לידתה של המגדריסטית כניסיון קלוקל להנדוס קולוניאליסטי שהשתבש קשות

קראתי את הכתבה הזו של חברתי ליזי המאירי מקסימה והלב שלי נשבר

וכאילו ללא קשר הנה דברים שלומדים כשלומדים על המזרח התיכון ממומחים כמו ד"ר מרדכי קידר שמלמדים דברים ושלא משקרים לכם: למדתי ממנו, למשל, שבשנות ה-90, האו"ם, לאור מחקרים גאוניים שמצאו קורלציה מדעית בין עוני ונחשלות של מדינות – לבין רמת ילודה – החליטו לפעול למגר את הנחשלות (ולא ראו את נחשלותם שלהם, במחקרים שטחיים ומוטי דעות קדומות – שהסתירו מפניהם את קיומו של גורם שלישי – שהוא סיבת הנחשלות והילודה הגבוהה גם יחד). לשם כך התכנס במצרים בשנת 1994 כנס בינלאומי מטעם האו"ם, שנקרא "אוכלוסיה ופיתוח" שמטרתו הייתה צמצום ילודה אבל עסק בעיקר בשוויון מגדרי. במצרים, מסתבר, שליש מהאוכלוסייה חיה בתנאים שקשה להאמין שבני אדם חיים כך כיום. מגורים בפחונים של מטר על מטר, מטים לפול, ללא מים זורמים, ללא ביוב וללא חשמל. בתנאים כאלו, כשמדינה לא מסוגלת לספק אפילו תנאים ליום מינימלי, הורים לא יכולים להעניק לצאצאיהם תנאי מחייה טובים ומתקבלים על הדעת, ולכן עדיף לחתור לאיכות חיים על חשבון כמות הצאצאים. אבל הנחת העבודה הייתה, שאי אפשר לשכנע את תושבי מצרים ללדת פחות ילדים. לכן, הכנס שעסק בצמצום הילודה דיבר, במקום זאת, על שוויון מגדרי. זה היה הטריק: חוק חינוך חובה לבנות עד גיל 18 דוחה את גיל הנישואים לפחות בשנתיים – נחסכו שני ילדים לפחות. עידוד להשכלה אקדמית – עוד שלושה ילדים שלא ייוולדו. בשם "בריאות האישה" עודדו הפלות במרפאות נשים מיועדות לתכנון הילודה. כל זה תחת הכותרת "העצמת נשים". הנה המסקנה המסכמת:

Making quality sexual and reproductive health services universal would help to lift them out of poverty and bring health, social, and economic benefits to their families and to society
"מתן שירותים אוניברסליים איכותיים לבריאות האישה בתחומים של מיניות וילודה, ייסעו לחלץ נשים מוחלשות מעוני, וישפרו את מצבן הבריאותי, החברתי, הכלכלי שלהן ושל משפחותיהן ויועילו גם לחברה. (אגב, מעניין לגלות, שהדו"ח שממנו לקחתי בזמנו את הציטוט – לא קיים יותר בשום מקום ברשת. אם מישהו ימצא אותו – אשמח לקבל)

נשמע מצוין. בריאות, הולדה, תועלת חברתית. טוב ויפה. הבעיה היא, שהכוונה הייתה הפוכה: המילה "ילודה" נועדה לסבר אוזן. הכוונה האמיתית הנסתרת הייתה – לא לילודה. אלא שמסתבר שגם אזרחי מדינות נחשלות עם הרבה צאצאים אינם מטומטמים עד כדי כך כמו שסברו הגאונים באו"ם. רציונליות היא התאמת אמצעים למטרה. לאו"ם הייתה מטרה, אבל נסתרת. והוא קידד אותה לתוך אמצעים שמסברים, לדעתו, את האוזן כ"ערכי קידמה". ברם, העולם המוסלמי הביט על האמצעים וזיהה בהם מיד את המתקפה לצמצום הילודה. הצופן לא רק פוענח – הם אפילו לא הבחינו שהוצפן – וכל העולם המוסלמי נעמד על רגליו האחוריות. מסקנות הועידה נתפסו כקריאת תיגר כנגד האסלאם, וכתועבה מוחלטת. "ערך" משמעותו "אמצעי להשיג מטרה" במובן הכלל-חברתי. בקולוניאליזם התרבותי המתנשא של האו"ם ניסו לשווק ערכים מזויפים לשם מטרה נסתרת. לא רק שהרמאות הזו לא עבדה; נכתבו נגד הועידה הזו מאות ספרים ואלפי מאמרים. אפילו בן לאדן הזכיר את הועידה כאחת הסיבות למתקפתו ב-11 בספטמבר 2001 על המגדלים התאומים והפנטגון. כאשר המטרה המוצהרת אינה המטרה האמיתית, הערך הוא מדומה ויש לו חיים משלו: הוא יוצר מוטציות המתפתחות ממנו מעצמן – ומרחיבות אותו – כשהן הולכות ומתרחקות מהקשר למטרה המותקפת. בחברות רבות אחרות, כמו בישראל, למשל, שמעו הגאונים המקומיים את ה"מחקרים" המלומדים של מוסד מכובד כאו"ם, ולהבדיל מהמוסלמים שהיו חכמים מספיק לזהות את הזיוף הקולוניאליסטי המניפולטיבי – אצלנו הם קנו את ערימת השקרים בשתי ידיים כאילו היו עשרת הדיברות החדשות של אמת התורה הנאורה, ומיד החלו להקים פה ארגונים שנועדו לקדם את הקידמה, לנחשל את הנחשלות ובעיקרן – צמצום הילודה היהודית – שבישראל היא למעשה המקור העיקרי לכוחה, לחיוניותה ולהמשכיותה של החברה – והמקור החשוב ביותר לאושרו של הפרט ולבריאות נפשו – המשפחה.

אם תעשו את מה שהצליחו לעשות המוסלמים, לבחון את תוצאות ה"ערכים" המדומים במקום ללכת שולל אחר המילים היפות, מיד תתגלה התרמית: לא "זכויות להט"בים" עומדים לנגד עיניהם של המרמים והמרומים בעצמם, אלא – הרשות להיכנס לבתי ספר ולעודד ילדים שעוד לא חשבו בכלל על עניינים כמו סקס ומיגדר – שלא לדבר על הקמת משפחה – "לבחון" אפשרויות של שינוי מגדר או יחסים הומוסקסואלים (ראו ארגונים כמו "חושן", "פסיפס" ו"איגי"). זו הבנייה חברתית פאר-אקסלנס. לא "דאגה לרגשותיהם של מתגייסים שנולדו למשפחות לא הטרוסקסואליות" (שיודעים שהם כאלו, ומילדות הסכינו עם כך ולא ידעו שהם אמורים להיעלב מכך) אלא – ההזדמנות למחוק את המילים "אמא" ו"אבא" מתוך השפה עצמה. לא "שוויון מגדרי" היה הערך שעמד לנגד עיניהם של הדמיורגים שמקדמים עתה את עיוות העברית לשפה "לא מגדרית" אלא ניסיון מתועב להנדס ולעצב מחדש את המוח כדי לייצר בני אדם שלא מבחינים בין מגדרים וכך יחוסל יצר המין (למי שזה נראה לו מופרך – באוזני שמעתי אישה בוגרת, ממשפחה של מו"ל של אחד העיתונים ה"נאורים" בארץ, שומעת לראשונה בסמינר מתקדם על פרויד, שקיים "יצר מוות" ומיד העלתה הצעה לעקור אותו בניתוח, מהאוכלוסייה. זה בדיוק הלך הרוח של מופרעים מגלומנים שמאמינים שהם צריכים לתקן את כל העולם גם בניגוד לרצונו, ועם אייקיו של אמבה סנדלית מתה). לא "הגנת על נשים מפני הטרדות מיניות" אלא – חיסול המתח המיני, הפיכת חיזור לפתולוגי ופלילי והפיכת הנשים לנירוטיות שמזהות כל פניה מצד גבר כניסיון אונס – לא פחות – במטרה להרחיק את אפשרויות הזוגיות, הנישואין – ואת תוצאתם: הקמת משפחה והבאת ילדים לעולם. אגב אונס ופשעים אמיתיים כנגד נשים – רק כדי להבין עד כמה שהמהלכים למניעת הפשע האמיתי הזה מונעים ע"י ערכים מזויפים – לא מזמן, לפני שנתיים לערך, התלקחה הפגנה של ארגון "זכויות נשים" (שלמעשה נחמס מידיה של אישה שבאמת פעלה כנגד אלימות כנגד נשים והייתה קורבן נוראי לה – של"ג בן שטרית – ע"י שדולה מדושנת תקציבים של נשים אגרסיביות ומרושעות). ההפגנה התקיימה בכיכר מלכי ישראל תחת השם "שעת חירום" (או משהו דומה) כנגד אלימות גברית והפכה להפגנה של נשים יהודיות וגברים מוסלמים (ששם הפטריארכיה באמת קיימת, נשים הן רכוש הגבר ואונס מוסכם על ידי נשים וגברים כדרך לגיטימית להילחם באויבות הציוניות) כנגד הממשלה, החברה הישראלית וכנגד "תרבות האונס" של הגבר היהודי הישראלי – שלמעשה עבר סירוס תרבותי כל כך עמוק עד שלא פלא שלא מעט מהם הופכים לנשים ממשיות ע"י ניתוח לשינוי נראות מגדרית.

לא "רווחת האישה" היא הערך העומד לנגד העיניים בשיח הפמיניסטי האלים שהשתלט בבריונות על בתי הדין למשפחה, שמנשל ממסדית גברים ואבות גרושים ומביא אותם להתאבדות, אלא השטנה הנקמנית המטורפת מצד נשים כנגד גברים שהיא תוצר לווי, מכוון או לא מכוון, של אינדוקטרינציה שמטרתה לשרת ערכים מדומים (שוויון מגדרי) בעוד שהמטרה האמיתית היא לחסל את הילודה.

אגב, אם תשאלו "פמיניסטית", ואפילו מהבכירות שביניהן, האם מטרתן היא צמצום ילודה – אני משערת שתפתח עליכן זוג עיניים ותתלונן על הטרדה מינית. הן לא יודעות שזה מה שהן נשלחו לשווק (אם כי לא מעט מהן באמת מאמינות למוטציות תפלצתיות כמו מירב מיכאלי הבטוחות ש"משפחה זה המקום הגרוע ביותר עבור ילדים"). ייתכן שהן לא יודעות זאת כי יש מישהו שטורח לרמות אותן כל הזמן בנודע למטרותיו הנסתרות, וגם מכיוון שלרעיונות יש חיים משלהם. הם נבטו אולי, במזימה מטומטמת ומרושעת של מומחים מטעם האו"ם – לעבוד על מוסלמים נחשלים – אבל מרגע שהתנחלו בתודעה של אנשים – הם מפיצים עצמם כ"ממים" כמו גנים תרבותיים – ומיצרים עוד ועוד ועוד סוגים של מוטציות. ובמקרה של "גנים" אנטי-תרבותיים כאלו – הברירה הטבעית מתקשה להכחיד אותם כי כל אחד יכול "להפרות" מוחות נחותים (או מוחות צעירים מדי) על ידי ז…ן שכל בלבד. לכן, כשאתם שומעים היום את אלו המכנות את עצמן "פמיניסטיות" אל תעשו זאת ללא אמצעי מניעה, ואמצעי המניעה היעיל ביותר הוא המוח: חפשו את הכוונה הנסתרת – את הרעיון והמטרה שה"פמיניסטית" עצמה היא תוצר הלווי שלו. במובנים רבים נשים שעברו חינוך מחדש בחוגי מגדר הן כלי בידי רעיונות עוועים להפיץ את עצמם דרך גופן של נשאיות נגיף הפמיניזם לאחר שהשתלטו על מוחן. ולכל השאר אני יוצאת פה בקריאה, שמשום מה תמיד נחשבה כניבול פה: לכו תתרבו, ויפה דעה אחת קודם.

2 תגובות בנושא “לידתה של המגדריסטית כניסיון קלוקל להנדוס קולוניאליסטי שהשתבש קשות

הוסיפו את שלכם

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: