'אני לא רעה, אני רק מצויירת ככה' או מי מפליל את הקנדים? ולשם מה?

216
אחת מהפעילות המטורללות למען מסתננים כל כך כבר קנתה את האינדוקטרינציה של עצמה עד שהוציאה פוסט שבור לב על הרצון לשה להעביר את הפליטים המסכנים לקנדה, שם "יתנהגו אליהם כמו אל בני אדם".
עכשיו, שימו לב. הפרוגרסיביות היא תנועה פרוגרסיבית. כלומר, "מתקדמת", וזה אומר שהערכים לא נשארים במקום והם מתקדמים יחד עם עם כל אמות המידה. כי, ניתן היה לטעון, שמדינה שמאפשרת כניסה מבוקרת לפליטים (רצוי שהיו פליטים אמיתיים) היא כבר עושה מעל ומעבר לנדרש, בכך שהצילה את חייהם ואכן, בשנות השמונים בגין פתח את השער לכמה משפחות מויאטנם (נדמה לי) וכולנו חגגנו פה את הומניזם יוצא הדופן שלנו.
או, ניתן לומר, שלהתנהג אל מסתננים כמו אל בני אדם משעו לבנות להם מחנה בנגב, לדאוג לצרכיהם עד שיגיע זמנם לחזור לארצם
או, שניתן לטעון, שהמדינה שקולטת מאות אלפי מהגרי עבודה חייבת גם לדאוג לכך שבמתקן המארח הם יוכלו למצוא בנות זוג ותחביבים כפי שקבע השופט דנצינגר  לפני כמה שנים בעתירה כנגד מתקן "חולות".
היום, פעילים של ארגוני "זכויות אדם" יוצאים מגדרם מזעם כשהזקנות החלשות בדרום תל אביב עונות בחזרה לפולשים שצועקים להן "תודה להיטלר" ומטילים אימה עד כדי כך שניצולות שואה נאלצות להיות מלוות למכולת על ידי משטרה להגנתן.
סיגל אביבי.jpg
כך, משנות השמונים – שבהם לארח כמה משפחות של פליטים נחשב מחווה אנושית – הגענו לכך שפה, להתלונן על הפשיעה, סחר הסמים, האלימות וההטרדות והאיום התמידי כנגד אזרחים – הפכה להחשב לגזענות.
ככל שהתופעות "מתקדמות" למחזות אבסורדייים יותר – גם סרגלי המידה עוברים איתם. מה שפעם היה טוב באופן יוצא דופן – היום כלל אין להעלות על הדעת – שבכלל ייתכן אחרת. מה שפעם נחשב ללא יפה, היום, בזכות הפוליטקלי קורקט – הפך להיות ממש "פשע שנאה".
סיפרתי לכם כבר על מה שקורה בקנדה. ומה שאני רוצה להדגיש הפעם הוא – שימו לב כיצד הסרגל עובר יחד עם הערכים. כי כמו שפעילים פה לא מרוצים מכמות ה"שנאה" שיש בישראל כנגד זרים, גם שם – פרוגרסיבים לא מרוצים מהגזענות שקיימת בקנדה – מקום שבו לכנות מיעוטים (אבל לא אזרחים רגילים ) בשמות גנאי זה פשע פליל בחוק ממש, הגורר מאסר וקנסות אסטרונומיים.
הסיבה היא, שבין היתר פרוגרסיביות היא מחלת נפש. טוב, לא את זה הכוונתי לומר אלא — שפרוגרסיביות היא במידה רבה מאד תופעה פסיכולוגית שעל פיה הפרוגסיבי שואב תחושת ערך עצמי מכך – שהוא בעל עליונות מוסרית על פני אחרים. ועל כן – הוא צריך: א. אוכלוסיה חלשה שתהיה נחותה ממנו להיות רגיש אליה ו-ב. אוכלוסיה מקומית רעה, אלימה וגזענית שתהיה נחותה ממנו מוסרית.
בנקודה הזו הבעיה בקנדה היא, שהאנשים שם נחמדים באופן פתולוגי ממש וכמעט אי אפשר לחלץ מהם רוע, שנאה או גזענות. הייתם חושבים אולי, ששם כבר לא צריך פעילי זכויות אדם -כי החוק עצמו מגן על חלשים אפילו מכך שיפגעו ברגשות שלהם. אבל באופן מוזר – דווקא בקנדה יש כמות עצומה של פעילים.
לכן, "הפשעים" הופכים להיות מעודנים בהרבה וחשיפתם אינה אלא שידול לצורך הפללה.
כך, שולחים כל מיני אנשים לא לבנים עם מצלמה , ואלו מונחים להוציא קנדים מדעתם עד שהם פולטים את הקללה הנורא, ה-N word  – ומרגע זה – כולם מתעלפים מתדהמה! הכיצד!!!!! גזענים?!! בעולם שלנו?!
(אגב, אם תצפו ביוטוב בסדרות כמו זה  שנקראות "גזענים מהעולם" – שימו לב שבסוף ההפללה דווקא השחורים, המפלילים שביימו אותם יוצאים מדעתם ומכים באלימות את "הגזען". האלימות הזו משום מה גרועה הרבה פחות מ"פשע שפה".
אבל הציבור הקנדי התרגל גם לזה ואי אפשר להוציא אותו מכליו יותר, אז הרפוגרסיבים המציאו בעיה שבמצב הטבעי היתה נדירה במיוחד: אנשים הסובלים מבלבול מיני.
ואז הפעילים התחילו לטעון – שצריך להגן עליהם מפני המיקרו-אגרסיות של החברה הקנדית חסרת הסובלנות
כך, אם אתם בקנדה, ולפתע יצוץ מעבר לפינה גבר בבגדי אישי והגבה שלכם תתרומם לרגע מעצמה ללא ספק מתוך השתוממות מופתעת, אתם כבר חשודים כבעלי נטיות לעברניות שנאה.
 
עד כמה שהצורך הנפשי של הפרוגרסיבים למצוא מישהו נחות מוסרית ולשנוא אותו – מוצג בסרטון הקנדי הזה – שמגיע מהעתיד שלנו. כי ככל שהזמן עובר – כל חברה מסתגלת לראות בתופעות שנתפסו קודם , במקרה הרע כתופעות של חוסר אדיבות – נתפסות גם אצלנו כמוקצות מחמת מיאוס ובקנדה – הן כבר הפשע הנורא מכל – פשע שנאה.
 אגב, באחד הרגעים בסרטון, אפרו-קנדי מתלונן על תופעת הגזענות בקנדה: "אישה אחת הסתכלה על בסופר וידעתי בדיוק מה היא חושבת".
לא ברור לכם מפה, שזה לא יסתיים אפילו לא בהאשמות של מישהו על כך שנדמה לו שמישהו חושב מחשבות אסורות?!
שימו לב בסרטון הזה במיוחד לרוח הדברים. מה נתפס שם כבר כמובן מאליו שאין עליו כל חולק. ומה נתפס שם כתופעות שלא ניתן בכלל לדמין שהן קיימות. זה חשוב מאד כי הסרגלים של אמות המידה לא חדלים לנדוד אלינו. אנחנו על אותה סקאלה, רק מפגרים קצת מאחור
ה"תחקיר":
כתבת טלויזיה קנדית הגיעה למסקנה המדעית – שמאז שטרמפ התחיל את מסע הבחירות, עלו בקנדה פשעי השנאה ב600% . "אפקט טרמפ" היא קראה לזה. מסתבר, שברשתות החברתיות נשמעים פי 600 יותר – קולות של ימנים אמריקאים (חשוב לציין, שעצם התמיכה בטרמפ נחשב פשע שנאה).
ה"ניסוי החברתי"
ה"חוקרת" מספרת בטון דרמטי, שיצאה ובדקה מה המצב בערים הקנדיות, כי לכאורה, הייתם חושבים שהמקום שבו אתם מתגוררים נחמד ונטול גזענות. אהה! כמה שטעיתם!
ההפללה
הצוות הוציא כמה משפטי "שטנה" מטוויטר – (של אמריקאים, קנדים לא מדברים ככה, לא בהכרח כי הם לא חושבים דברים רעים על המוסלמים אלא שהם לא רוצים לשבת בשל כך בכלא. עם פושעים מוסלמים)
את משפטי השטנה הנוראים: "עליונות לבנה" ו"להפוך את קנדה לגדולה שוב" הם עצמם הדפיסו על חולצות. שלחו שחקן, שמו לו כובע מצחיה אדום, ושלחו אותו למכור את החולצות המפלילות. (לא לפני, שהוא הביע זעזוע מעצמו על מילים שיצטרך להשמיע מתוקף התפקיד הקשה מנשוא)
המבצע
העמידו את השחקו עם החולצות כרוכל במרכז העיר. מאחוריו, צוות שלם כמו במרדף אחר בן לאדן לפחות נמצא צוות הצילום והכתבת עם מכשירי האזנה.
העוקץ
לאחר זמן מה , מישהו קנה חולצת "'קנדה לקנדים" ואז!!!!!! בום טראח, הכתבת פרצה מהמכונית ובדרמטיות של סרטי משטרה אמריקאים שעטה לעבר הקונה, כשכבר בהלך משם ונשמתוו ממש פרחה כשהבחין לפתע שאישה מטורפת רודפת אחריו
היא תבעה שיאמר לה למה קנה את החולצה.
הוא סרב לדבר איתה ואז קרה הדבר הכי מפחיד באמת
הביאו לאולפן פסיכולוגית, שנראית כאילו היא נורמלית, שדיברה בטון סמכותי ונורמלי לגבי פסיכולוגים – ואז שמעתי אותה מנתחת את מבנה האישיות הפרברטית, המנטליות הפרימיטיבית והעילגת שלו "הוא לא ידע להסביר למה הוא פעל כך. כי הפחד מפעיל אותו" של קונה החולצה, שלא אמר מילה כי לא חשב שזכותה של מישהי לרדוף אחריו ולתחקר אותו למה קנה חולצה…
משם, הפסיכולוגית שנראתה נורמלית כנראה כי חוטפי הגופות השלטו לה רק על המוח , עברה להסיק , שכל מי שלא פרוגרסיבי מטורלל כמוה או גרוע מכך, תומך בטרמפ -הוא בעל מאפיינים נפשיים חולניים וכנראה גם לוקה בשכלו.
עכשיו. זה מה שנקרא בכל שפה שתרצו, בעצם – דה-הומניזציה
ואם זה נכון, שניתן לומר, שמי שקנה את החולצה פשוט לא רוצה יותר מדי זרים עם דת אלימה בארצו שיכול להיות שהוא גם גזען, כלומר, יש לו דעות קדומות דה-הומניות על אוכלוסיה (אם כי לא בהכרח, כי לא לרצות לחיות עם דתיים , זרים או אחרים מכל סוג זה עדיין לא אומר, שהוא חושב שאינם בני אדם כלל)
אבל לקחת "אשת מקצוע", שתסביר לקהל של קנדים אהבלים ברחבי הרשת שמי שמתנגד למדיניות ההגירה הפראית של טרודו – הוא פסיכופת אלים , עילג , מופרע בנפשו ולוקה בשכלו – זה כבר גם על פי אמת המידה הפרימטיבית שלי – פשע שנאה מסוכן ממש.
זו ככר לא סתם סכנה לדמוקרטיה (מי יעז להשמיע דעה – שתציב אותו כפושע שנאה תת-אנושי?!) אלא ההכנה לכך – שיום אחד אפשר יהיה להרוג אותו!
תומכי טרמפ קנדיים אינם בני אדם. הם כשל ביצור. זומבים. עכברושים שיש להדביר למען חברה טובה יותר! זה יגיע. זה כבר פה אז אנא! אנא אל תתנו להביא את זה לכאן! הלחמו , האבקו על כך השתקה, על כל שיימינג כזה, האבקו נגד הפוליטיקלי קורקט השטני, הזדוני, הרצחני! אל תוותרו להם על כלום, אל תשתקו, אל תחששו שיכנו אתכם "גזענים" כי כל פעם שתיכנעו – יגיע אתגר חדש! ממילא תמיד תפגרו מאחור – ממילא יפלילו אתכם, אז לפחות נשים הפעם את הרגל בדלת כי המצב הוא פרוגרסיבי, וזה אומר שהוא תמיד רק יחמיר. יותר מזה. יש להביט לאחור ולנפות מהמוח דעות שהתקבלו אצלנו משטיפת מוח כזו – בעבר.
איך אמר סגן הרמטכל? אל תפחדו להביע דעה, גם אם היא לא מקובלת.
ואל תתנו לבלבל אתכם, לגנוב את דעתכם, השמעו למצפון שלכם למוסר שלכם כי שום דבר לא ייתקף אותו היום. כולנו צריכים לחזק את היכולת שלנו לתקף את עצמנו לעצמנו. ואם משהו נשמע לכם מטורלל, לא צודק, לא הגון וללא קנה מידה – האמינו לעצמכם, ואימרו זאת. במקרה הכי גרוע – החברים יאמרו לכם שהגזמתם. הפורום הזה הולך ומצדיק את קיומו ככל שאמות המידה שם  בחוץ מטרללות לגמרי
אחרת, תוך זמן מועט, יהיה אסור לומר זאת. אם נפסיד, אני אכנס לכלא על הפוסט הזה. זה יגיע. אם לא נעצור את זה.

5 תגובות בנושא “'אני לא רעה, אני רק מצויירת ככה' או מי מפליל את הקנדים? ולשם מה?

הוסיפו את שלכם

 1. קנדה לבנה לא עושה לי את זה. לצבע אסור שיהווה מיגבלה או עליונות.
  ולכן להחזיר את הכוח הלבן לקנדה אינו שונה מגבר לבן זה רע גבר לבן הוא נצלן.
  לתמוך בטראמפ זה פשע שינאה כי טראמפ מתריע מפני מהגרים מוסלמים המפוצצים ביניינים כמו ב 9/11, כי הם מרססים מועדון הומואים ורוצחים 30 מהם, כי כל פיגועי הטרור באירופה בישראל ובאמריקה נעשו ע"י מוסלמים.
  אני עכשיו שאלה.
  אחרי שאני גזען כי תמכתי בטראמפ להזכיר את שמי זה גם פשע שינאה?
  ודיר בלקום אם תעשו לי לייק.
  שכן אז גם אתם תהיו חלק ממעגל השנאה בעיקר אם אתם גברים לבנים.
  כפי שאני גזען מוסלמיפוב שכמותי.

  אהבתי

 2. ואם לא אמרתי את זה. אני הגזען גבר לבן לא הייתי רוצה לגור בשכונה שרובה מוסלמים כפי שלא הייתי מוכן לגור בשכונה של קו.קלאס.קלאן וגרוע מכך בשכונה שרובה פרוגרסיבים צדקנים. אם יש דבר שאני ממש מתעב אבל ממש אלו הצדקנים. זה נדבק אליך כמו דבש מרוח לך על הצוואר….
  כושים צהובים או לבנים זה היינו אך ולכן כוח לבן אינו שונה מכוח שחור או צהוב או חום או השד יודע איזה.
  גזען אני מה לעשות?

  אהבתי

 3. ועוד משהו שנזכרתי.
  הסמולן הפרוגרסיבי הנאור מוכן לגור בשכונת התקווה או בלב שכונת מהגרי עבודה מסודן או אריתראה, או סתם בדרום תל אביב במקום בו ריכוז המזרחים גבוה יותר?
  הצפוני התל-אביבי מוכן להשכיר דירות וחדרים ברמת אביב גימל?
  עד אז אני עם צדקנים שטובים על חשבון האחרים הדרומיים לא מוכן לגור. ושיגידו לי שאני גזען שונא גזענים לבנים ובכול צבע שהוא.

  אהבתי

 4. קנדה לבנה לא עושה לי את זה. צבע אסור שיהווה מיגבלה או עליונות.
  ולכן להחזיר את הכוח הלבן לקנדה אינו שונה מגבר לבן זה רע גבר לבן הוא נצלן.
  לתמוך בטראמפ זה פשע שינאה כי טראמפ מתריע מפני מהגרים מוסלמים המפוצצים ביניינים כמו ב 9/11, כי הם מרססים מועדון הומואים ורוצחים 30 מהם, כי כל פיגועי הטרור באירופה בישראל ובאמריקה נעשו ע"י מוסלמים.
  אני עכשיו שאלה.
  אחרי שאני גזען כי תמכתי בטראמפ להזכיר את שמי זה גם פשע שינאה?
  ודיר בלקום אם תעשו לי לייק.
  שכן אז גם אתם תהיו חלק ממעגל השנאה בעיקר אם אתם גברים לבנים.
  כפי שאני גזען מוסלמיפוב שכמותי.

  Liked by 1 person

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

בלוג בוורדפרס.קום. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: