן כבר במהלך הראשון  – אנחנו מקבלים פה ממרבית אנשי התקשורת שלנו – יום יום.

ורק שהיה ברור – ריינר אינו טפש, בור או חסר רהיטות. ריינר טומטמם בשלב מסויים על ידי מי שטומטם לפניו ובאותן מניפולציות שהוא נוקט בהן כאן,ונשמע עתה כאילו רוסים פרצו לו למוח,מחקו את הדיסק והשאירו פקודה אחת: "העבר את זה הלאה, טמטם אחרים" .

בקרוב, מפלגת המטומטמים תהיה המפלגה היחידה בכל מקום שבו השמאל שולט בתקשורת , אלא שללא ספק גם  תביס עצמה בבחירות.

וחשוב לי אישית שתבינו: אני רואה את איך עובדים פה עלינו, איך לא מעט חברים שלי נופלים למגנון המטפש, ורוצה לומר , שכל מי שאינו שותף לשטיפה – שומע את הזומבים וצריך ממש ממש להתאפק מאד שלא לצווח להם  ישר לתוך האוזן: אתם מטומטמים!

ואני מודה, שלא תמיד אני מצליחה להתאפק. אבל, הי, מה זה חשוב! אנחנו במתקפה! אנחנו במלחמה! מיליוני ראשי כרוב  חודרים למרחב הפרטי שלנו דרך ה…טלויזיה וה…. אינטרנט! ויש להם מאות אלפי אה… סייברים!

מטומטמים!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: