פשעים כנגד ההגיון

"לא אחזור בי מהדברים שאמרתי נגד איילת שקד" – כך הצהיר ד"ר עופר כסיף, מרצה באוניברסיטה העברית בירושלים, שכינה את שרת המשפטים איילת שקד "חלאה ניאו-נאצית" בתמונה שהפיץ בפייסבוק.

עכשיו, מילא שזו הסתה פרועה מאין כמוה, וכמות השיטנה נוטפת הריר מעוררת פלצות אבל נעזוב את זה. בואו נחלץ את הטיעונים מתוך סקרנות אינטלקטואלית ונשאל את עצמנו מה המחלה שחוררה לו את המוח לכלל גבינה שוויצרית:

טענה: שקד נאו נאצית

הנימוקים:

1. שרת משפטים הכריזה מלחמה על בית המשפט העליון באמצעות D-9 ששולח שותפה לסיעה" (חבר הכנסת מוטי יוגב מהבית היהודי)

2. רודפת אנשים שמעבירים ביקורת לגיטימית על השלטון כפי שראוי שיהיה במשטר דמוקרטי

3. בגלל שהממשלה עומדת מאחוריה

4. הממשלה לא עושה שום דבר כדי למנוע חתונות מהסוג שראינו (החתונה שרקדו בה עם תמונה)

5. הממשלה לא עושה כלום עם רצח כמו שהיה בדומא

6. הממשלה תורמת בעצמה לא מעט לרצח על כן, ד"ר עופר כסיף " לא יכול להרשות לעצמי לשתוק. השתיקה היא זו שמובילה לדברים האלה ולדברים יותר חמורים שקרו בעבר"

זוכרים, שדיברתי על תסמונות ה"גרמני הטוב שלא שתק" – אלו- שבילדות הבטיחו לעצמם להיות הגרמני הטוב ושעל כן הם צריכים להמציא סביבם שואה, כדי שיהיה להם על מה לא לשתוק?

תראו את מחולל השואה פועל: שרת המשפטים, שאחראית באופן מוחלט על הפשע כנגד האנשות של חבר הסיעה שלה – על שאמר שצריך לעלות על בג"צ עם טרקטור- שזה – לא פחות מהכרזת מלחמה על הדמוקרטיה .

זאת ועוד, שקד אשמה בנוסף באחריות על כך שהממשלה הנבחרת בהליך דמוקרטי – (אזהרת טריגר!) תומכת בה, כנגד אבירי הדמוקרטיה שבלי הביקורת שלהם לא תהיה דמוקרטיה.

דמוקרטיה- שבעיני כסיף לא כוללת את הממשלה הנבחרת שאשמה שבכך שהיא תומכת בנאו הנאצית שקד.

בנוסף הממשלה הנבחרת, שתומכת בשקד, שאחראית על יוגב, שפתח במלחמה כנגד הדמוקרטיה באמירה שלו, גם ובנוסף אשמה בפשע הנורא שלא פעלה כנגד כמה דתיים שרוקדים עם תמונה ולא כנגד הרצח בדומא (שמעולם לא הוכח שנעשה על ידי יהודים, אבל עזבו – עובדות כבר מזמן הפסיקו לייצג את המציאות ממילא).

ובכלל שקד אשמה בכך שמהמשלה שבה היא יושבת תרמה לא מעט לרצח (איך? כנראה על ידי כך שהיא תומכת בנאו נאצים כמו שקד) – תומכת בה.

עכשיו ברור לחלוטין מדוע כסיף לא יכול לשתוק. למרות שהוא חי במדינה כל כך נאו נאצית עד שכולם פוחדים אפילו  לשתוק ומזל שיש לנו את כסיף האמיץ:

"הבעיה המרכזית בארץ היא שהרוב הגדול שותק מפחד או מאדישות, והמיעוט הקיצוני שהופך להיות רוב, כולל בממשלה, משתולל".

כלומר, שקד אשמה בכך שהיא מסכנת את הדמוקרטיה במדינה שבה, לדעתו, אין שום דמוקרטיה כי שרת המשפטים נאו נאצית, הממשלה תומכת בנאו נאצית, כך גם כל המיעוט הנאו נאצי במדינה, שהוא בעצם הרוב, ככה שכו-לם נאו נאצים קיצוניים למעט איש המרכז המתון היחיד בעולם – כסיף הלא שתקני.

ואם כך, איזה נזק יכולה לעשות שקד לדמוקרטיה, בשלטון שכל כולו לא חוקי, ובעצם, גם לא העם שבחר בו? מה עוד היה אפשר לקלקל, במצב כה עגום?

או! הנה:

"ככה זה היה בגרמניה של 1935 כשמדירים עם. יש כיבוש שנמשך 50 שנה".

עכשיו ברור יותר למה שקד נאו נאצית. היא הדירה עם שלם וכבשה במו -טלפיה. בעצם, אולי לא לבד- אבל היא יושבת בממשלה שמדירה עם שלם כבר 50 שנה, מאז שביבי עלה לשלטון ב1967.

לכן היא נאו-נאצית בדיוק כמו הנאצים המקוריים, שזכו למוניטין הרע שלהם בכך שהדירו עם שלם. וכולנו יודעים בדיוק לאן זה מוביל…

אכן, האשמה כבדה, הגיונית ומלאת שפיות אימננטית ואין ספק שכסיף צודק. השאלה היא רק מאיזה מרתף גסטפו הוא כתב את הדברים והיכן הושלכה גופתו לאחר שמת בוודאי על שולחן העינויים המחרידים שעבר, הוא ואומץ ליבו. ועל כך ששילם מחיר אישי כה כבד על האומץ הזה, שמזל שהאוניברסיטה השכילה לא להעיף אותו לכל הרוחות, וככה הוא יכול ללמד דורות של סטודנטים – אומץ לב חברתי – מהו.

רבותי, מי שלא תופס מייד שזוהי פארסה נונסנסיקלית מגוחכת ונלעגת, שלא היתה יכולה להיות אמינה אפילו כסאטירה שנונה על טפשותם של אידיאליסטים מטורללים – אין כבר שום דרך לשכנע אותו.

ומילא, הדעה הפוליטית, שהמילה "קיצוניות" קטנה עליה, מתקיימת ללא שאיש יקח אותו הצידה וילחש לאוזנו שעדיף היה לו היה פחדן ושתקן.

השאלה הטורדת באמת היא – איך – בשם כל הקדושים- אדם בעל חוסר יכולת לבצע ולו היסק הגיוני אחד הגיע בכלל לקבל תואר ד"ר ומשרת מרצה?

תופעת הנאציזם ותוצאותיה היו מהמחרידות והמזוויעות בהסטוריה של העת החדשה.

הסכנה, שתופעה כזו תחזור מעולם לא נעלמה מהעולם. תבונה אנושית היא הנשק היעיל ביותר להתגונן מפניה. והאיש הזה, וחבריו המטורללים – פועלים נמרצות כדי להכחיד אותה. את התבונה. ועד כמה שהמשאוה מחרידה- עדיין חייבים להציב אותה: הנאצים טבחו בששה מיליון יהודים והיו אחראים על מלחמת עולם שבה נהרגו עשרות מיליונים. עד כמה שזה נורא, האנושות בכל זאת שרדה. עם אנשים כמו כסיף שמוחקים את התבונה האנושית – האנושות לא תשרוד. לפחות לא אנושות כפי שהכרנו עד היום. כך שאם כבר עושים השוואות מופרכות מיוסדן – פחות טעות יהיה לטעון, שכסיף הוא נאו-היטלר, מלטעון ששקד נאו נאצית.

‏שישי 11 נובמבר 2016‏

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

בלוג בוורדפרס.קום. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: