עקוצים

היום במוצש 24.2.18 בשעה 19:00 תתקיים עצרת לזכרה של אסתר גלילי ז"ל, ניצולת שואה שנרצחה ע"י מסתנן סודני ותהווה מפגן תמיכה במאבק של תושבי דרום ת"א (האורגינליים)- בניצוחה של שפי פז.
הרצח המתועב הזה משמש דווקא את השמאל, בטיעון האימבצילי – שלא כולם רוצחים. כאילו, שישראל חייבת לסבול כל מסנן לא חוקי, כל עוד לא הוכח שהוא גם רוצח. 
—————————-
הרבה שואלים אותי, למה אני מפרידה בין שמאל לימין הפרדה כ"כ מוחלטת.
והאמת היא, שאין באמת הפרדה כזו. ההפרדה הנכונה יותר היא בין ציבור עם שלל דעות, לבין העקוצים.
 
העקוצים, הם אלו שנגזלה מהם היכולת לחשוב בהגיון, בכל הנודע לנושאים שבהם נעקצו. בנושאים האלו, שעל האג'נדה התקשורתית, הם טועים יחד את אותה טעות, משמעים אותה באותן מילים,עם אותם כשלי הגיון, סותרים את עצמם בתוך אותו משפט, את אותן הסתירות, ומשוכנעים שהם חיים במציאות , שאינה דומה למציאות שנמצאת שם בחוץ.
————–
סוגיית ה"פליטים", היא אחת מאותן עקיצות, אבל העקוצים כבר לעולם לא יצליחו להבין את העקיצה. אז הנה, למי שיש לו עדיין תקנה:
 
* ברור, שלא כולם רוצחים. אבל כולם נמצאים על הספקטרום שבין גניבות קטנות, קטטות אלימות , הפרות סדר חצופות, הטלת אימה – כל הדרך עד לרצח.
נשים ולסרי הגנה אחרים לא יכולים לדעת אם יתקלו ברוצח, או סתם במסתנן מהסוג הלא חוקי הרגיל, המתגולל בשכרותו באחת מחאמרות הרועשות שפתחו לעצמם בחדרי מדרגות ובחצרות בתים
 
* לא. זו לא גזענות. זה עניין חינוכי ותרבותי:
מגוחך לחשוב, שקבוצה שלמה של בני אדם שלא קיבלו חינוך לציונות, אין להם תחושת שותפות גורל עם העם היהודי, לא קיבלו חינוך הומני,חלקם מזדהה עם האיסלם ועם החמאס, לא חונכו לפמניזם ולכבוד לאישה אלא להפך, בא מתוך תרבות שמחנכת גברים לראות באישה, ובחלש מהם – רכוש שלהם, מתוך תרבות אלימה של כל דאלים גבר – הם "בני אדם כמוני וכמוך" (אבל לא כמוני, כי אני גזענית…)
 
 
* הם ללא ספק בני אדם. אבל מלאכת עיצוב האדם לא נגמרת בכך שהוא נולד למין האנושי. זו רק ההתחלה. השאר זה חינוך, תרבות, אמונות וערכים.
 
* בואו נפסיק להשקיע בחינוך
מי שחושב ברצינות, שחברה יכולה להכיל בני תרבות שונה כ"כ (ועוד העויינת, מטיבה, ליהודים) – פוסל מהיסוד את הצורך בחינוך בכללתו.
לשם מה להוציא משאבים על חינוך, אם ממילא כל אדם צומח להיות כמו כל אדם אחר, קרי, כמו שמאלן בורגני שבע, צייתן לחוקים ואוהב אדם באשר הוא?
 
* ומאחר שאין ולו שמאלני אחד שעונה על ההגדרה "צייתן לחוקים ואוהב אדם באשר הוא" – איך עולה על דעתו, שאפריקאים שהסתננו בדרך לא חוקית מתרבות עולם שלישי לאחר ששילמו עשרות אלפי דולרים לארגוני הברחב בינלאומיים  יהיה כמו שמאלן, שאפילו הוא עצמו אינו כזה?
 
———————
אבל, הם כן מאמינים בכך. ולכן אין טעם לכנותם "שמאלנים" . שמאלנות היא דעה. סתירה עצמית שטופת מוח היא ההפך- מדעה.
אין יותר שמאלנים בארץ, יש אנשים בעלי שלל דעות – ועקוצים.
 
"ימין" אלו כל מי שאומר לעקוצים, שנעקצו. מבחינת העקוצים, עצם המעשה הזה – מוקצה מחמת מיקוץ. זה  חלק מהעקיצה
אין טעם לומר להם את זה. מוחות עקוצים לא פועלים מתוך הקודקוד שבו נמצא גם הפה שלהם  – אלא מופעלים מבחוץ על ידי מי שעקץ אותם.
———————-
ישנו טפיל, שמשתלט על הגוף ושולט מבפנים, תוך שמור הקליפה. זו שיטת העוקץ:
* השיטה המשפטית רוקנה את המושג 'דמוקרטיה' מכל תוכן, ומילאה אותו בפרקטיקה של דיקטטורה.
*ה"ליכודניקים החדשים" חותרים לרוקן מפלגה שהעם מצביע לה, ולמלא אותה בעקוצים
תתקיים היום, לצד העצרת שלנו לזכרה של אסתר גלילי ז"ל, הפגנת עקוצים של "תושבי דרום ת"א חדשים" שמנסים את תושבי השכונות מתוך המושג "תושבי השכונות" ולמלא אותו ב"תושבי שכונות חדשים": שהם העקוצים, והמסתננים הלא חוקיים.
————
לא, לא כל המסתננים רוצחים. מעצם היותם לא חוקיים, הם כולם על הספקטרום של הפשיעה וההתנהגות שמחוץ לחוק. לא כל השמאלנים מטומטמים כל הזמן, אבל כולם – על ספקטרום העקוצים.
———-
אני מצפה מכל מי שאינו עקוץ, להגיע היום איתי לעצרת לזכרה של אסתר גלילי, שנרצחה על ידי מסתנן לא חוקי, שעשה מסע של לילה שלם של אלימות עד שהצליח בסוף לרצוח אישה

היום 24.2.18 בשעה 19:30 בגינת הרציפים, מול סלומון 12, התחנה הישנה, נווה שאנן. ההרשמה כאן.

 

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: