אין ילדים טרנסג'נדרים. יש מבוגרים פוסט-שפויים

את הפוסט הקודםכתבתי מתוך זעם עצום. לא נרגעתי עדיין

מזה שנים אני לועגת לשמאל על שעבר לגור בתוך השפה. הבעיה היא שכשזה מגיע להתעללות בילדים – זה כבר לא מצחיק.
המונח "ילד/ה טרנסג'נדר" הוא לא תופעה במציאות אלא הנחת מבוקש.

זוכרים את הססמה של הפמיניסטיות "אנחנו מאמינים לקורבנות"? כנגד השופט קוואנו – שמישהי נזכרה לקראת מינויו כשופט -שבגיל 11 היא חשבה שהוא מתכוון לאנוס אותה?
גם אני מאמינה לקורבנות, העניין הוא, שאני צריכה קודם הוכחה לך שמדובר באמת בקורבנות ואז – אאמין להן בלי בעיות . כל עוד אין הוכחה שהן קורבן, אני מאמינה לקורבן – קוואנו.

מכירים את הביטוי, הכל כך רווח "האשמת הקורבן"? ( שבין היתר מתניע את מצעד השרמוטות? עוד הנחת מבוקש. מי שמאשים מישהו, תמיד ובכל מצב מאשים רק את האשם. זה -שעל פי דעתו – הוא האשם. אף אחד לא מאשים "קורבן". במונח "האשמת קורבן" נועד לקבוע מראש – מי אשם ומי קורבן ללא כל בדיקה .
ועל פי התיאוריות הסהרוריות והמסוכנות האלו – הקורבן היא תמיד האישה. והמקרבן – תמיד הגבר. או היהודי, או הלבן . הטרוריסט הכבוש שבור הלב לעולם לא אשם, אשמה הילדה ה"מתנחלת" שנרצחה במיטתה ב"התנחלות". פה אגב אי כל בעיה עם "האשמת קורבן" – מה היה לה לעשות שם? אפילו רצח אינו הוכחת אשמה. אשם הוא רק מי שנקבע מראש על פי פוליטיקת זהויות

עוד הנחת מבוקש זה "ילדה טרנסג'נדרית". המונח הזה קובע מראש – שילד/ה שעברו סוג של שינוי מין – זה פשוט בגלל שהם "טרנסג'נדרים"
ואם כי ישנם טרנסג'נדרים בעולם – תופעה מאד נדירה אבל בהכרח קיימת בשל המגוון העצום של התנהלות אנושית – הם נדירים מאין כמוהם – ואין ביניהם ילדים. לא יכולים להיות ילדים טרנסג'נדרים – כי זהות מינית-מיגדרית נקבעת רק בגל ההתבגרות. עד אז, ילדים הם כולם די פלואידיים. כל עוד אין לטבע שימוש בהם להתרבות ,לטבע לא אכפת מהמין שלהם. לכן – כשמסירים מילדים את הסממנים האופנתיים כגון ביגוד, תספורת, ואת ההתנהגות ( שחלקה גנטית וחלקה חיקוי והבנייה חברתית) לא ניתן להבחין בין ילדים לילדות. עד גיל 13- גם הקול נשמע לא מזוהה מיגדרית .
—————
אמנם לא רכשתי טמטום מתודי בחוגי מיגדר, ואין לי גם השכלה פסיכולוגית פורמלית. אבל כמי שכל החיים שלה רצתה להיות בן – רכשתי מספיק הבנה מתוך התבוננות. שהיתה מאד חשובה עבורי, גם קיומית. כשיושבים מילוני שעות בשיעורים משעשממים, בתור ילדה גבוהה -שורה האחרונה תמיד – וענין המגדר מטריד אתכם -אתם תהפכו למומחים בהתבוננות :
כתה של 40 ילדים נחלקת לבנים – שהם כפויים להיות בנים. בכתות נמוכות הם פעלתניים ,היפר אקטיביים, תמיד עם כדור ביד ולעולם לא ידברו עם בת. איכססססס
ישנן בנות, שכפויות להיות בנות. הן עדינות ממש מטיבן. נוטות לחרדתיות. מסתודדות תמיד עם בנות אחרות, נוטות לפאסיב אגרסיב ואלו הפחידו אותי פחד מוות כל שנות ילדותי.

על שתי הקבוצות האלו הבטתי ברחמים עצומים ומתוך השתאות: איך הם לא יודעים – שניתן לחרוג מהתנהגות סטראוטיפית?! נראה שלא רק שלא עברו מעולם את הגבול – אף בת לא ניסתה לשחק כדורגל עם הבנים – הם מעולם לא התקרבו אפילו לגבול. היה מצחיק אפילו לדמיין בת-בת כזו – משחקת כדורגל.
בנים-בנים -היו קריקטורה דומה. בכתה א' – כדורגל והפרעות למורה. בכיתה ג' – שנה שלמה של שפשוף ראש ברבור מעץ עם נייר לטש – לשיעור מלאכה (אני ביקשתי להצטרף לבנים, ובזבזתי כישורי שפשוף לשווא, כי ילדה לא יכולה להרוויח מפיתוח שרירי מפרק היד עד גיל מאוחר מדי ) בכתה ה' – טיסנים מבלזה.
גם הבנים-בנים והבנות-בנות – הגיעו מאוחר מאד לגיל ההתבגרות.
כל שאר הילדים – בנים לא כפויים להיות תמיד רק בנים ובנות שלא כפויות להיות רק בנות – היו תמיד הרוב בכל כתה. היו ילדות ספורטאיות מאד, בנים, שאהבו לנהל שיחות נפש עם הבנות, בנות שלא פחדו להרביץ אם צריך, בנים עם נטיות אמנותיות. בנות קשוחות, בנים בכייניים. כל אלו עלו יפה, הגיעו לגיל ההתבגרות ומיד התחילו להתעניין במין השני. ( אני אישית הקדמתי את כולם ב15 שנה. לא שמעתי על "גיל חביון" והתחלתי להתאהב בבנים כבר בגן) . רק אלו שהיו כפויים להיות רק סטראוטיפים -לא מצאו את דרכם בחברה. שניים מהם אפילו נתפסו עושים אחד לשני ביד, בשיעור. הם לא היו הומואים – להפך – הם היו כל כך רק בנים – שבנות נותרו מחוץ לתחום שלהם הרבה אחרי שבנות כבר לא היו פיכסה – לבנים.

—————
לאורך כל הילדות- למעט אחוז קטן יחסית של ילדים בעלי מובהקות סטראוטיפית (וילד או שניים שבאופן די מובהק היה ברור בדיעבד שיהיו בעתיד הומואים או לסביות. ואחת – מסוגי – שחוגגת חירות מוחלטת מסטראוטיפים) – כולם מדשדשים, פלואידים וניתנים בקלות לכל הבנייה.

עד היום החברה אכן הבנתה בנים ובנות להתאים יותר לציפיות סטראוטיפיות מקובלות – כי זה הדבר הנכון לעשות אותו.

ואם הסטראוטיפ לוחץ מדי – אותו אפשר לשנות, להרחיב, כך שיכלול יותר מגוון התנהלויות.
כל מי שלמדה בבית ספר חילוני לפחות, יודעת – שהמורה להתעמלות היה נחוש הרבה יותר מהתלמידות – לגרום להן לצאת מהפאקצ'איות ולהזיז קצת את התחת . לא להפך – לא הגבילו את הבנות בספורט – הבנות בדרך כלל לא ראו בעיסוק הזה משהו ששווה את המאמץ.
בנים, לעומת זאת – ברובם היו נלהבים לשיעורי ספורט ושהשקיעו את כל מרצם – והמשיכו לעסוק בו בכל הפסקה.

היום חבורה של פושעים עם אג'נדה מופרעת – המציאו תופעה לא קיימת "ילדים טרנס" ועכשיו, אם הילד באמת טרנס – לא יפה למנוע ממנו להיות "מי שהוא". אבל אין ילדים טרנס- יש ילדים שהכניסו להם רעיונות על מיגדר – מבלי שבכלל הגיעו לחשוב על זהותם המינית – ועכשיו מבנים אותם חברתית – לראות עצמם מזוהים עם מגדר הפוך למין שלהם.
זה לא רק טמטום מוחלט, שנובע מחשיבה מוטעית על גבול האימבציליות – זה פשע נוראי של התעללות בלתי נתפסת – בילדים! ה
הפושעים בכך חייבים לתת את הדין על כך!!!!

תגובה אחת בנושא “אין ילדים טרנסג'נדרים. יש מבוגרים פוסט-שפויים

הוסיפו את שלכם

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: