"מאחוזת בית" ל"אחוזת פלצות"; פועלו של אהרן ברק

תודה רבה לידידי ניסים סופר, על פתיחת העיתון המקוון "דיומא" ולחיים רמון על הסיכום המלומד כאן
אני חושבת שכל אזרח חייב לקרוא אותו. אבל הנה תקציר. ההוכחות, במאמר המקורי:
מערכת המשפט הישראלית אינה של ישראל. היא שייכת בלעדית לאהרון ברק, ומאחר שברק הפך את מערכת המשפט לרשות השלטת הבלעדית – ישראל שייכת לאהרון ברק בטאבו. אהרן ברק גנב את ישראל, כך ( לא בהכרח על פי סדר):
1. ברק ביטל את משמעות המילים שבהם כתובה לשון החוק וקבע שרק שופטים יכולים להבין מה משמעותן. אבל לא על פי המשמעות המילונית שלהם אלא על פי כוונת המחוקק. אבל לא המחוקק שחוקק אותן – אלא – משמעות המילים של החוק שהיו צריכות להיות – אם על פי השופט הנוכחי – המחוקק היה "סביר".
כך בוטל החוק בישראל והוכפף לשלטון השופטים, ש:
2. ברק מינה בעצמו, או ישירות או ע"י שפוטים שלו המערכת. כיום, אין ולו מינוי אחד בעליון ובבגצ שאינם מינוי של ברק (למעט כמה, ששקד תחבה להם בכוח, אלא שהם משמשים כשופטים לא אקטיביסטים נגד עתירות של הימין, מאחא שהציונות כולה הוצאה מחוץ לחוק- גם בלי שיהיה חוק – הציוניות זקוקה לפסיקות "אקטיביסטיות" ועבורן – הופקדו שופטים אנטי אקטיביסטים).
3. ברק ביטל את זכות העמידה – שקובעת – על פי כל התנהלות שיפוטית בכל מדינה דמוקרטית – שבית המשפט לא מתערב אלא אם מישהו שנפגע ישירות הסכסוך פונה לבית המשפט לקבל סעד. כך הפך בית המשפט לערכאה עליונה הפוסקת בכל דבר ועניין – כולל ובמיוחד – בהחלטות הממשלה והכנסת .הרבה פעמים ע"י הזמנת עתירות של ג'ינג'ים.
אם אתם רוצים להבין על מה קמה ההתנגדות לחוק "מניעת אלימות כלכלית" – מעבר לשאר הרעות החולות שלו – זה חוק שקובע שאהרן ברק ושפוטיו יהיו הפוסקים העליונים בהחלטות המשפחתיות שלכם על התקציב המשפחתי. הדיקטטורה הופכת להיות לא רק פוליטית – אלא אישית, פרטית ומשפחתית. באקט של ביטול מוחלט של זכות אדם, לא רק זכויות אזרח שברק ביטל מזמן
4. ברק קבע כחוקה את הרעיון שמטרת קיומה של מדינת ישראל – להגן על זכויות אדם. אדם, לא אזרח. ומרגע זה בית המשפט בישראל הפך להיות ערכאה שמתפקידה להגן על מסתננים, מחבלים וכל מי שאינו אזרח – מפני מדינת ישראל וכל אזרחיה.
5. לאור זאת, מדינת ישראל היא המדינה היחידה בעולם שלאזרחיה אין זכויות, רק חובות כלפי שונאיה, אויביה ומסתנייה ( אתם רואים זאת בכל פסיקה) מאחר שכל משמעות המונח "אזרחות" הוא אוסף חובות וזכויות – ומאחר שלאזרחים אין זכויות יתר על פני אחרים – ומאחר שללא אזרחים אין מדינה- ברק ביטל , תחוקתית ומנהלתית את מדינת ישראל .בפועל זה יתממש כשאחרון המעוכבים יבין – שאם אזרחות היא רק חובות כלפי כל מי שאינו אזרח וללא זכויות יתר – אין שום טעם להיות אזרח, לשרת בצבא או לשלם מיסים ואז מדינת ישראל שקיימת עכשיו רק בדימיון הקולקטיבי שלנו – תתרוקן כליל מאזרחיה.
מי שהבינו זאת ראשונים היו כמובן אלו שמכונים "שמאלנים", שהפכו לאויבי ישראל ועל כך זכו להיות בעלי זכויות היתר שהיו אמורות להיות לאזרחים. אהרן ברק הפך את המושג "בגידה במולדת"- לתנאי הכרחי לאזרחות במדינת ישראל
את ברק צריך למהר להעמיד לדין לפני הטבע והשטן יתבעו בחזרה את נשמתו ועוד לפני זה מערכת המשפט בישראל-לשעבר צריכה למחות כל זכר מפורענותו.
כל זה – אינו בבחינת"דעה", וודאי שלא "פוליטית" : פרשנויות שונות יכולות להתקיים בפער שבין מציאות לבי מושגים בשפה שמתארים אותה. דעות נמצאות בפער הזה, וכוללות את ההשערות לגבי העתיד. אבל במושגים משפטיים אין פער כזה – הכול שורה באותו מישור – הטקסט. ולכן, כשטקסט מבטל את מושג הדמוקרטיה, את מושג האזרח, את מושג המדינה, את מושג הזכויות – הוא לא פרשני או משוער – הוא מה שהוא. הוא הטקסט שעל פיו מתנהלת המדינה. ואינספור הביטויים לכך במציאות הזו ברורים, מובנים ומעוררי פלצות.

תגובה אחת בנושא “"מאחוזת בית" ל"אחוזת פלצות"; פועלו של אהרן ברק

הוסיפו את שלכם

  1. למה רק עכשיו אתם מעלים את זה? מי יודע כמה אנשים נפגעו מסגנון המשפט הזה. ואחרי שיעבור משפט נתניהו תרגעו ותשכחו? בתור ליכודניקית אני שואלת את עצמי היכן הייתם מאז שהוא "השתלט" לדעתכם על מערכת המשפט והאם תפעלו גם למען אחרים.

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

בלוג בוורדפרס.קום. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: