פלישת הדוקטרינה של חוטפי הגופות

הכירו את מניפולצית "עקרון ההחלפה":
לוקחים משהו שיש עליו הסכמה רחבה, משאירים את המיתוג, ומרוקנים את התוכן ומחליפים בחדש, משלהם. זו התרמית הגדולה של המאה . כל ארגון שמכנה עצמו "החדש" (שזה כבר ממש סינדקוכה של המניפולציה) חשוד בכך

Linvasione-degli-ultracorpi-Invasion-of-the-Body-Snatchers-1956-1957
בסרט האימה הקלאסי "פלישת חוטפי הגופות",  יצורים ממאדים שהתרבו מזרעים של  פקעות ענק, השתלטו על אנשים בעיירה- רוקנו את האדם מתוכנו והשאירו את המראה החיצוני. כך התרבו הפולשים מבלי שאיש הבחין בכך. אני חושבת לאחרונה הרבה על הסרט הזה, במיוחד כשיוצא לי לדבר עם חברים ותיקים שעדיין תקועים בשמאל ה"חדש"

1. "הקרן לישראל החדשה" וכל אחד מארגוניה:
עקרון ההחלפה: מדינת היהודים זה מותג חזק בקרב ישראלים. למה לריב על שאלת זכותה להתקיים? נקים ארגון להשמדת המדינה ונשאיר את המותג "ישראל" אך ללא היותה מדינה יהודית. המניפולציה השקרית הפשוטה הזו לא מאפשרת לנו לפעול נגדה כפי פועלים כנגד אוייב. שזה מה שהיא

2. דמוקרטיה חדשה: הישראלים אוהבים דמוקרטיה? למה לריב? הבה נקים שיטה משפטית שכולה דיקטטורה שיפוטית רודנית ושרירותית ונקרא לזה בשם החדש "דמוקרטיה מהותית". ואם מישהו יעז להתנגד ? נכנה אותו 'אוייב הדמוקרטיה'  (החדשה…)

3. חד"ש: שם יצירתי במיוחד למפלגה קומוניסטית או בשיחדש :"חזית דמוקרטית שיוויונית". חד"ש היא מפלגה קומוניסטית מהפכנית, מהפכה היא ללא ספק משהו חדש- היא הרעיון של "עולם ישן – עדי יסוד נחריבה". ובאירוניה על גבי אירוניה – הרי אין ערבים שוחרי שיוויון, אלו ערבים שחושבים שליהודים יש יותר מדי שיוויון. והם רוצים להנחיל פה "דמוקרטיה" שאין באף מדינה קומוניסטית וגם לא באף מדינה מוסלמית או ערבית.
כך, השם "חדש" – אבל הרצחנות הערבית והקומוניסטית מסתתרת תחת מילים יותר יפות..

4. ליכודניקים חדשים:
העם בוחר ליכוד? למה להתאמץ לתת מענה דמוקרטי? פשוט חודרים למפלגה ע"י התפקדות כדי להחדיר לתוכה אנשים "חדשים", אג'נדה "חדשה" והפוכה למצע הליכוד. כי הרי ברור שהמצביעים של הליכוד כולם מטומטמים שלא מבינים מה טוב בשבילם. לכן טוב שיש ליכודניקים "חדשים" שיצילו את הדמוקרטיה מפני הדמוקרטיה…

[כל תרמית הליכודניקים החדשים, כאן]

5. פמיניזם 
פמיניזם זה טוב. כולנו אוהבים את רעיון שיויון הזדמנויות. אז למה לא לקחת מותג פופולרי – ולפעול ללא לאות כנגד כל מטרות הפמניזם ולזה – לקרוא 'פמיניזם'? נשים ממילא מטומטמות  – הן לא ישימו לב, והרי מישהו צריך לשלוט בהן אז למה שלא אנחנו…?

6. האגודה לזכויות האזרח.
איזה יופי ששומרים על זכויות האזרח שלי? אלא , שלמעשה זו אגודה שמגינה על זכויות כל אדם שאינו אזרח, כנגד האזרח. וכנגד גופי שלטון שבחר האזרח.

7. המכון הישראלי לדמוקרטיה (מהותית…) – מכון שהוקם כדי לחסל את הדמוקרטיה הישראלית. השם הוא ההסוואה המושלמת.

8. יהודי חדש: לא יהודי

9. רב פרוגרסיבי: אתאיסט חרוף

10. מחאת"תושבי דרום תל אביב נגד גירוש הסעות מכל הארץ": משלמים הרבה כסף לתושבת שכונות אחת לייצג את "כל" התושבים , משלמים מלגות לסטודנטים כדי לעבור לשכונות לשנתיים שלוש, מכניסים עשרות אלפי מסתננים לא חוקיים מאפריקה -והופה – יש לנו "תושבים" והם – ללא ספק מתנגדים לגירוש של עצמם.
תושבי דרוום תל אביב לא יכולים להיות נגד הגירוש כי המסתננים חיסלו להם את החיים.
מה עושים? מחלפים את התושבים בתושבים "חדשים".
למעשה, על כך המחאה של התושבים -שמחליפים אותם במסתננים

11. הסטוריונים חדשים (קיראו כאן, תחת הערך "פוסט ציונות): גישה "חדשה" לראות את ההסטוריה כאוסף "נארטיבים" שאין צורך שיהיה בהם אפילו קורטוב של אמת – מספיק שאנשים מאמינים בהם, (ומייד אחר כך – הרעיון שמותר להמציא נרטיבים חדשים, שיאמינו בהם בעתיד..) שזה קצת ההפך מכוונת חקר ההסטוריה, שאמור להפריך שקרים שאנשים מאמינים בהם.
לעומת זאת זה דומה מאד לאופן שבו המשטר הסובייטי שיכתב את ההסטוריה שלו כל פעם המנהיג הקודם נרצח כדי לפנות מקום לרוצח החדש

12. ניו-ג'ורנליזם – עיתונות לא צריכה לחתור לאמת אובייקטיבית – אלא להביא את ההתרשמות הסובייקטיבית של העיתונאי. ומכאן – הכשרת כל שקר אידאולוגי תחת התירוץ הסובייקטיבי

———————
עכשיו חברו קו בין כל הסעיפים וקבלו תמונה. צבעו אותה ושלחו למערכת, בין הזוכים יוגרל הפרס: שואה חדשה

תגובה אחת בנושא “פלישת הדוקטרינה של חוטפי הגופות

הוסיפו את שלכם

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: