כולם רוצים להיות שמאלנים

בהמשך לראיון מאיר העיניים של זאב גלילי עם אמנון לורד, הבנתי שאולי כדאי לומר כמה דברים על השמאל:
השמאל, מאז ומתמיד היה, והוא גם עכשיו, תנועה מהפכנית בשם אידאל משיחי. הוא רק חותר לשם בצעדים הדרגתיים. בנחישות,עקביות והתמדה.
הדבר העיקרי שצריך להבין הוא, שככל שהאידאל אוטופי יותר כך ערך חיי האדם פחותים יותר. והאידאל הקומוניסטי הוא אוטופי באופן מוחלט. כך שהרצחנות של לנין, סטלין, מאו, פול פוט ודומיהם מעולם לא היתה תקלה. זו מהות האידאולוגיה, שבה, למען שלום עולמי וצדק קוסמי, דכאנות מוחלטת והשמדת האנושות הוא מחיר שראוי ושיש לשלם.
אני יודעת ששמאלנים לא יודעים זאת. שמאלנים אינם נולדים. הם מתומרנים להיות שמאלנים על ידי הינדוס תודעה. שמאלנים מודעים, אמיתיים, הם מיעוט זניח בעולם. אבל הם יודעים לייצר מאות מיליוני אידיוטים שימושיים מתוכנתים. בישראל, למעט כ-20 קומוניסטים "מהנדסים". כל השאר הם תוצרים.
השמאל מפתה בכחש את קורבנותיו בהפעלת טבע האנושי שלהם, כמשת"פ של המהפנט.
הדבר הראשון שתשמעו מפוליטרוק קומוניסט, בתנועת הנוער אולי, הוא קרוב לוודאי זה:
"המוח הבורגני שלכם לא יהיה מסוגל לתפוס את הרעיונות נאצלים".
כך הם עושים שימוש ביהירות הטבעית שלכם – אתם תרצו מאד להיות אלו, שלהבדיל ממרבית האנושות – המוח שלכם כן יתפוס את נשגבותם.
מרגע זה, המוח שלכם אולף, ביצעו בו מניפולציה שכמעט אין חזרה ממנה:
כל אינטואיציה שתהיה לכם, אתם תלכו כנגדה. במיוחד אינטואיציות הישרדויות.
המניפולציה השניה היא  השחרה והכפשה של כל בעל דעה אחרת, כך, בכל רגע שתעלה בכם מחשבה הגיונית, אינטואיטיבית, גם ברמה בסיסית כל כך כמו לציין "זה שלי" על רכוש שלכם, על המשפחה שלכם, על המולדת שלכם – או אז מיד תדלק נורה במוח "זה מה שימני היה חושב!" ומיד המוח יהפוך את האינטואיציה 180 מעלות. כי אין דבר יותר מפחיד מלחשוב על עצמך כימני.
אין בנמצא ערכים אנושיים אוניברסליים. אבל הצורך לחשוב על עצמנו כאנשים טובים ומוסריים הוא צורך קיומי של כל אדם, למעט, אם הוא פסיכופת. פסיכופתים הם השמאלנים המעטים שמהנדסים את כל השאר.
השמאל, לכן, ניכס לעצמו את כל הערכים שנחשבים,בחברה מסוימת, לטובים (והם משתנים בכל חברה, כי לשמאל אין ערכים. הוא כוח הרס צרוף ולא אכפת לו מה הוא הורס, כי אין שום חברה קיימת שמקיימת את האידאל האוטופי ( ולא יכולה להיות, ולו משום שהוא סתירה לוגית מוחלטת) ולכן צריך להרוס כל חברה, ומהיסוד.
אבל כל הערכים היפים שבשמם השמאל ידבר, שמאלנים עצמם פתורים מהם. הם נועדו אך ורק לכפות אותם על אחרים. השמאלן טוב מעצם היותו שמאלן ואין כל צורך להוכיח זאת במעשים. אדרבא, כשיש על כתפיכם משימה כגון לחנך את כל הרעים, אסור לכם להחליש את עצמכם במאבק הזה על ידי הגבלת כוחכם למה שמוסרי . זה החטא היחיד שנזקף לצדו של השמאלן. ולהפך, ככל שהשמאלן מרושע יותר, כך הוא ייחס עוד יותר מפלצתיות ליריב, שתהווה הצדקה לכל מעשה זוועתי, שעשה.
כיף להיות שמאלני. זה מספק לך בכל רגע נתון תחושת ערך עצמי, תחושה של עליונות מוסרית מסוג שאינו נדרש למחיר אישי.
כשאתה שמאלן הגון. אתה מלא בתחושת ערך עצמי. כשאתה שמאלן שגורם עוול, אתה סולח לעצמך, מתוך ידיעה שאתה שייך אפריורית לאידאל "הטוב" ולא נורא שהרשית לעצמך מעשה משובה. זה מוסיף לאפיל הסקסי שלך – לא להיות חננה עם עיגולדים. כשאתה שמאלן שמחולל זוועות של ממש, או אז אתה ממש גאה בעצמך על כך שהיה לך הכוח לגבור על המצפון בשליחות האידאל . אתה אלוהות.
להיות שמאלן זה לצרוך דרך קבע חומרים שמזינים את יהירות המגלומנית שלך. תוך תחושה שאינך מסוגל לטעות, שאתה טוב מעצם היותך, שהדברים הרעים שאתה עושה הם דברים רעים טובים לאנושות בכללותה
לכן השמאל, על אף היותו כת מטורפת, רצחנית, שהרסה תמיד כל חלקה שבה השמאל פלש אליה כזן פולש – מצליח כל כך.
לבני אדם קשה לעמוד בפני מגלומן בטח בעצמו באופן מוחלט. לכן קל לשמאל לחדור ולכבוש, להדיר ולסלק, לכן קל לו כל כך לשלוט. שמאלנים הם אלו שעברו אינדוקטרינציה שגרמה להם להאמין שהם בעלי הבית והשליטים בכל מקום. מי שלא עבר את החינוך השמאלני, מתקשה לעמוד בפני הביטחון העצמי המוחלט, בפני המשוכנעות שאין למעלה ממנה של היריב, בצדקתו הקוסמית, בעליונותו המוסרית. אנשים נורמליים מלאים בספקנות עצמית, בדילמות מוסריות. הם כמעט לעולם אינם משוכנעים בצדקתם. מעצם היותם מחוברים להוויה האנושית הממשית המורכבת, הסבוכה, הבלבלבת, בחוויה קיומית תמידית של אי וודאות
לא כך, השמאלן. הנוירוזה של הכת מייתרת נירוזות אישיות.הספקנות האישית של השמאלן מושלכת על האחר. כך גם חשבונות הנפש, שהשמאלן יעשה תמיד, לנפש של יריבו. לעולם לא לשלו. ההשלכה ( "פרוייקציה") היא המאפיין המובהק של השמאלן. את כל המגרעות שלו, את כל הכיעור, את כל הדחפים האלימים, את כל היצרים המתועבים שלו עצמו – הוא ישליך על האחר. ככה תיכנתו אותו לנהוג. לא משנה איזו ביקורת תהיה לשמאלן, ועל מי, תמיד אפשר לדעת שהוא פוסל במומו שלו.
שמאלנים חונכו לחשוב, שהתיאוריה היא המציאות. ובהיתנן שהמציאות הממשית מתנגשת באופן שלא ניתן להתעלם ממנו בשום צורה שהם מורגלים להתעלם ממנה, המסקנה תהיה שהמציאות שגויה. אני לא צוחקת פה.
לאור כל זאת, מפתיע לגלות שישנם אנשים שמוכנים להיות לא שמאלנים. נחוץ כוח נפשי עצום שלא לרצות להפוך לבני אלים רק על ידי קבלת כרטיס מפלגה. שפותח את כל הדלתות, שמביא למחילה סלחנית על כל פשע, שמשייך אותך למועדון של אדוני העולם, שהופך אותך יודע-כל גם אם אתה בור מוחלט. שמממתג כמשכיל בלי הצורך לטרוח לרכוש השכלה, שמאשר את עליונותך המוסרית גם את אתה חתיכת טינופת.
מוזר, שיש בני אדם שהם הגונים עד לכדי נכונות להישפט על ידי החברה על פי התנהגות מול ערכים ממשיים, לנסות להיות מוסריים כנגד כל הקשיים והפיתויים והמחיר האישי שחיים מוסריים גובים ממי שאינו מוסרי מתוקף השתייכות למחנה . שמוכנים לדחות את האשליה המרגיעה כאילו הם כבר יודעים כל מה שיש לאדם לדעת, ולהסכים לחיות בחוויה קיומית של אי-וודאות תמידית. תחת אימוץ רעיון ואז – לסמוך על החכמים של המחנה, הפותרים אותך מכל הלבטים האישיים, הבינאישיים, הפוליטיים והחברתיים כמו רבנים של קהילה כפרית אנאלפבתית.
השמאל הוא מלכודת דבש שמכוונת לחסל את קורבנותיה. והראשונים מבינים הם השמאלנים. במחיר של הזנה מתמדת של יוהרתם – הם משלמים בזהות, בשירות האינטרסים של עצמם, (ראו רק "הומואים למען שחרור פלסטין" או "אנשי הייטק נגד נתניהו") כמו גם על הרצון לחיות, והדחף לשרוד.
השמאל תמיד ידחוק את שמאלניו עוד צעד, ועוד צעד בכיוון ההפוך לאינטרסים שלו. והם ילכו כסומים, ישמידו, על פי הוראת חכמי השבט, את המדינה שהקימו הוריהם והם עצמם – בדמם שלהם והם יעשו זאת מתוך רצונם החופשי. כי האלטרנטיבה היחידה האחרת היא הפחד הגדול ביותר והנורא מכל – הפחד לחשוב, ולו לרגע קט – מחשבה ימנית . פה תקרוס כל פונקציית הגל של יהירותם, וכל הבסיס לתחושת הערך שלהם יושמד.
אם אתם חושבים שאתם שמאלנים, בשעה שאינכם חולמים על מהפכה קומוניסטית  – עכשיו אתם יודעים שאינכם שמאלנים. אתם יצורים אומללים שהופנטו , ננשכו, ייתכן שמילדות, להיות חיילים זומבים בשירות מהפכה קומוניסטית עולמית.
אתם מגחכים עכשיו. אבל זה רק כי המוח השמאלני שלכם תוכנת לא לתפוס לעולם את האמת הזו, שהייתם אמורים לדעת אותה לו רק טרחתכם לקרוא הגות שמאלנית רצינית.
קשה לוותר על השמאלנות. היא מאד מתגמלת. אבל היא המטריקס. לשם כך תאלצו לוותר על אשליית הצדק המתמיד . והתמורה היחידה תהיה, שאם תעשו את הצעד הנועז – תזכו להיות צודקים מדי פעם, אבל באופן ממשי. אך מהיותכם לא שמאלנים, לעולם לא תזכו להכרה מצד החברה שלכם. להפך – בוז, שנאה והדרה יהיו מנת חלקכם כעונד על כך שהעזתם להשיב לעצמכם את אנושיותכם שלכם, את העצמיות שלכם ואת הזכות לחשיבה עצמית לצדק שהוא שלכם , ולטעויות – שאתם תטעו אותן בעצמכם לאחר שתתנערו מהרבים, מ"אנשי הרוח" ומכל שאר מהנדסי התודעה שאולפתם ללכת אחריהם בעיוורונכם
נאורות היא יציאתו של האדם מחוסר הבגרות שהוא עצמו אשם בה. אזרו עוז . רדו מהחוטים, היו ילד. אבל לפחות – אנושי

3 תגובות בנושא “כולם רוצים להיות שמאלנים

הוסיפו את שלכם

  1. כתוב במקורותינו שאין אדם מתיר עצמו מבית האסורים, ואני מוסיפה- קו"ח עדר. כתבת על שמאלנים ש"חונכו לחשוב ש…." הם לא חונכו לחשוב. החשיבה היא הדבר הראשון שנשטף ממוחם. הם עדר, אלא שעדר קיים גם בקצה השני, הפאשיסטי , זה שהשמאל מכנה 'ימני'. ככל שלא מדובר רק בהבדלי תפיסה של השיטה הכלכלית, אין הבדל ביניהם. סטאלין והיטלר כמשל. אלה ואלה פאשיסטים במובן המקורי של הביטוי. ההבדל "לטובת" הימין הפאשיסטי הוא בדבר אחד: הגדרת המטרה האמיתית, רעה ככל שהיא., הקומוניזם משחק ברגשות אנושיים של אנשים- שוויון, דמוקרטיה ואחוות עמים, לכן יגרור בעיקר אנשים צעירים וטובים, לתוך עדר המאמינים- האידיוטים השימושיים (כיום היריעה היא אינסופית תחת כנפי הפוסט מודרנה, בדרך לטוב ולרע שחדלו להתקיים), לעומת השמאל, הימין הפאשיסטי בעולם מגדיר את הרע כטוב לאוזני עדר פסיכופטים גדושי שנאה. אצלנו נכנס פקטור השנאה דווקא לעדר השמאל כשמזינה אותה השנאה העצמית שמעצימה את אכזריות ונבזות השמאל האוטו אנטישמי, לכל רוחב החיים: כוחות ביטחון, מערכת משפט, תקשורתנים, בעלי תארים אקדמיים, אמנים. אצל היטלר, סטאלין, פול פוט ומאו טסה דון זה נגמר בעשרות מיליוני הרוגים ונרצחים בעבור ה"טוב" של כל רודן.

    אהבתי

  2. עכשיו תחליפי את השמאלנים במתנחלים/ימנים ואת האידיאל הקומוניסטי באידיאל ההתיישבות וארץ ישראל השלמה והופס יש לך טקסט שווה ערך בטיפשות למה שכתבת רק מכיוון ההפוך. זה שמישהו חושב אחרת ממך לא אומר שהוא טיפש או שהמוח שלו נשטף, זה אומר שהוא חושב אחרת ממך. זה שאת לא מצליחה להבין את זה, הופך אותך לטיפשה או לאחת שהמוח שלה נשטף.
    אבל מה אכפת לך, עדר העוקבים שלך מטומטם אפילו יותר

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

בלוג בוורדפרס.קום. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: