הגיע הזמן להחזיר את הגולן לסורים, עדיף לדאע"ש

פעם אחת היה נחוץ לעשות את זה. פעם אחת ולתמיד להיכנס לתוך המיץ של הזבל של המוח השמאלי בכלל ושל המופרע אכול השטנה הדמוני הזה בפרט – ולהראות ליצורים דמויי האדם ששורצים בשמאל — ממה הם באמת עשויים – בתקוה שיש שם עוד שביב של אנושויות שלא נאכלה על ידי ההסתה השיטתית לשטנה של חלאות כמו יאיר גולן. (ואגב, לא אכפת לי מי באמת כתב את זה, כי אם תשאלו אותי, וכדאי לשאול אותי כי בכל הנוגע לרגישות טקסטואלית -יש לי קבלות – יש רק פסיכופת אחד שמסוגל לפלוט את מופרעותו באופן שמפליל את מופרעותו באופן כה דחוס. וקשה לי לדמיין שיכולים להיות שתי מוטציות זהות שכאלו. )

זה לא קל. לא לכתוב את זה ולא לקרוא. שנאה מדבקת, ושטנה מוחלטת מדבקת באופן מוחלט. צריך להתגבר על הקבס – פעם אחת – ובתקוה שלתמיד.

טקסט רווי שטנה, התלהמות והסתה, שקורא ל"שיח נורמלי"

כמה מטורף יכול להיות מישהו, כמה חסר כל מודעות עצמית, כמה אדם יכול לשנוא עד שהשנאה תשתלט עליו בלי להותיר כל שארית -ממש כמו שקרה לא מזמן בגרמניה – שבה ההסתה עברה את השלב שבו לאנשים היתה שנאה והגיעה למצב שבו לשנאה היו אנשים. אנשים בדיוק מסוגו של יאיר גולן. שימו לב למספר המילים (המודגשות) ברטוריקה נוטפת השטנה. בטקסט שמאשים אחרים בהסתה לשנאה, בהתלהמות ובשנאה עצמה. זה האיש שקורא ל"שיח נורמלי ושפוי" כן? לא מתלהם, כן? לא שונא? כן? הנורמלי של גולן דומה יותר לנורמות של מנהיג, שדווקא אנחנו מזכירים לו את הסממנים של יצירתו.

זו רק ההתחלה: קראו (אתכם הסליחה) ונמשיך משם

יאיר גולן:

"הביביסטים הם אנשים חלשים, היסטריים, מניפולטיביים ומסכנים. פחדנים גדולים.

הם אנשים חלשים, היסטריים, מניפולטיביים ומסכנים. הם לא מהססים לנצל אבלו של אחר או את חולשתו. הם מצטיינים במלל מתלהם. הם חשים כוח כהמון, אך כבודדים הם פחדנים גדולים. הם תבנית נוף מנהיגם, והוא ראוי להם. אלו הביביסטים.

הניצול הציני של הלוויית החייל בר-אל הי"ד, המניפולציה על אבל המשפחה, ההסתה המוכרת, השנאה היוקדת, ההתלהמות ברשתות כלפי כל מי שהעז לפגוע באלילם – הכל כל-כך מוכר, שחוק וידוע, ועדיין מסוכן.

הם אנשים קיצוניים, קנאיים, אידיאולוגיים. הם מצטיינים במלל מתלהם, הם אומני המניפולציה, מומחי ההסתרה, אשפי ההונאה. הם רוצים מלחמת גוג ומגוג, הם יוצרים לה את התנאים, הם לא יהססו לעשות שימוש בדמם של אחרים למען הגשמתה של תוכניתם המשיחית. הכל, כל-כך מוכר שחוק וידוע, ועדיין מסוכן מסוכן הרבה יותר מהביביסטים. אלו הם המשיחיים.

ברית הביביסטים – משיחיים היא ברית מסוכנת מאין כמותה, ותפקידה של הממשלה הנוכחית, שיש בה מהביביסטים לשעבר ואולי אף ממשיחיים נסתרים בהווה, הוא אחד: ליצור אווירת נורמליות בציבוריות הישראלית. להחזיר את השפיות.

מותו של לוחם הוא שבר נורה למשפחתו וחבריו. ניצול ציני של מותו לצרכים פוליטיים אפלים הוא שבר נורא לחברה כולה. בציניקנים המתחסדים האלה, המובלים על ידי שוכן בלפור לשעבר וחבר חנפניו, יש להיאבק עד קולם יהיה לרחש חיוור ודוחה, ממנו מרבית אזרחי ישראל מסתייגים וסולדים.

—————–

העברת התקציב, והתהליך המרתק שקדם לו, הם עדות לתפקודה של הדמוקרטיה הישראלית – אותה דמוקרטיה שכאילו עלתה מאוב וחזרה לפתע לחוסנה מפעם. אנשי ימין ושמאל דנו, התווכחו, רבו, התפשרו, והגיעו להסכמות מרשימות. אף צד לא יצא עם מלוא תאוותו בידו, ואיכשהו כולם מרוצים. הרבה דברים טרם נסגרו (קצבת הנכים, משבר בתי-החולים הציבוריים שאינם ממשלתיים, הרפורמה בענף ההטלה), אבל יש תחושה מוצדקת שהכל יטופל באופן ענייני, שקול, לעתים קשה, אך תמיד הוגן.

יש ממשלה בישראל. עוד נדע עליות ומורדות, אבל יותר מאי פעם בשלוש השנים האחרונות, יש תחושה שישראל מתחילה לחזור לעצמה.

שתהה זו שנה טובה. שנה של הצלחות, הישגים, ברכה ובריאות טובה לכל אזרחי ישראל."

חחח. כן. אה? "שנה טובה, שפיות ונורמליות. כן, יאבול

הסתה, מהי.

כולם יודעים ש"ביבי מסית". מסית למה? איך הוא מסית? כששואלים את הטוען לכך שביבי מסית לדוגמאות – תמיד יגיעו אותן שלוש דוגמאות. שדי בהן לקבוע שהוא "מסית" .

הדוגמה הראשונה היא – כמובן – המיתוס כאילו ביבי הסית לרצח רבין. השמאל התחיל להסית לשקר הזה מהרגע שרבין נרצח תוך " ניצול ציני של מותו לצרכים פוליטיים אפלים " מאז – כל שנה – השמאל מעלה את דרגת ההסתה כנגד מרבית אזרחי ישראל בכל פסטיבל שטנה נוסף ליום הרצח – ככה הם חיים על המת פוליטית כבר למעלה מרבע מאה – למרות שמאז כולם כבר יודעים שביבי דווקא גינה והרגיע את הקהל ( מפגינים – שאיימו לסלק אותם מביתם וממולדתם ולתת את בתיהם לאויב. לפעמים שנאה היא מוצדקת מאין כמוה . ואת זה אמורים לדעת היצורים הנאלחים שמצדיקים מחבלים שרוצחים ילדות בשנתם – בדיוק בשל אותה טענה. לימים גם למדנו, שמי ששילהב את ה"ההמונים הביביסטים" ואת ה"משחיים" היה סוכן שב"כ. שהשב"כ גם הקים " מחתרת" יהודית רק כדי להסית כנגד הימין – ושהתקשורת -שהיתה אמורה להיות אמונה על חשיפת אמת למעשה היתה שותפה לבימוי השקר. כך – שלא רק שהטענה על כך שביבי הסית לרצח רבין היא שקר – השמאל הנאלח בנה סביב השקר המניפולטיבי הזה נרטיב שלם – לאחר שביים את ה"ראיות בעצמו.

כן, זה השמאל -גולן היטיב לזהות את כל התכונות הנאלחות, את כל הסנטימנטים המתועבים, את הנכלוליות, השקרים, הפחדנות, התבוסנות והקנאה – ואז – בהיפוך מוחלט – ייחס אותם לבני אדם טובים ממנו מהותית, כמותית, איכותית – ובכל פרמטר אפשרי

ה"ראייה" השניה היא "הערבים נוהרים לקלפי" – מילא, שגם זה סולף – אבל כן – ערבים המגדירים עצמם בני לאום אחר, ומזדהים עם האויב – זו בהחלט סיבה לפחד ולדאגה. העובדה שגולן עשה קריירה שלמה ברצח ערבים ועתה נח על זרי הפנסיה התקציבית שסידר לעצמו – אינה צביעות: היא האופורטוניזם המוחלט שמרשה לעצמו אדם בעל דחפים אלימים לתעל אותם כלפי "אויב" – לא משנה איזה אויב – אויב המדינה – או מחצית מאזרחיה של המדינה – הכול הולך. האלימות היא המטרה, לא האמצעי.. הוא זה אשר "לא יהסס לעשות שימוש בדם של אחרים" רק כדי לפרוק את עוצמות הזעם האלים – כפי שעולה מפוסט אחד שלו.

ה"ראייה" השלישית הייתה לחישה באזני הרב כדורי – שאיש לא היה אמור לשמוע אלמלא התקשורת מיהרה להפיץ חצי מהמשפט: "השמאל שכח מה זה להיות יהודי" .מילא, שהוצע מהקשרו – גם כך זה נכון, השמאל לא שכח מה זה להיות יהודי – אלא עסוק בקילוף עורו שלו במו שיניו – מרוב שהוא רדוף פחדי "הדתה" . הם לא אנשים רעים בבסיסם, רובם לא אשמים בשפל האנושי שהגיעו אליו. – הם הקורבנות הישירים, וכך צריך לראות שמאלים – של תועמלנים מסיתים למופרעות מתוך מניעים פוליטיים צרים – ציניים ומבחילים. אכן, גולן מזהה תהליכים. רק שמשום מה – הוא משליך אותם על האחר.

הסתה לא יכולה להיות לחישה על אוזנו של מישהו. או אזהרה מפני מצביעים נוהרים לקלפי שהם גם יריבים פוליטיים, וגם למעשה – אויבי המדינה. להאשים האשמת שווא שקרית בהסתה לא הופכת את הנאשם למסית, אלא את השקרנים שעשו שימוש במושג "הסתה" כדי להסוות את ההסתה, בעצם האשמתם אותו כמסית – שהפעילו נגדו בשיטתיות שיכולה להיות רק מאורגנת מתודית, מתוך דוקטרינה מובנית: "הביסו יריב טוב מכם על ידי אינסוף האשמות מצוצות מהאצבע, תוך שאתם מבצעים את הפשעים שבהם אתם מאשימים אותו תוך כדי ההאשמה; הסיתו כנגדו בטענה שהוא מסית. שקרו בזמן שאתם מאשימים אותו בשקר; השחיתו באופן שיטתי את כל מערכת המשפט בישראל כדי לטפול עליו שהוא "נאשם"; ההמשך הוא הכרחי: רצחו את היריב תוך האשמתו ב"רצחנות". זה ההמשך המתבקש. וזה מה שיקרה.

הסתה, כשהיא מתקיימת היא צריכה לענות כל כמה תנאים הכרחיים: שקר, חזרה על אותו שקר – ובאוזני קהל רב. בלי זה לא מתקיימת הסתה.

להסתה יש אמצעי מבע רטוריי, שפיסת הדומן הזו שגולן פלט לתוך המאוורר לא מחמיצה ולו אחת:

א. לשון אלימה, בוטה ומשתלחת – עשו צ'ק

ב. שקרים: שהם כל מה שהמנוול טוען ,בהכללה על חצי מאוכלסיית ישראל – צ'ק

ג. היפוך תפקידים והאשמת הקורבן: הטענה שדווקא המפגינים שנקרע להם הלב על חיים צעירים שנקטפו – הם המואשמים ב"ריקוד על הדם לצרכים פוליטיים". אלא, שלהם אין "צרכים פוליטיים" משום שהם אך אזרחים מהשורה. הצרכים הפוליטיים כולם לפתחו של גולן – והוא רוקד על הדם בכל פסיק, מילה, שורה ופיסקה. -צ'ק

ד. ייחוס שקרי של כל פעולה של יריבים פוליטיים לכך שהם "מובלים על ידי שוכן בלפור לשעבר וחבר חנפניו". – זו הסתה ישירה, שקרית – בייחוס של התנהגות שלא מוצאת חן בעיניו – לנתניהו, כאילו הוא שלח את המוחים (הצודקים!) ; והיא לא מוצאת חן בעיניו -משום שהם יריבים פוליטיים. החשיבה המעגלית הזו היא השיפוט הפרימיטיבי שעל פיו "הטוב – הוא מה שטוב לי" – ולכן כל מה שרע לי, הוא רע. גולן טפש מכדי להסוות את טיפשתו – וחשף אותה בכך שהעליל כאילו נתיהו שלח (או בכלל מישהו היה צריך לשלוח מוחים על מחדל מוות מיותר ) משום שהיריב הפוליטי הכי מפחיד שלו הוא ביבי, ולכן זו מחאה "ממניעים פוליטיים ציניים" -שביבי "שלח". אנשים כאלו מביטים על המציאות אבל כל מה שהם רואים זה רק את התבנית של התודעה המסולפת של עצמם. הוא מחווט מעגלית וכלוא לנצח בכשל הנחת המבוקש האופייני למוח השמאלני: "צריך לשנוא את כל מה שעלול לאיים על הכוח הפוליטי שלי – ומה שמאיים על הכוח הפוליטי שלי הוא השנוא". ותוך כך הוא מבצע עוד אקט מיני מיליארד של הסתה מסוכנת פרסונלית, כנגד אדם אחד שניתן לרצוח וההמונים המוסתים של השמאל כבר מביעים את הרצון הזה בגלוי. השמאל האלים, המוטרף מרוב שנאה רצחנית , מוסת תמידית לראות באדם אחד כאחראי על כל מה שהוא לא אוהב – וכל מה שהוא לא אוהב – מסתכם בדבר אחד: הוא לא אוהב להפסיד בבחירות. האם באמת תתפלאו לגלות שהתגובות של רפי השכל המוסתים בקלות קוראים בגלוי לרצח? לא בדקתי. חפשו.

ה. דהומניזציה שיטתית. לכנות ראש הממשלה, או כל בן אנוש, שלא בשמו אלא על שם רחוב "שוכן בלפור" – כפי שהשמאלנים הפחדנים, העלובים והמניפולטיביים הציניים עשו באופן שיטתי -זה כבר נועד כמעט ישירות לרצח. קשה לרצוח בן אדם .לירות ב" רחוב". הרבה יותר קל . דה-ומניזציה לבדה אפשרה לנאצים להשמיד עם . לגולן היו מורים מעולים. צ'ק

ו. חלוקת שחור/לבן לבני אור ובני חושך: זו מניפולציה כל כך פרימיטיבית שקשה להאמין שאדם שזכה להשכלה שאינה גנוסטית ימי בינימיית חשוכה , יהיה מטומטם דיו לעשות אותה – למעט אם הוא באמת מטומטם, או בוטח בכך שקורבנות ההסתה שלו טומטמו דיים – או שהוא נבל בסדר גודל של מובילי התהליכים שהוא זיהה בתוך עצמו ויחס בטעות לזולתו – שימו לב לריטוריקה של הפוסט. שני חצאים (למעשה ,חתך זהב- שני שליש/שליש) – החלק הראשון הוא כתב שטנה כשכל שורה מכילה ארבעה, חמישה, שישה – כינויי גנאי ברצף: " קיצוניים, קנאיים, אידיאולוגיים. הם מצטיינים במלל מתלהם, הם אומני המניפולציה, מומחי ההסתרה, אשפי ההונאה." (ראו כמה טוב הוא מתאר את עצמו, למעט, שאשף הונאה הוא לא, אחרת היה קשה לחשוף את ההונאה הפרימיטיבית שלו) ואז -בקו חד -עברנו לדבר על "הממשלה" הנוכחית -וכל הפרדיקטים השליליים – הכי שליליים שרק ניתן להמציא – הלבינו והפכו לכל הפרדיקטים הטובים ביותר שרק ניתן להעלות על הדעת.

זו ההסתה האפקטיבית ביותר להמונים שטומטמו. ומשום מה, הוא מזהה אותם ב"ביסיסטים" דווקא – לקול תרועות קהל המופרעים נפשית שהוא עצמו ייצר, קהיי שכל, אטומי רגש ומוצפי שנאה בלתי מעוכלת.

ז. "הם מסוכנים" -היפוך מסוכן במיוחד – רטוריקה נפוצה בקרב בעלי דחפים אלימים בלתי נשלטים: "הם" מסוכנים" . "הם" יותר מסוכנים ממה שחשבנו קודם" . "הם" "משחיים" שרוצים להביא ל"מלחמת גוג ומגוג"… בכל שלב הרטוריקה המתלהמת עולה דרגה כך אפילו עוד יותר ברור שצריך להתגונן מפני ה"מסוכנים" . להתגונן עוד יותר. עוד יותר – להתגונן מפי המסוכנות שלהם עד כדי להשמיד אותם רגע לפני שיגגו ויממגגו "אותנו"

(מי זה בכלל "אתם", גולן? הציבור היהודי הצביע למפלגות ערביות יותר מאשר הצביע מרצ. בשם איזה רוב "נורמלי" ו"שפוי" עלה על חוסר דעתו לדבר בשם "הרוב"?

וכן, ללא ספק, ישנם ציבורים מסוכנים, או בעלי פוטנציאל שכזה. הייתי מסתכנת ואומרת , שמפלגות ערביות שבראשן תומכי טרור גלויים , המזהים עצמם עם לאום אויב, אוגרים נשק ורק לאחרונה יצאו לבצע פוגרומים ביהודים – כבר לא רק "סממנים" – הם אכן מסוכנים ויש להזהיר מפניהם. אבל אצל גולן – לא הם הבעיה. להפך – בואו ניתן לאויב, שאומר שהוא אויב – להיות "סגן ראש השב"כ. ה"ביביסטים" הם המסוכנים. …

רבע מכלל הבוחרים הצביעו לנתניהו ישירות. עוד רבע – למפלגות אחרות מתוך ידיעה ברורה שנתניהו יעמוד בראש הגוש. עצם העובדה שיש לגולן בכלל במה להסית עליה לאלימות, לשנאה ואולי לרצח של היריב הפוליטי שלו היא כי השותפים שלו לקואליציה בגדו בצורה הבוטה ביותר בבוחרים שלהם, בכל ההבטחות והשבועות, רימו הוליכו שולל וגנבו את הכוח מהעם על ידי התחזות או בגידה. ולאחר שגנבו שלטון יחד עם חבורת הפחדנים , החנפים, המניפולטיביים, המסתים – חסרי האידיאולוגיה – עכשיו הם מפחדים מהעם. ובצדק. הם מתים מפחד. מהעונש שהם יודעים שמגיע להם.

ל"ביביסטים" שגולן מתאר אין שום קשר לבני אדם קיימים במציאות. אבל הם קיימם – לא סתם קיימים – הם רודפים אותו ,מאכלסים את הזיותיו ומשתלטים עליו ועל כל שייר שפיות שנותר בו – כי – כמו ליידי מקבת -הוא יודע מה באמת מגיע לו. הוא יודע, טוב יותר מכל אחד אחר – מה העם היה אמור לעשות לו. הוא מזיע, משקשק, רדוף, רדוף יום ולילה מהסיוטים שעולים לו בעיני רוחו – מנקמה הנוראית שמגיעה לו. ה"ביביסטים" שגולן מדבר עליהם נוצקו מהתבנית הפתולוגית של הפחד שלו פחד, שהלך והפך סמיך, הלך והתמצק עד שזכה לההאנשה בדמות "ביביסטים" מדומיינים. "ביביסטים" הם השד שהנפש המסוכסכת והאומללה שלו בנתה לו בעיני רוחו, חזון רפאים בסדר גודל שייקספירי – של האשמה שהוא חש – והפחד מהעונש, שהוא יודע טוב מכולם, הראוי לו. אבל תיאטרון העוועים שלו מאכלס רוח רפאים נוספת: ה"משיחיים" – שאינם אלא האנשת אוסף מחשבות – ברגעים נדירים של הבזקים רפים וחיוורים של רסיסי מודעות עצמית – שהתמצקו מאימה על הנצח שבו יזכר הסטורית לדראון עולם. ככל שאשמתו מבעיתה יותר , כך השדים שברא והשליך על בני אדם , מפחידים אותו יותר. די לספור את הפעמים שמופיעה בטקסט החושפני הזה המילה "מסוכן" .

אנשים כמו גולן – ועדר המוסתים שיצר הוא ושכמותו – יש להבין אותם כמו בגד – שהופכים אותו פנים חוץ: כמעט כל שמאלן שהיה לי חוסר המזל להכיר לעומק מקיים בשיטתיות תופעה אחת עקבית: הכיעור המפלצתי שהוא מוצא במראה מפחיד אותו כל כך – עד שהוא מיד מתנער ממנו ומשליך את הכיעור שלו- על היריב. ואז – נבהל שוב מכך שהיריב מסוכן משחשב – והמפלצת במראה הופכת עוד יותר מבעיתה. ואז יש עוד פחות סיכוי שהשמאלן יזהה בה את עצמו. אז הוא ממשיך להשליך, הופך מפחיד יותר ומבוהל יותר מ"דמות המראה" שלו – שהיא רק הוא – אך הוא פחות ופחות מסוגל לדעת את זה. כך – במשך שנים מתבשל שם הטירוף הקולקטיבי. ואני לא אומרת זאת בקלות ראש, ובניגוד לגולן – לא כדי שישמש תירוץ לאלימות – אני טוענת כבר שנים – שזו הדינמיקה שהופכת בני אדם – נורמטיביים יחסית, ולשעבר – לרוצחי המונים.

אם נותרה שם במחנה הזו איזה שריד של בינה – הפוסט המחליא הזה היה אמור לחשוף, שאדם ללא שמץ מודעות עצמית, שקורא לאלימות כמעט גלויה בשם "הנורמליות השפויה" שמאשים את האחר בפגמים איומים כשתוך כדי האשמה חושף את קיומם בו – אפילו במרצ מישהו היה צריך להבין – שהוא מסוכן לא רק ל"ביביסטים" ו"משחיים" – הוא מסוכן לכולם, הוא מסוכן לכל מי שבסביבתו, ולאנושות אם, חלילה, יום אחד יהיה לו די כוח לממש את הפתולוגיות שדלוזיות האשמה והחרדה בראש שלו עשויות יום אחד להגיד לו לעולל.

שמחתי לעזור

ביביסטית משיחית גאה

2 תגובות בנושא “הגיע הזמן להחזיר את הגולן לסורים, עדיף לדאע"ש

הוסיפו את שלכם

 1. שלום,
  מבקש לשנות לדוא"ל החדש שלי. haggaifri@yahoo.com
  תודה.
  חגי

  ‫בתאריך יום א׳, 5 בספט׳ 2021 ב-2:24 מאת טעון גיבו"ח – גלי בת חורין :‬

  > galibathorin posted: " פעם אחת היה נחוץ לעשות את זה. פעם אחת ולתמיד להיכנס
  > לתוך המיץ של הזבל של המוח השמאלי בכלל ושל המופרע אכול השטנה הדמוני הזה בפרט
  > – ולהראות ליצורים דמויי האדם ששורצים בשמאל — ממה הם באמת עשויים – בתקוה
  > שיש שם עוד שביב של אנושויות שלא נאכלה על"
  >

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

יצירה של אתר חינמי או בלוג ב־WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: