איחזו חזק במוט האוהל

איך להישאר בן אנוש בתקופה הזו ולאתחל את ההסטוריה כשהברברים ייעלמו

הסרטון הזה דרמטי, מלא פאתוס נלעג, מניפולטיבי, פונה לרגש הפחד, לנטיה שלנו להסביר תופעות לא מובנות ע"י קונספירציות ענק (שהן התחליף המודרני לדת) הלשון פתיינית ומשחקת לנו עם התודעה ממש כפי שהוא טוען שהאחרים עושים לנו והוא מנסה להסביר הכל תחת תיאוריה אחת. הסרטון הזה טפשי, נלעג – ונכון.
"תיאוריות הסבריות של הכול" הן טפשיות לרוב, אבל הרבה פעמים הן מצביעות על אינטואיציות נכונות לגבי תופעות. אני אנסה לתת הסבר יותר מתקבל על הדעת – כלומר -מורכב יותר, ועם זאת בלי להאריך מדי. זה כמובן יהיה גם שטחי, אבל פחות פשטני:
1. אין "הם" – איזה "אילומינטי" – "מוח" מרושע שרוצה להשתלט על כל העולם, בעזרתו של "פינקי". מה שיש זה רעיונות, ואין דבר יותר חתרני ומסוכן מרעיונות – הפוגשים בהזדמנות
2. בני אדם יכולים להוציא מתוכם חלאות תאבי שלטון מעבר לכל דימיון. למיעוט קטן מהם ישנה גם יכולת גדולה להרע. אלו תמיד אורבים בחשכה וממתינים שהכאוס ישתלט על הסדר – וזו תהיה שעתם הגדולה. חלקם גם מזרזים את הכאוס, אבל רוב אלו שמביאים את הכאוס אינם סוכנים שלהם, לרוב, הם רק מטומטמים קולניים. הרוע , הנדיר מאד, יודע למצוא את סוכני ה"לא-כלום", לטפח אותם ולהגביר מאד את קולם. כשהרבה אנשים מאמינים באמת באותו שקר, כאן כבר נוצרת תנועה "טבעית" ולגיטימית, למרבה הצער. כי מה שהופך אורגני הוא כבר לא אידאולוגיה אלא המציאות . כי המציאות מנקודת ראותו של האדם כל שידו משגת להבין אותה, היא מה שכולם סביבו מאמינים, שהיא:
3. פוסטמודרניזם– ההזדמנות של כל שוחרי הכאוס, בלי להיות בעצמם פוסטמודרניסטים. לא ארחיב פה על הפ"מ כי קצרה היריעה. אומר רק זאת: הרעיון הזה חיסל את מושג האמת ומפה והלאה כל טינופת שוחר שררה הבין שזו הקרקע המושלמת עבורו להשחיל את השקר שלו. וזה אכן סייע לכל שקרן בעולם. חלק מזערי מהשקרנים האלו היו אלו בעלי האידאולוגיה המשיחית של קציי העולם למיניהם.
דווקא היהדות והנצרות למדו שלא לרצות להשמיד היום הכול כדי לעזור לעולם המושלם להגיע. המרקסיזם לא למד זאת, האנרכיזם לא מענינהם ללמוד, זה מה שרוצות כתות איסלמיות ג'יהדיסטיות – ועל אלו נמצאים קומץ של בעלי שליטה , כמו בעלי הרשתות החברתיות – שהכוח שזה נתן בידם גרם להם להאמין ברצינות רבה מאד – בהיותם אלוהות.
הביטו במטורף כמו סורוס – הוא אומר זאת בגלוי. הוא האלוהים. והוא מתקרב מאד להיות צודק.
משבר כלכלי /בריאותי עולמי הוא ההזדמנות. הרגע שבו כל מי שאורב מבין הצללים יוצא בענק ( ייתכן שזה גם יוצר הסרטון הזה)
4. משבר וירוס הקורונה: אין שום תוחלת בניסיון לנחש אם הוא נוצר במתכוון, או לא נוצר בכלל, אם הוא תרמית רבתי, או סכנה ממשית שבכוונה מנסים לשכנע את האוכלוסיה שאינו מסוכן – כדי לדלל אותה. במצב הנוכחי של השליטה של התקשורת והרשתות על התודעה- כל מי שחושב שהוא יודע את התשובה – חשוד בעיני כשטוף מוח. (ההתנהגות הנבונה עבור אזרחים לא מקבלי החלטות בעת הזו היא להתייחס לקורונה כאל סכנה ממשית) ויש להבין שאם זוהי מזימת ענק (יש לכך רמזים – האו"ם אשם בהפצת המחלה לעולם, ע"י כניעה לסין והסתרת ממדי האסון) – גם ראשי מדינות מרומים ופועלים על פי אינפורמציה שיש להם בלבד.
4. אני אישית לא מאמינה שהוירוס נוצר כמזימה. אני מאמינה גדולה במקריות, בטיפשות האדם, ברשלנותו, בפחדנותו – ואין שום סיבה לא להניח שאלו היו הגורמים המעורבים באסון – אבל אין שום דבר מקרי או טפשי – באלו שהבינו שזו ההזדמנות שלהם לנצל את המשבר

5. אידאולוגיות רדיקליות קיצוניות שקראו להחריב הכל היו תמיד. במצבים נורמליים הם נחלת מיעוט זניח. היום – לאחר שהמרקסיזם השתלט על האקדמיה ופועל במערב כבר במשך כשני דורות – הוא הצליח להצמיח דורות שלמים של בוגרים שבאמת ובתמים מאמינים שהמערב רע בכללותו ושאי אפשר לתקן אלא צריך רק להשמיד ולהתחיל מחדש. רעיונות כאלו משרתים את כל אויבי המערב ( אוייבי האנושות, מבחינתי) – שכל אחד מהם רוצה להחריב מסיבותיו שלו.
6. ביניהם נמצאים מטורפים מסוכנים בעלי שליטה וכוח עצום מדי – שתאוות השררה שלהם היא אינסופית, שהם התרגלו לשלוט על המונים, שהם חברו יחד (סורוס, עם צוקרברג, עם מנהיגי המפלגה הדמוקרטית, עם ראשי האקדמיה וכו) כך שכל השיח ביניהם נסב על אמצעי שליטה על ההמונים שהם הולכים ומשכנעים זה את זה – שההמונים הלא-מספיק-נשלטים הם סכנה לאנושות. כך בני אדם בעמדות כוח הופכים להיות מפלצות. תמיד. ראיתי את זה קורה בזעיר אנפין, ומבהיל ממש להבין – שמה שקורה בקבוצות אליטיסטיות קטנות מתרחש גם בסדרי גודל של מי שיש לו באמת את כל הכוח.
7. יש אינספור הוכחות לתאוות השלטון והשררה בחברות המערביות:
ראשית – הבלבול המוחלט שהכניס הפוסטמודרניזם עושה עבודה טובה בהרבה מפוליטרוקים מרקסיסטים בזמני- שהיו אומרים לנוער ש"אנחנו לא נבין כלום כי התודעה שלנו כוזבת" שמשמעותה היא, שאי אפשר לסמוך על השיפוט העצמי – ולכן חובה להאמין להם ולציית.
מרגע זה המוח שלנו כבר לא רלוונטי לנו יותר. כמעט בלתי הפיך. הפוסט מודרנזם "הוכיח" שהמוח שלנו מיותר לנו, ומרגע השכנוע – הפרוגרס הנחיל ערכים סותרים, נוגדי הגיון, מתוקפי רגש – בתחילה בושה, אחר כך חמלה למי שהיא כוונה אליו ולבסוף שטנה מוחלטת לכל הסדר הקיים ולכל מי שמייצג אותו – חוקי "כת הקיימות" – שבין אם קיימת בעיה או שזו תרמית – זה משרת את תאוות השליטה ומעניק לבודדים (ממשלות והאו"ם) לשלוט למעשה בכל אדם ברחבי החלד – החל מהרגלי הצריכה שלו ועד להנהלות כלכלית עולמית ( יודעים מהי "קיימות" ? קיימות היא הכול. גם פמיניזם רדיקלי זה "קיימות" גם עם מי להתחתן, מי יילד, מי לא, מי יחנך את הילדים – זו קיימות).
כשיש תיאוריה, שמשום מה משתמע ממנה, שהכרחי לשלוט על כולם בהכול – זה יותר מחשוד שהתיאוריה משרתת מישהו, ולא את המציאות. גם אם היה משבר אקלים — הפתרונות ל"קיימות" מסוכנים יותר מהבעיה הם אמורים לפתור והסכנה מיידית יותר – ומשרתת מישהו להפליא.

פמיניזם פרוגרסיבי – כמו דמוקרטיה מהותית – אוקסימורון , הסוואה לחוקים שהופכים את כולנו לנתינים של המשטרה ובתי המשפט. מאות חוקים שעברו במחטפים רק בישראל (האמת, כמעט רק פה) מעבר להיותם חוקי אפרטהייד גזעניים כנגד הגבר – הם מעניקים לבית המשפט את הזכות לשלוט בכל משפחה. אלו חוקים שמוחקים את זכויות האדם של כולנו ( את זכויות האזרח מחקו לנו כבר מזמן) – כשהשתלטות הרשות השופטת כדיקטטורה נעשתה במסווה של חוקים "להגנת האשה".
אפשר למנות עוד ועוד חוקים, תופעות וכו – הנה כלל אצבע: אם זה חוק שנותן יותר מדי כוח לשופטים למרות כל יתר-הכוח שיש לו כבר – זה חוק שכבר נובע מתוך תאוות שליטה של אליטיסטים מטעם עצמם שמאמינים ברצינות שחייבים לשלוט הכוח הזרוע בהמונים. אין להם אגב, שום עניין אמיתי – לא בשוויון, לא בזכויות אדם, לא בקיימות ולא בשום דבר שאינו משרת את הטירוף המפלצתי שנגרפו אליו.
————
הסרטון קורא אליכם לא ללכת עם הזרם ולהיות אינדיווידואליסטים.
אלו הם הבלים. אנחנו כולנו חיות עדר – ואינדיווידואליסט הוא או אוטיסט מוחלט או אחד מעדר שמכנה את חבריו "אינדיווידואליסטים". מה שכן – הקריאה לאחוז חזק במוט האוהל – כי זו סופת הטפשה, השחתה וחיסול התבונה והמוסר: שימרו על עצמיותכם, הקשיבו היטב לקול הפנימי שלכם, ואז – חיקרו את עצמכם חקירה בעינויים – מאיפה הגיעו אליכם הקולות הפנימיים האלו? עד כמה אתם באמת מאמינים להם? מה התיקוף שלהם?
היום מסוכן מאד להאמין ל"חכמים". הם או לא באמת חכמים או סוכני כאוס. או שניהם.
אם אתם רוצים לחזור להיות סובייקט קארטזיאני – העבירו עצמכם תהליך קארטזיאני של הספק המתודי. והשאירו רק את הדעות שצלחו אותו לאחר שהסרתם:
– דעות שאם לא יהיו לי אותן אני אבודד חברתית
– דעות שמשתלם לי להאמין בהן
– דעות שנובעות מתוך רגש שאולי הוחדר בי (עודף חמלה לסבל האויב, שנאה עצמית, פחד, אשמה שלא באמת נובעת מהמצפון האישי)
– דעות העדר
– דברים שהייתי רוצה להאמין בהם
– כל מה שלא באמת עובר מבחן הגיון
– כל מה שקיבלתי כמובן מאליו בלי להרהר עליו
——————–
ואחרי כל החקירה הפינימית הכנה שלכם , לאחר שהותרתם רק דעות רציונליות – לכו ללמוד את הכול – כל מה שניתן ללמוד אותו. ואז, רק אז – שכחו הכל – והאזינו רק לרחשי הלב. כך תעברו את הסופה בשלום ותוכלו להיות מהחלוצים אנשי הבראשית שיאתחלו את הציוויליזציה כשהברברים ייעלמו.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: