חופש מידע? לא פה!

DeRGzDgX4AYpzLg

אני מביאה את הדברים האלו לידיעת הציבור מתוך חרדה ממשית ממגמה כלל עולמית של השתקת ידיעות על פשעים שנעשים ברחבי העולם בידי מוסלמים ובשם האיסלם. [ראו מקרה מאסרו השערורייתי של טומי רובינסון]

שני הפוסטים שמובאים כאן נכתבו על ידי חבר פורום קפה שפירא, יאיר הרטמן, המתמודד ברשימת 'עוצמה יהודית לנצרת' . באופן שערורייתי ממש, הנהלת פייסבוק מצאה לנכון להורות לאדמינים של הפורום הסגור, למחוק את הפוסטים!

אין בפרסום זה משום תמיכה בהרטמן כבמועמד או ברשימתו, אבל אני רואה כחובה לעצמי לתת לכך פרסום בשם חופש הביטוי הדמוקרטי והנאור.

לא יתכן, שפוסט שעיקרו עובדות על מקרה אמיתי – התנקשות לאור יום לעיני שוטר ערבי שלא מתערב,  לצד קריאה לבחור במועמד – תתקל בהשתקה של פייסבוק!

בכל במקום שבו מושתקים מועמדים והאמת מושקת הדיקטטורה מרימה את ראשה המטונף . לכן, מביאה לכם את שני הפוסטים שנאלצתי להכנע ולמחוק מהפורום שלי, במלואם:

 

מאת יאיר הרטמן

טרור ברחובות !

הגיע אלי ממש עכשיו היום בנצרת זו המציאות שאנו חיים איתה משהו מוכן להתעורר בבקשה !!!

כבר אמרתי שיותר מסוכן כאן מהישובים ביהודה ושומרון עוטף עזה ומכל מקום ומי שלא הבין הינה הדגמה קטנה למה שמתרחש, כאן, הבחור החמוש הזה יכול להיות שהוא גר קומה מעלי ומחר רק כי יתחשק לו הוא יפתח באש עלי או כל אחד אחר !!!! .

מתחילים להתעורר ? אז באו נחיה יחד "בדו-קיום" !

(מספר הטלפון של המועמד הוסר מכאן. זו לא תעמולת בחירות)

*********************************************

מכתב פתוח למשטרת ישראל !

אני באמת ובתמים מעריך את משטרת ישראל הערכה רבה, אני אוהב את הארגון הזה מכל ליבי, בעיניי הוא מהות הדמוקרטיה, השוטר אמור ליצג אותי, את מה שבחרתי, הוא זכאי לכבוד והערכה, מי שפונה לשוטר שלא בכבוד וחטף בשל כך ולא משנה איזה תגובה, לרוב, ואני מסייג את דברי על מנת חלילה לא להכליל, האקט של המשטרה הולם את הכוח שהופעל מהצד המתנגד, וזו עובדה. כשאתה אוהב מישהו אז אתה אומר לו את האמת, ואני, מאמין שכרגע אני מדבר בשמם של אלפי שוטרים שאינם יכולים לדבר בשם עצמם, בתכלס, ארגון "אברהים" והמדיניות שלו גמרה לנו את המשטרה מבית היוצר של הקרן החדשה, הוריד את כול כוח ההרתעה שהיה. כאשר רוב השוטרים בתחנת נצרת עילית הם בני מיעוטים אז לצערי זה המצב מבלי חלילה לפגוע באף אחד. אותו שוטר שפוגש את בן הכפר שלו לא יעיף אותו מכאן, וזו עובדה, המציאות מדברת בעד עצמה הלכה למעשה. חשבתי בעצמי להתנדב ולתת מעצמי אבל מהר מאוד הבנתי שאני ה"אויב" לצערי, זה אחרי שמעולם לא היה לי עבר פלילי עשיתי שירות סדיר מלא פלוס עשרים שנה מילואים, היה לי רשיון נשק אירגוני, שילמתי מיסים העסקתי בעיר הזו אנשים ועכשיו 

אני האויב. מעניין למה?

כי אני "יאיר הרטמן – עוצמה יהודית לנצרת עילית. 

עד כדאי כך שילד קל דעת עצר אותי וגרם למשטרת ישראל לשקר על מנת לשמור על "רוח הלוחמים", מה שאני יכול להבין, לכן לא תבעתי תבעת פיצוי למרות שיכולתי, אבל אתם מבינים לאן זה מוביל ?

Israel Police – משטרת ישראל

מתחילים להתעורר ???

אז באו נחיה יחד "בדו-קיום" !

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: