קץ השמאל

למזלנו הרב מאד, סבלנותו של השמאל הגיעה לקיצה. עתה הוא מואיל לחשוף פניו בגלוי עדשאפילו אחרוני המורדמים  יקיצו, ואחרוני השמאלנים הנאיבים יתעוררו מתרדמתם הדוגמטית.
מעט הבהרות? הגדרת שמאל היא מה שהשמאל מגדיר עצמו באקדמיה, הורתו ומקור השיח שלו. השמאל הוא תמיד רק תנועה לקידום מהפכה מרקסיסטית-קומוניסטית עבור ההמון ושלטון טוטליטרי לעומד בראשם.
אין שמאל ציוני כשם שאין שמאל לאומי. אמנם, היו תנועות שמאל לאומי- השמאל עצמו רואה ותן כתקלה.  מבחינת השמאל הם  מהפכה שנבגדה.
השמאל הוא קומוניסטי. תמיד. למעט תקלות. שקורות תמיד. ואז הוא דיקטטורה סוציאליסטית חמסנית, ריכוזית לאומנית וטוטליטרית כמו מפא"י, או סטליניזם רצחני.
שמאל אמיתי הוא דיאלקטי במובן הסותרני: מבטיח עולם אוטופי נטול כל היתכנות מהיותו סתירה-עצמית, וכשהוא מנצח הוא תמיד טוטליטרי.
הסיבה פשוטה ואמורה להיות מובנת לכל אחד: ככל שהאוטופיה משיחית יותר, כך ערך חייו של הפרט- זולים יותר. מהם חיים של אדם אחד, או מיליארד- לעומת שלום נצחי?
כשהאוטופיה מוחלטת, חיי אדם זולים באופן מוחלט. כל אדם שעומד בדרכה הוא אוייב האנושות. השמאל תמיד זורע הבטחות לגן עדן כדי לקצור תמיד גיהנום עלי אדמות.
אז תודה לך, פלדמן, על שנמאס לך להסתיר את פני השמאל. קבל את רשות הדיבור
אביגדור פלדמן:
"(אני) קורא להקמת מפלגה חדשה, בלי בושה ובלי רגשות אשם תקרא מפלגת "שמאל", נשיב לשמאל את כבודו שנרמס. ננקה אותו מן הבוץ שזרקו בו, לא מחנה ציוני, לא יש עתיד,לא מר"צ, לא רשימה מתקדמת, לא מחביאים את השמאל, לא מסווים אותו, לא עוקפים אותו, אלא "שמאל", שמאל ישן וטוב.
פלדמן.PNG
אביגדור פלדמן
נכריז בקול ברור אנחנו שמאל, שלא פוחדים. יותר מדי זמן חיינו בשקר, בקריצות עין, הגיעה השעה שהשמאל יגולל מול העולם כולו את אורח-השקפותיו, מטרותיו, מגמותיו, ויפריכו את כל סיפורי המעשיות על רוח הבלהות של השמאל, אנחנו לא כתם לא מרגלים, לא בוגדים, לא גיס חמישי, לא משרתים את האוייב, יש לנו מסורת, נלחמנו בפשיסטים הספרדים, בפשיסטים האיטלקיים, בחולצות החומות בגרמניה, הלכנו למחנות ריכוז לפני היהודים, ברחובות לכדו אותנו כנופיות פשיסטית, יש לנו דוברים, יש לנו את רוזה לוקסמבורג, את גראמשי, את מרקוזה, את אדורנו, אנחנו בצלם, יש גבול, המוקד להגנת הפרט, יש דין, האגודה לזכויות האזרח, כל מה שהימין פוחד ממנו, זה אנחנו, אנחנו מצלמים, אנחנו מתעדים, אנחנו יודעים היסטוריה, אנחנו עושים סרטים, כותבים שירים, מחברים מוזיקה, כותבים מחזות, רוקדים בלט מודרני, גרים בשכירות, לומדים תואר שני ללימודי מקרא, יש לנו בן זוג, בת זוג, מעשנים מריחואנה, אם בא לנו, אנחנו נגד הגירוש נגד אפליית דרום תל אביב, ביבי מצחיק אותנו, שטייניץ מצחיק אותנו , אופיר אקוניס, אפילו זה לא, מירי רגב לא מפחידה אותנו, היא לא יצרה את התרבות והיא לא תהרוס את התרבות, אנחנו עושים שנת שירות, משרתים בצבא מסרבים לפקודות בלתי חוקיות, חלק מאיתנו מסרב לשרת בשטחים, יושבים בבתי סוהר צבאים, באים לגבעה על יד בית הסוהר ומעודדים אסירים, , אנחנו שמאל, אנחנו שמאלנים, אני שמאל אני שמאלני."
——————————–
ועכשיו, נעבור למציאות:
אתם השמאל. אתם עורך דין קפיטליסט בורגני שעשה מיליונים מעתירות סרק בהגנה על פולשים ומחבלים, במימון עמותות זרות של מדינות עויינות. [שבנו כתב על כך שעם כל עתירה הבית נעשה גדול יותר, והמכונית – מפוארת יותר. אלא שזה נעלם לגמרי מגוגל]
אתם תשיבו  לשמאל את הכבוד שמעולם לא היה לו, כי בכל פעם שהתקלה האנושית הזו עלתה לשלטון זה תמיד כלל תוכניות לרצח רוב אוכלוסיית העולם, ובמקרה של סטלין, מאו ופול פוט הניסוי הצליח ממש לא רע.
הגיע הזמן שתכריזו בקול גדול את מה שכבר התגלה מזמן – שהשמאל העולמי פיצל את האידיאולוגיה הקומוניסטית המהפכנית לאלפי יחידות קטנות של "ערכים" מטורללים, סותרנים ונטולי כל הגיון, שכל אחד מהם מכוון אך ורק לריסוק כל מבנה חברתי קיים, כדי שיום אחד הכל יקרוס במכה אחת, ואז לא יהיה לאף אחד דבר לאבד, כי לאף אחד לא יהיה כלום, לא כל שכן, כבלים (למעט, כמובן, המנהיגים של השמאל שיהיה להם הכל אחרי שעשקו את כל אוכלוסית העולם).
באמת הגיע הזמן שתפסיקו לחיות בשקר, כי ממילא נחשפתם כבר. אתם לא בוגדים, לא גיס חמישי, אתם בסך הכל רוצים לחסל את האנושות בשם אידיאל אוטופי משיחי מופרך, כל כך נשגב עד שמי שמעז להתנגד לו, (שזה כולם), אינו בבחינת בן אנוש ואין לו זכות קיום.
אתם השמאל, שחגג את עליית היטלר במחשבה, שיהיה כל כך רע עד שהמהפכה תגיע. ולא הבנתם, שהרע יכול להיות רע עוד יותר, רע מעבר כל דימיון, למרות ש'רע מעבר לכל דימיון' זה בדיוק מה שקורה תמיד שקמים אידיוטים שחושבים שצריך לשנות את הכל מהיסוד.
ולפעמים גם מצליחים. ללא ספק.
אתם השמאל שיש לו את גרמשי ואלתוסר שרואים בכל  מסד חברתי קיים את התגלמות הדכאנות משום שאינו דכאנות קומוניסטית ראוייה. יש לכם את מרקוזה ו אסכולת פרנקפורט, חבורה של יהודים גרמנים מרקסיסטים שהיו כאלה מומחים לחקר חברתי, עד שכשהם ישבו כקומוניסטים יהודים בפרנקפורט של שנות השלושים הם הצליחו לזהות במדויק כל מה שפגום בחברה, בנפש ובמין האנושי בכללתו- זיהו הכל, למעט את הרצחנות המתודית של הנאציזם,  ולראייה, שרק בשניה האחרונה הצליחו לבסוף למלט את עצמם מאירופה בפרוטקציות, וזאת מבלי שהמכון לחקר חברתי שלהם השכיל להזהיר ולו יהודי אחד ממכונת ההשמדה, שעליה ישב המכון לחקר חברתי שלהם, ממש בישבנם הפרטי
אתם השמאל של מרקוזה וחבריו, שהתקבלו באמריקה כפליטים בזרועות פתוחות ומייד התחילו להתסיס את הציבור התמים, שלא ידע מה הביא על עצמו וכשמרקוזה, גיבור תרבות שהך מיליארדר מהתססת האמריקאים , היהודי שראה את אימת הנאצים וגם את אימת המשטר הבולשביקי אשר רצח עשרות מיליונים מאזרחיו שלו – אך בכל זאת טען שדווקא הקפיטליזם המשגשג בארהב הוא-הוא הגיהנום המוחלט עלי אדמות. והצליח לשהדביק מיליונים בפארנויה הסכיזופרנית האישית שלו.
נכון, אתם בצלם, יש גבול, המוקד להגנת הפרט, יש דין, האגודה לזכויות האזרח, ואתם עוד אלפי עמותות מממונות מכספים אנטישמיים שנועדו להעשיר אתכם בתמורה להחרבת מדינת הלאום – מושג שמעורר בכם פלצות – של העם היהודי שהלך רק לפני 70 שנה למחנות השמדה כי לא היתה לו מדינת לאום להגן עליו. ואת זה אתם, השמאל , מבקשים להחריב –ואתם עוד גאים בכך.
אתם שמאל, אתם שמאלנים, אתה שמאל אתה שמאלני בורגני שעשה את הונו המופלג מפילוג העם. אתה השמאל, ללא ספק. השמאל שמתעב בדיוק את אלו שהשמאל מגדיר כמעמד המהפכני.
אתה השמאל הדורסני, הגזען, שרואה בתושבי תל אביב תתי-אדם שנועדו למטרה אחת בלבד- להעשיר אותך עוד יותר. על גבם של מסתננים לא חוקיים, שגם אותם אתה סופר רק בדולרים.
אתה השמאל שהיה משמיד את כולם ושולח לגולאגים אם רק היית יכול.
אתה השמאל, כחלק ממנגנון הדיקטטורה המשפטית שיחד אתם כבר חילקתם את כל משאבי המדינה ביניכם, חונטה אליטיסטית בעיני עצמה, שלושת אחוזי הקומץ ה"נאור", שבעיני שאר ה-97% קיימים רק לשם ניצולם, ורק כל עוד הם מביאים תועלת.
וברגע המהפכה תפדו את נכסי החלוקה ותדאגו היטב, כדרך השמאל, שלא יהיה נכס אחד שישאר שלא בנחלתכם.
כאילו שלא הבחנו בזה כבר. אתם אכן השמאל. וזה מה שהשמאל עושה.
אתם השמאל, ללא ספק. הו, כמה אתם השמאל. אתם בדיוק מה שהשמאל תמיד היה – מחרטטים הבטחות יפות, יפות מדי, וכשהמלכודת תסגר על העם, אתם תמשיכו להיות השמאל, במפלגת השמאל השלטת. זו, שתמיד צודקת.
ושכל השאר ילכו לעזאזל. מה "ילכו"? – אתם, השמאל, תשלחו אותם לשם.
כי השמאל כל כך צודק, עד שמי שלא שמאל צריך למות.אתם השמאל,  כל כך הומניים, עד שרק אתם בני אדם, ומי שאינו "הומני" כלמר, תומך בכם, אינו אדם ואין לו זכות קיום.
[ראו את הקריאה של הפדגוגית השמאלנית הדגולה פרופ' פנינה פרי, אל יהודי מניח תפילין: "לא כאן, יש פה בני אדם!" ועל כך, פוסט נפרד)
אכן, זמן רב מדי היה עליכם לחיות בשקר ולהסתיר שאתם השמאל, והנה, לא עוד, עכשיו כולם יודעים שאתם השמאל, אוייביה המושבעים והמסוכנים ביותר של האנושות, רצחניים יותר מהנאצים, טוטליטריים יותר מהטוטליטריות עצמה.
.
אתם השמאל, אז בבקשה! למה להתבייש? אדרבא, היו גאים. אתם השמאל ולכן לעולם לעולם לא ניתן לכם לממש את המזימה הזדונית המתועבת של השמאל.
כי כולנו נשבענו והבטחנו לילדנו – לעולם לא עוד.

3 תגובות בנושא “קץ השמאל

הוסיפו את שלכם

    1. לשמאל אני מאחל החלמה מהפרנויה שלכם מהמוני ה"ריאקציונרים" ה"מסוכנים לדמוקרטיה" שחושבים ולו מילימטר ימינה מהם ומהאובססיות הכפייתיות כמו מיקרו-מיקרו-אגרסיות, מיקרו-מיקר-גזענות וכיו"ב ההולכים ומסלימים ושאר דברים שמונעים מהם התעסקות במאקרו-אגרסיות כגון טרור איסלמי

      אהבתי

  1. גם בקפיטליזם החברתי אין את הבשורה, כי רק בקצה מתעשרים ומתעשרים ונהנים מכל העולמות. למטה הרוב חיים על הלוואות עי הם חייבים מה שיש לשכן.
    קומיזם זה חרא אבל גם השתוללות של השוק ללא השגחה מסויימת אינה טובה. חברות הענק תפקידם לעשות יותר כסף ולא להתחשב באזרחים. בעצם המדינות מאבדות את האפשרות של ממש להשפיע על האזרח שיתוף של איחוד אירופאי וחברות ענק

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

בלוג בוורדפרס.קום. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: