בנים זה פגז

לא נוהגת לתת במה לפרובוקטורים אוויליים. אבל המקרה הזה כך כל מייצג את כל מה שדפוק בארגוני הנשים, שבכל זאת ראיתי לנכון לענות לכל קורבנות ארגוני הנשים וחוגי המיגדר. אז, תותן מותק, תהני מהצומי הפעם.לפוסט המקורי
יקירתי,
את חיה במדינה שבה המרחב הציבורי אינו בטוח עבורך. אני לגמרי מאמינה לך שבכל רגע את חווה אלימות מצד בנים וגברים. ואין פלא בכך . כשארגוני נשים , לא ילדות כמוך – נשים – שהיו צריכות לדעת יותר – הפכו את המרחב הציבורי שלך למאיים ואלים, על ידי הרחבה מטורללת של המילה "אלימות", ובכך שהכניסו לך לראש, שהיא מכוונת כנגדך, משום שאת בת.
 
מנקודת מבט כזו על העולם, כל שריקה ברחוב, כל בקשה למספר טלפון, כל הערב מצד קופאי לא אטרקטיבי במקדונלדס תתפרש כאלימות. כל בן לא מושך שיתחיל איתך – זו הטרדה מינית. נהג אוטובוס עצבני שצעק עליך כי אין לך כסף קטן – עוד חווית אלימות כנגד נשים. כמה בנים לא זהירים משחקים כדורגל בתוך הכתה בהפסקה- הכדור פגע בך. זו אלימות . הפרשנות הקורבנית שלך מייצרת את החוויה הממשית
 
את רק בת 17, חומד, לכן מותר לך להיות מטומטמת. אבל את לא ילדה. בנים בגילך יתגיסו לצבא עוד שנה, כדי להגן עליך מפני תוקפנות של גברים מהסוג המכונה "אוייב".
הבנים האלימים האלו שאת שולחת לגז, בצחוק, ברור בצחוק – הם יחוו אלימות.
לא כזו כמו שאת חווה.השריקות שהם ישמעו יהיו שריקות הכדורים שיעופו מעל ראשם. מדי פעם גם ישר לתוך ראשם. הם יחוו אלימות מהסוג שיחזיר אותם הביתה בלי כמה אברים חיוניים, לאחר שראו את ראשו הכרות של החבר הטוב שלהם מתעופף באוויר, רגע אחד אחרי שהעביר להם את שימורי הלוף שחלקו יחד.
רוצה שיוויון, חומד?
 
בנים אחרים יישלחו להגן עליך מפני אוכלוסיה עויינת, ויספגו השפלות מצד ארגוני נשים שוחרות יותר מדי טוב, בשעה שהם מחופרים בתוך הקסדה והאפוד הכבד, בחום חמישי םמעלות, סופגים בעיטות מילדות "אמיצות" של האויב, שיודעות שהצבא המוסרי הזה לא ייגע בשערה משערות ראשן לצהלת אנטישמים מכל העולם,
 
האומץ שלך מסתכם בהצטופפות מבוהלת בעדר, תחת שמירה של אנשי ביטחון, עם עוד בנות כמוך, שארגונים להעצמת נשים הפכו אותן למבוהלות, נוירוטיות ומוכות שטנה, לאחר שיצרו לכן מרחב ציבורי שבו כל אינטראקציה נחווית כאלימה – בדיוק כדי להפוך אתכם לעדר ניתן לשליטה.
 ואת זה הן מוכרות לכן כמעשה גבורה.
 
זו לא גבורה, חמדתי. גבורה תהיה לשלוח לכל הרוחות את שוטפות המוח, להתייצב באומץ חברתי ולומר להן – תראו למה הפכתן אותנו – למבוהלות כל כך, שלהרוג את הבנים נראה לכן כפתרון (סופי)מיוחל. גם אם בצחוק כזה. כאילו. 
הייתי מציעה לך לחדול לשנוא בנים ולהתחיל לבנות עמם יחסים טובים. אחד מהם יהיה יום אחד החבר והבעל  שיפנק אותך, יאהב אותך, יפרנס אותך ואת ילדיך – שאולי חלקם יהיו בנים בעצמם. הוא גם  יגן עליך בעת מלחמה, כי אולי הבנים יותר נוטים לאלימות מבנות , אבל בנים של האוייב המוסלמי אלימים הרבה יותר – ואת תצטרכי לצידך גדודים שלמים של בנים אלימים מספיק – שיגנו עליך מפני תוקפנות שמכוונת אליך רק בגלל שאת יהודיה.
 
בנים גדלים להיות נהג האוטובוס שלך, שלפעמים הוא אולי עצבני וצועק, אבל לרוב הוא לוקח אותך למחוז חפצך – גם אם זו פגישה של חבורת נשים שונאות גברים. האינסטלטור שתזמיני לתקן את הצפת הביוב בדירה בנחמדה שלך יהיה בן. ישנן מעט מאד בנות שמוכנות לתחוב ידיים לחרא.
המשטרה שאליה תתקשרי כשאת שומעת רחשים מפחידים בלילה תשלח אליך  ברוב המקרים שוטר בן, אם כי גם הפורץ הוא קרוב לוודאי בן.
המוכר בחנות אולי לא נחמד אליך, קרוב לודאי שזה לא בגלל שאת אישה, אלא שאולי הוא קצר סבלנות כי הילד האהוב שלו חולה בבית. או הילדה שהוא דואג לה יותר מחייו שלו התקשרה לבבכי כי לא התקבלה לחוג שהוא שמח לשלם עבורו. ואולי זה פשוט את, שנכנסת לחנות שלו עם פרצוף של "בנים לגז" והרסת לו את מצב הרוח.  גם בנים הם בני אדם. אולי אם היית נחמדה אליו במקום לזעוף היה מחמיא לך. אם לא כה נוירוטית  – היית אפילו נהנית מהמחמאה, תחת להתקשר לשוטר שיציל אותך מ"הטרדה מינית".
נשים נהנות ממחמאות, גם אם זה מצד זקן מכוער, וזקוקות להן לבניית ביטחון עצמי . משום שעליך לדעת אם בנים נמשכים אליך שזה אומר שסיכוייך לברור מבינהם בעל איכותי יותר – גבוהים יותר.
בנות שנהנות ממחאות מגלות כך את כוחן העצום על הסביבה הבנית. בנים יעשו הכל למענך, רק משום שאת בת כי בנים אוהבים בנות יותר מכל דבר אחר.  זו ההעצמה שחשו נשים בתקופה שבה נשים לא שנאו גברים ולא פחדו מהם.
בנים פוחדים מבנות, יותר מכל דבר אחר, כי בנות הן קובעות מה שווים הבנים. ההבנה הזו – מעצימה יותר מעדר שלם של כבשים פועות מוקפות שוטרים.רק לפני מעט שנים אני הייתי צעירה. אובייקטיבית, המרחב הציבורי היה קצת פחות מוגן, אבל לביטחון עצמי שמעניקה הידיעה שכולם יפלו לרגליך רק בגלל שאת בת אין תחליף. את שליטת העולם. 
המנוולות שלקחו ממך את החוויה הזו והחליפו אותה בחרדה תמידית מפני "הטרדה". הן עשו זאת בכוונת מכוון  – לשלוט עליך.
 
לפרש מחמאות וחיזורים מגושמים כהטרדה וכאקט אלים מונעים  ממך את הביטחון העצמי שמחמאות כאלו מייצרות אצל נשים בריאות בנפשן . וכשלא נהנים מהן, מהר מאד מגיעים  השנאה והפחד, ואז את נוירוטית ודפוקה. זה מה שארגוני הנשים רוצים שיקרה לך.
 
אז, נערי מעליך את האידאולוגיה שהפכה אותך פחדנית , מלאת שנאה והמבוהלת וגלי קצת יותר אסירות תודה לבנים.
 
את חייבת לבנים את חייך, ולו משום שהיה לפחות בן אחד שנתן לך אותם . זה אבא שלך.
גלי אסירות תודה לכל הבנים שיצרו את מותרות העולם בו את חיה, ומתפעלים את המערכת המאורגנת והמסודרת והבטוחה – שמאפשרת לך לעמוד בככר עם המוני אנשים, שבבסיסם הם קופים מדברים, עם שלט מפגר – מבלי שיאנסו וירצחו אותך.
זה לא מובן מאליו. בכלל לא. רוב בני האדם בעולם, כולל נשים, לא חולמים אפילו על ביטחון כזה, שנובע מכך שיש מאות אלפי חיילים בנים על הגבול בוילה הקטנה שלנו בג'ונגל, ממשטרה מתפקדת פחות או יותר (למרות מפכ"ל דביל) , מאנשי מודיעין בנים, מאנשי שב"כ, בנים שבונים תשתיות בטוחות, בנים שמפעילים את האינטרט שבו את יכולה להעלות פוסט לשלוח אותם לגז, וגם בן אחד שהוא ראש ממשלה – שלא ישן כבר עשר שנים בלילה כדי להבטיח שכל המערכות האלו, שרובן מופעלות על ידי בנים, בעבודות שנשים לא מוכנות לעשות – יפעלו כמו שצריך. לקחת את כל זה כמובן מאליו זו טפשות ובורות, וכפיות טובה מחרידה
את פשוט צריכה להתבגר, להפסיק להתבכיין, לדחות נשים מרושעות שמעודדות אותך להשאר תינוקת בכיינית ופחדנית,  לחדול לראות עצמך כקורבן. בנים בגילך יטיסו בקרוב מטוסי קרב – ואת תשארי מאחור, טרף לארגוני נשים מטורללות.
 
ולאחר שתתבגרי קצת תבקשי יפה סליחה כמו ילדה טובה, ותבטיחי שתפסיקי עם השטויות.
גב"ח

8 תגובות בנושא “בנים זה פגז

הוסיפו את שלכם

 1. יצירת מופת.
  אמרת כל מילה שאני חושבת רק טוב יותר, נחוש, חד וברור יותר.
  האמא לשלושה בנים, תודה.

  אהבתי

 2. את רצינית? את מכירה אותה שאת מחליטה עבורה שהיא תרצה להתחתן בעתיד, להוליד ילדים ושבעלה יפרנס אותה? את באמת חושבת שכל אחת צריכה מחמאות עבור הבטחון העצמי- לא טענת שאת בעד בחורות חזקות? ועוד כדי שידעו מי יהיה בן זוג פוטנציאלי שלהן בעתיד? וגם איזו התנשאות… זה בגלל שהיא בת 17 שאת מרשה לעצמך להגיד שהיא צריכה לבקש סליחה כמו ילדה טובה?

  אהבתי

 3. יש דווקא הרבה מאוד בנות שמוכנות לתחוב ידיים לחרא של אנשים זרים. רוב המטפלות הסיעודיות הן ממין נקבה, דווקא. הן אלו שמנקות את החרא ומחליפות טיטול לזקנים המכוערים שהבחורות ברחוב ממש משוועות למחמאות שלהם

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: